Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Sadıktan ve Ertan’la Temel Teknik Geyik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Trişka kargalara gitti ...Ben kaçtım dostlar .. eşimi arabayla okuldan alcam çıkmam lazım... herkese geçmiş olsun... yarın ola hayrola....

____Çizgilere____İtaat____ ( Hunharca Teknik Analiz )
    https://twitter.com/cizgilereitaat

Yorum yap

• Garan 868 uzerınde ılk gunluk kapanısı yaptı yarında teyit gelırse efsane olur.....

Bıstte 98.55X üstü kapansaydı ballı kaymak olacaktı umutlar yarına kaldı herkese ıyı aksamlar dostlar...

Yorum yap

• Beklediğim seviyelere gelemedi. Herkese iyi akşamlar.

Yorum yap

• yeni halkçı olarak herkeze geçmiş olsun ,muhtemelen tuzcu bugun aldığı halkları satıp petkime geçti
          https://twitter.com/barbaroslaborsa

Yorum yap

• pasta konusunda paylaşılmazsa sabah paylaşırım

Yorum yap

• barbarostan
              barbarostan yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              twiter adresimizde paylaşımları yaptım,isteye ordan bakabilir. gece gelince burdada tekrar yaparım.istediğiniz hisse olursa yazın arkadaşlar.

• Scarface51
              Scarface51 yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Teşekkürler Sn. Araboğa.

• Bugünkü yükselişe thy sönük tepki verince 14.52 den vedalaştık 22 kademe Allah bereket versin, karanlıkta sıkamadık.

Yorum yap

• Sn musya ve sn sadiktan petkim icin acik dusuncesine karsi yorum yaptim gormediyseniz sorun degil. kararlarinizi etkileyebilcek bir yorum olmuşsa kusura bakmayin sesli dusuncemi yaziya doktum o an

Yorum yap

• Aslı araboğa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Sn musya ve sn sadiktan petkim icin acik dusuncesine karsi yorum yaptim gormediyseniz sorun degil. kararlarinizi etkileyebilcek bir yorum olmuşsa kusura bakmayin sesli dusuncemi yaziya doktum o an
                Dostum o ne demek olur mu hıc yazdım tekrar edeyım.. 479da ıkılı tepe yaparlar oradan döner dıye acık koydum 478den döndü 1kademeye ınat yıne
                pahalıya patladı
                Hatta 473yanarken de tepkıye oynayanlar ıcın dıkkat edın 469 kırarsa 61e kadar verirler yazdım 465e kadar dustu..

Burada kımse kımsenın yorumundan etkılenıp al sat yapmamalı.. Okursun akıl mantık süzgecınden gecırırsın, herkesın klavyesi kendı parmağında..
                Kımsenın karına kımsenın zararına ortak değiliz kımse kımseyı bu konuda suclayamaz...

Ayrıca sen benım tek mesajımla diğer köyu bırakıp buraya geldın sabahtan akşama kadar da Allah razı olsun emek harcıyorsun..

Bır daha böyle seyler yazma lutfen sen bızım kıymetlımızsın...
                En son düzenleyen SADIKTAN; 17-04-2019, 19:57.

Yorum yap

• Aslı araboğa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Sn musya ve sn sadiktan petkim icin acik dusuncesine karsi yorum yaptim gormediyseniz sorun degil. kararlarinizi etkileyebilcek bir yorum olmuşsa kusura bakmayin sesli dusuncemi yaziya doktum o an
                  Benim kontroller gelmişti bakamadım seansa. Güzelim YKB yi de kaçırmışım zaten. Ben akşam üstü gelişine koyarım demiştim. Zaten bi baktım endekse coşku gelmiş o arada da petkime vurmuşlar. Şimdi sen uyardin iyi niyetle, biz almadık diyelim. Çok çok kar etmezdik. Zarar ettirmedin ki böyle diyesin. Kâr ve zarar kardeştir. Burda art niyetli hiç kimse yoktur. Diğer köyde vardı onlar da belliydi zaten. için rahat olsun dostum. Pastalar şahane bu arada :) Allah razı olsun. Yoluma ışık oluyor emin ol.
                  bu arada diğer köy deyince aklıma geldi. Sahi serdars ağa nerde ki, bilen var mı?

Yorum yap

• Aslı SADIKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Dostum o ne demek olur mu hıc yazdım tekrar edeyım.. 479da ıkılı tepe yaparlar oradan döner dıye acık koydum 478den döndü 1kademeye ınat yıne
                    pahalıya patladı
                    Hatta 473yanarken de tepkıye oynayanlar ıcın dıkkat edın 469 kırarsa 61e kadar verirler yazdım 465e kadar dustu..

Burada kımse kımsenın yorumundan etkılenıp al sat yapmamalı.. Okursun akıl mantık süzgecınden gecırırsın, herkesın klavyesi kendı parmağında..
                    Kımsenın karına kımsenın zararına ortak değiliz kımse kımseyı bu konuda suclayamaz...

Ayrıca sen benım tek mesajımla diğer köyu bırakıp buraya geldın sabahtan akşama kadar da Allah razı olsun emek harcıyorsun..

Üstadım özlemişim ya seninle beraber at koşturmayi. Ben bosadim çilli kızı. Tez zamanda darısı başına inşallah. Ondan sonra alemlere akalım cümbür cemaat

Yorum yap

• Aslı Musya tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Üstadım özlemişim ya seninle beraber at koşturmayi. Ben bosadim çilli kızı. Tez zamanda darısı başına inşallah. Ondan sonra alemlere akalım cümbür cemaat
                      Insallah dostum inadım inattır az karla vermek yok..
                      Cok sopa yedik ılıgıne kadar sömurmeden bırakmam..
                      Ben hergun kosturuyom zaten ki :) sadece acık yok.
                      AZ kaldı ama

Yorum yap

Insallah dostum inadım inattır az karla vermek yok..
                        Cok sopa yedik ılıgıne kadar sömurmeden bırakmam..
                        Ben hergun kosturuyom zaten ki :) sadece acık yok.
                        AZ kaldı ama
                        Duble olmayan işleme ben koşturma demem üstadım bak yine bir kademe inat yüzünden kaçırmışsın balığı. Etme üstad :))

Yorum yap

• Aslı onelle tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          GARAN saatlik kapanış ;
                          Beklediğimiz kırmızı noktalı triggerin yukarı kırılması aynı zamanda 500EMA nın yani 8.70 in de yukarı kırılması olacak . Bu kırılım tam barla gerçekleştiği takdirde ikinci hedef yukarıda 9.10 ' a uzanan bir sonraki kırmızı noktalı trigger çizgisine dokunmak olacaktır.

GARAN - GARANTİ BANKASI saatlik son durum ;

İlk hedef alçalan pitchforka ait kesikli trigger çizgisi demiştik . Bugün itibariyle bu hedefe ulaşıldı ve yukarı kırıldı. Yukarıdaki alıntıda kırmızı ile işaretlediğim gibi ikinci hedef kuvvetle muhtemel 9.10 seviyesine uzanan bir sonraki kırmızı noktalı trigger çizgisi olacaktır. SADIKTAN dostumun dediği gibi muhtemelen fincanı tamamlamaya gidiyoruz. Aslında iki fincan kulp var . Biri siyah 500EMA nın boyun çizgisi gibi olduğu 8.38 den 8.70 e gelen küçük fincan kulp. İkincisi de yukarıda kırmızı noktalı triggerin boyun çizgisi olduğu büyük fincan kulp . Bugün bana göre küçük fincanın boyun çizgisi 500EMA üzerine geçilmesi ve orada kalınması ile kırıldı. Şimdi küçük fincan yaklaşık 30-35 krş kendini yukarı katlamalı. Bu katlama gerçekleşirse, ulaşacağı seviye büyük fincanın kırmızı noktalı trigger çizgisi civarına denk geliyor. Bu triggerin kırılması durumunda ise Dostumun dediği gibi " halay başı bizi diskoya götür " diye bağırmaktan başka çaremiz kalmaz... Büyük fincanın muhtemel kırlımı durumunda kendini 9.10-8.38 = 72 krş yukarı katlaması beklenir.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar...

____Çizgilere____İtaat____ ( Hunharca Teknik Analiz )
                          https://twitter.com/cizgilereitaat

Yorum yap

pahalıya patladı

Sn sadiktan 4.67 den aciga satis dusuncenizi gorunce gun ici kapayacaginizi dusunerek 3 kere dusunulmesi konusu suydu 1. Endeks daha asagi gelecekmi son 15 20 dk. 2. Petkimi sabah 4.68 den sonra izledim yapikredi getirdi 4.70 lere kadar sonra teb goturdu ust kademeler bosken sonra doldurdular ve yapikredi mal cikmadi 4.66 lardan meri de destekliyordu . 3 teb en son halkta mali tamamen kusmadan takasinda tuttu . Bunlar dogrultusunda 4.67 4.66 satim degilde alim yeri olarak gorunuyordu benim icin sizlerin ve buradaki diger arkadaslarin zarar yazmasini istemiyorum bu neden ile yazdim.

Yorum yap

• halkbank
                              Eklenen Dosyalar
                              AKLINIZI BOŞALTMADAN BORSADA PARA KAZANAMAZSINIZ

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Hazırlanıyor...
                              X