Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Sadıktan ve Ertan’la Temel Teknik Geyik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

tekrar hayırlı olsun,
    sitenin sahibi umut bey,sadık vasıtası ile hepiimizi başarılar diledi,
    küçük bir rahatsızlığı varmış,Allahtan acil şifalar diliyorum
    https://twitter.com/barbaroslaborsa

Yorum yap

• KONTT
      KONTT yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Geçmiş olsun.

• GEVEZE
      GEVEZE yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Geçmiş olsun Umut Bey.

Şiitttt ne oluyor orada, bu arada benim nick kullanılıyormuş, kim ki acep (:

Yorum yap

halkta sert hareketler oldu son anda teb aldıklarının bir kısmını sattı,tuzcunun hareketıne benzettım
      https://twitter.com/barbaroslaborsa

Yorum yap

Hayırlı uğurlu olsun gençler . Ev sahiplerine hürmetler . Twetter soğukluğundan sonra iyi geldi . Bereketli kazançlar .

Yorum yap

Aslı SADIKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bismillâhirrahmanirrahim..

Sevgili dostlar Ertan abimle beraber artık tükkanı buraya taşıdık... Hisse ....de topiği kurduktan 3ay gibi kısa sürede en cok izlenen topiği olduk.

Aynı başarıları burada da yakalamak yeni destanlar yazmak dileğiyle.. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah....

Burada çok değerli teknikçi dostlarımz SN Denizkiraz SN Nightbirds Sn Onelle gibi teknikçi dostlarımızla beraber yürüyeceğiz inş.

Sn Araboga dostumuz her zamanki gibi pastalarıyla yardıma devam edecek inş. Volkan(laguna) dostumuza ulaşamadık oda katılacaktır.

A takımı kuruluyor inşallah... Yeni topik hepimize hayırlı uğurlu olsun inşallah...

Bismillâhirrahmanirrahim

Hayırlı uğurlu olsun cümleten bol bereketli kazançlarımız olsun Rabbim yardımlarını esirgemeyen gönül dostlarının hepsinden binlerce kez razı olsun. Allah utandırmasın.

Yorum yap

• ziyablm
            ziyablm yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Hayırlı olsun dostlar. hayırlar getirsin İnşallah.

Hayırlı uğurlu olsun tüm dostlara.

Yorum yap

Mselim miharbi 13 hayırlı olsun

Yorum yap

merak eden varsa

olan bu

17:46 sonrası

Yorum yap

Arkadaşlar forumda bilgi talebinde bulunduğunuz kişiyi etiketleyerek (@) işareti ile birlikte ismini yazın örnek SADIKTAN :)))) gelen ismin üzerini *****yarak; etiketlemeyle mesaj yazarsanız ilgi kişinin sayfasında üstte bildirim kısmına düşüyor mesajınız Bilginiz olsun. Selamlar Rabbimden hayırlara vesile olmasını niyaz ederim.

Yorum yap

Forumun mobil uygulaması var mı?

Yorum yap

Hayırlı olsun. Ben de diğer sitede sizi üye olmadan takip ediyordum.
                    Başarılar diliyorum.

Yorum yap

Yeni topic hayirli olsun. Butun ustadlara selam olsun. Allah kolayliklar versin.

Yorum yap

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.

Yorum yap

Başta site sahibi Umut Sarı üstad, Adminler Sayın Misisi Sayın Rasmus Sayın Lazkopata şahsımıza gösterdıklerı ilgi alakadan ötürü teşekkür ederim...

Umut Bey ufak bir operasyon gecirecekmiş bu sepeble açılışa katılamadı.. Allah yardımcısı olsun ve gecmıs olsun diliyoruz ve sizlere selamlarını iletiyoruz...

Yorum yap

thy karanlık oda

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 44 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 26 üye 18 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                            X