Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Sadıktan ve Ertan’la Temel Teknik Geyik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Herkese iyi akşamlar...
    Ziyaretçi dostlar üye olup iki kelam edin arada Sadıktan üstadın dediği gibi bilip bilmemek önemli değil...
    Argo, siyasi, hakaret v.b olmadığı sürece zaten herkes birbirine karşı saygılı...
    Gün boyu işlerinden fırsat buldukça bu topikte terste olanların moral kaynağı olmaya çalışan, bizi temel ve teknik açıdan bilgilendirmeye çalışan üstadların hakkını ödeyemeyiz...
    Hiçbir maddi beklenti içerisinde olmadan adamlar bizim ekonomi danışmanımız gibi gündemi yorumlayıp borsanın gidişatı hakkında öngörülerde bulunuyorlar...
    Allah hepsinden razı olsun ne kadar teşekkür etsek azdır...
    En azından beğen butonuna tiklayarak bizde onları azda olsa motive etmiş, yanlarında olduğumuzu göstermiş olalım lütfen...
    Lütfen üye olun aramıza katılın... hiç bir şey yapamazsak beraber halay çekeriz :)
    Allah'a emanet olun...

Yorum yap

• Aslı nightbirdss tarafından gönderilmiş Mesajı göster

syn tarık by akşam kapanışta bakalım zaten uzun vadeli yatırım demişiz..hatırlatın mutlaka..bakalım..ok???
      Sayın nightbirdss
      Hatırlatmamı istemiştiniz.
      Uzun vade olarak düşündüğüm için acelesi bulunmamaktadır.
      Teşekkür ederim.
      Hakkınızı helal edin lütfen.

Yorum yap

• Aslı BMD tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Ali Bey,
        Şişe 5,39 desteği altında 5,38 ile kapanis yaptı bu durumda stop loss yapıp 4,61 i mi hedefleyelim?
        Teşekkür ederim
        2008 HAZİRANDAN GELEN TREND 3 GÜNDÜR BOZULMUŞ DURUMDA...3 GÜNDÜR 200 GÜNLÜK ORTALAMA ALTI KAPANIŞ.. YARIN BENCE İLK SEANS SON 5,41 ÜZERİ KAPANIŞ ŞART.....STOP...KESİNLİKLE YTD....
        Eklenen Dosyalar
        AKLINIZI BOŞALTMADAN BORSADA PARA KAZANAMAZSINIZ

Yorum yap

• BMD
          BMD yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Çok teşekkür ediyorum Ali bey

• SADIKTAN üstad,
        Eleştrilerinde ve siteminde sonuna kadar haklısın, Allah senden razı olsun, bizlere hakkın çok geçiyor, hakkını helal et kardeşim, seni çok seviyoruz...

Yorum yap

• SADIKTAN
          SADIKTAN yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Allah razı olsun dostum bende sizleri seviyorum..

• Aslı tarikengin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        nightbirdss üstad
        Müsait zamanınızda EGEEN ile ilgi çalışmanız var ise paylaşır mısınız.Uzun vade portföyü me ekledim.
        Teşekkür ederim.
        SYGLAR....TARIK BY...
        Eklenen Dosyalar
        AKLINIZI BOŞALTMADAN BORSADA PARA KAZANAMAZSINIZ

Yorum yap

• Aslı SADIKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Son olarak sızlerden 2konuda rıcam var....

1. Bana bır sey sorduğunuzda yorum kısmına yazdığınızda sayfa atlayınca gözumden kacıyor yorum olarak değilde alıntı yaparak yazarsanız gözumden kaçmaz...
          sonrada alınganlık durumu oluşuyor...

2. Şu Anda 142 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 80 üye 62 ziyaretçidir

Topikte suanda 142 kısı var online gun ıcınde 170kısıde göruyoruz ama yazan cızenler 5-10kısı hep aynı arkadaslar.... Yorumları beğenenler bıle hep aynı arkadaslar..

Bu ıs böyle 5-10kısı arasında devam edecekse bız whatsaptan kendı aramızda yazısalım ıkısı arasında pek fark göremıyorum....

Artık bız sayfayı mesgul etmeyelım fıkrını kenara atın... Bılen bılmeyen herkesın görusu önemlı değerli....

Sabah seans acılısta baslıyoruz canlı yayına dakıka dakıka mac anlatır gıbı bır yandan ıs guc bır yandan alsat bır yandan yorum yap suanda basım catlıyor....

Tesekkuru cok gören beğenı tusuna basmaktan acız olan adamlar göruyorum..... Neyse dığer koydede benzer durumdan rahatsızdım burada da bu ıs böyle 5-10 kısı arasında

devam ederse bazıları sadece forumu okuyup gırıp cıkırsa bu ıs benım ıcın ve diğer emek veren dostlar ıcın can sıkıcı olur....

Endeksı ınsallah duzluğe cıkaralım hedeflere ulastıralım ondan sonra gereklı kararları alırız..
          Sayın sadıktan;
          Verdiğiniz tepki de sonuna kadar haklısınız. Sizin bilgi ve tecrübelerinizden faydalanarak güzel bir yatırım yaptığımı düşünüyorum. Bu tamamen sizin bilgi ve tecrübelerinizden ve sizin özverinize inancımdan kaynaklanmaktadır.
          Burada bulunanlar birbirlerini tanımadıkları halde tamamen güven üstüne oluşan bir birlik oluşturdular. Bu tamamen sizin ve diğer birkaç arkadaşın paylaşımları ile güven ortamı oluşturmasından kaynaklanmaktadır. Böyle güzel insanları bir araya toplamanın mümkün olmadığı bir ortamda siz başardınız.
          Size ve diğer arkadaşlara ne kadar teşekkür etsem kafi gelmesi mümkün değil.
          Söylediğiniz üzere nasıl bir karar alırsanız alın saygı ile karşılarım.
          Bu birlikteliğin artarak devam etmesi dileği ile....
          Allah hepinizden razı olsun
          Hakkınızı helal edin

Yorum yap

• Aslı nightbirdss tarafından gönderilmiş Mesajı göster

SYGLAR....TARIK BY...
            Çok teşekkür ederim.
            Allah razı olsun

Yorum yap

• Aslı Scarface51 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Herkese iyi akşamlar...
              Ziyaretçi dostlar üye olup iki kelam edin arada Sadıktan üstadın dediği gibi bilip bilmemek önemli değil...
              Argo, siyasi, hakaret v.b olmadığı sürece zaten herkes birbirine karşı saygılı...
              Gün boyu işlerinden fırsat buldukça bu topikte terste olanların moral kaynağı olmaya çalışan, bizi temel ve teknik açıdan bilgilendirmeye çalışan üstadların hakkını ödeyemeyiz...
              Hiçbir maddi beklenti içerisinde olmadan adamlar bizim ekonomi danışmanımız gibi gündemi yorumlayıp borsanın gidişatı hakkında öngörülerde bulunuyorlar...
              Allah hepsinden razı olsun ne kadar teşekkür etsek azdır...
              En azından beğen butonuna tiklayarak bizde onları azda olsa motive etmiş, yanlarında olduğumuzu göstermiş olalım lütfen...
              Lütfen üye olun aramıza katılın... hiç bir şey yapamazsak beraber halay çekeriz :)
              Allah'a emanet olun...
              Bu kadar basit ... Yani amaç ben dahil bu başlığa içerik sağlamaya çalışanların , gönüllü olarak yapmaya çalıştikları şeylerin , bizimle birlikteliklerine inandığımız insanlardan geri dönüşlerini alabilmek. Egolarımızı tatmin etmek anlamında değil bu beklenti. Tam aksine hepimizin sarf ettiği sözlerden gerçek hayatlarımızda nasıl kişiler olduğunu bir çoğunuz aşağı yukarı zaten anladınız. Aylardır iç içeyiz. Ben kendimi ayırıp çok açık söylüyorum. Sevgili barbarostan ve SADIKTAN dostlarımın onları ilk farkettiğim zamandan beri ego yarıştırma çabasında olmadıkları için onlarla beraber yürüdüm ve buraya kadar geldim. Yani ego yarışı olsa bu başlıkta ben olmazdım. Heee bi şeyleri ispat için bak yazdık ,tuttu, gördün mü falan yazıyoruz. Abi onu yazmadan zaten bi şeyleri işaret etmemiz mümkün değil. Bi şeyleri ispat edecez ki akıllara kazınsın. Bu bi ego yarışı olarak algılanmamalı. 15 yıllık forum hayatımda şöyle diyebilirim bu iş başka bir tarzda ve bundan daha mütevazi yapılamaz. Bu başlık burada varoldukça katılımcılar için samimiyet ve paylaşımlar açısından gerçekten büyük bir fırsat ve kazanç.Bugün içeriğini kimin sağladığının önemi yok .Yarın yazacak katılımcıların şimdiki içerik sağlayıcılarla aynı mantıkta ilerlemesi önemli. Bugün beğeni butonuna basmak bir şey söyleme cesaretinde olmasanız bile o kişinin yazısını okuduğunuzu , ona kıymet verdiğinizi, onu desteklediğinizi , ortak fikirler paylaştığınızı , ondan birşeyler aldığınızı vesaire vesaire birçok anlama gelecek ve hiç olmazsa içerik sağlayıcılara boşa kürek çekilmediğini düşündürecek .Ama asıl mesele katılımcı olmanız ve üye olarak size faydalı olan mekanlara ve kişilere sahip çıkmanız. Ben de bir çoğunuz gibi bu başlığa sadece katılımcıyım. Başlık sahibi değilim. Ama başlığa kendi başlığım gibi yazıyorum. Bundan da mutlu oluyorum. Başlık sahipleriyle telefonda ya da yüzyüze tanışmadan sonuna kadar savunmaya ve arkalarında durmaya çalıştım. Yine olsa yine yaparım. Sizin için faydalı bulduğunuz şeylere lütfen sahip çıkın. İyi şeyler çok çok az bu dünyada... Diğer başlığımızda da yazdım ; bu başlık benim evimin odası gibi ... Hangi vakit olursa olsun kapıyı açıyorum ve evimin odasında toplanmış onlarca dostumun arasına katıldığımı düşünüyorum. Böyle görmeli bütüm katılımcı ve izleyiciler bu başlığı.... Sevgiler...Saygılar...
              En son düzenleyen onelle; 15-05-2019, 22:02.

____Çizgilere____İtaat____ ( Hunharca Teknik Analiz )
              https://twitter.com/cizgilereitaat

Yorum yap

• iyi akşamlar burada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim .

Yorum yap

• Sevgılı dostlar diğer köyde temel teknık geyık topiğini kurduk 3-4ayda en cok ızlenen topık olduk bunu rakamlar söyluyordu ben değil....

Bu sitenin sahibi SN UMUTSARİ Beyle özelden konustuğumuzda diğer köyün rekorlar kıran en cok izlenen topiğini buraya taşıyacağım demiştim.. Allah razı olsun

150uye varsa 130u bızle gelen dostlar... Herkes bızım hatrımıza uye oldu... Ama sn Umutsari topiğe gırıp bakıyorsa nasıl rekor kırıyor yazan 5-10 kısı demez mı!!!

Bakın bu site bize kucak actı... 10 Nisadan buyana 35gundur buradayız.. Kah siyaset yazıldı kah argo kufur oldu bır tane admın gelıp uyarmadı....

Her hafta gelıp bıze bır seye ıhtıyacınız varmı dıye sordul admınler.. Hatta en son sıyaset konusu ve diğer topıkle karsılıklı yazısma konusundan rahatsız oldular.....

Onu bile bana özelden kırmadan ıncıtmeden diğer topıkle atısma sızın motıvasyonunuzu kırar bız dığer topiğede söyleyeceğiz dediler...

Siyası konularda daha hassas olunmas aynı anda rıcada bulundular bunu bile özelden yaptılara nezakete bakın.. Secım sonucları acıklanana kadar ıstesekte ıstemesekte burada sıyaset konusulur secım kararından sonra arkadaslarımı uyarırım yazdım... Sağ olsunlar bu konuda bıle son derece hassas samımı kıbar yaklastılar.... Asarım keserım tehdıt yok admınlerde..

Burası bızım sahsı topiğimiz gibi dostlar.... Bizde yorum yazarken siyasi konularda olsun bize kucak acan site sahıplerını zor durumda bırakmadan onların bıze karsı

gösterdiği hassasiyeti göstermek durumundayız... Böyle bir ortam bize sağlandıysa herkes tasın altına elını koymalı gucu yettiği oranda.... Uye olun yorumlarınızla katkıda bulunun

arada bir Allahın selamını verın.. Bu sayfalar yorumlarla yazılarla dolup tasmalı kendımız calıp kendımız oynarsak bunun pek anlamı kalmaz...

Burada sadece hayır duası Allah rızası ıcın cabalasamda karsımdakılerden de az da olsa caba görmek isterım...

Selam ve saygılarımla... Allaha emanet olun...

Yorum yap

• Bu son düsüste cogunluk cok fena malda yakalandi ve ciddi zararda.Bu da biraz yazma sevkini kiriyor sanirim herkesin.Ama bu bir savunma olamaz tabi.Sadece kisisel gözlemimi paylasmak istedim.

Yorum yap

• iyi akşamlar,topiğe emek vererek güzelleştiren arkadaşlara teşekkürler.siyasi konularda gösterilen özenli dil ve duyarlılık topiğin ömrünü uzatacaktır diye düşünüyorum.şu zamana kadar bu konuda hassas olunduğunu görmekten memnunum.Garan ağırlıklı bir paylaşım var. endeksin artık dönüş ihtimalinin daha güçlü olduğu bu seviyelerde diğer endeks 30 hisselerinin de grafikleriyle ,değerli arkadaşlarımızın katkılarıyla göremediklerimize de ulaşacağız inşallah..kendi özelimde TCELL hissesindeyim,zaman zaman kısa-orta vade grafik paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

• Özellikle seans arasında gayet güzel bir sinerji var burada...Şahsen ben sizler gibi çok kısa vadeli işlem yapmadığım için araya girip yorum yapmayı haddim olarak görmüyorum ancak gün boyu burada verilen emek her türlü takdirin üzerindedir...Teşekkürler dostlarım...
                        Birinci sınıf bir zekanın varlığının kanıtı, zihninde aynı anda iki karşıt fikri tutabilme yeteneğidir.

Yorum yap

• SADIKTAN
                          SADIKTAN yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Abicim tecrubeli bır yatırımcı olarak sen tevazu yapma kurban olam her zaman kapımız acık her daım okumak dıleğiyle...

• onelle
                          onelle yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          yetkisiz Abi asıl biz teşekkür ederiz sana... Ne demek ... Sevgiler...Saygılar...

• yetkisiz
                          yetkisiz yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Yok, tevazu değil...Tarz meselesi diyelim...Ben maraton koşan; 3-5 saat ya da güne değil ay hatta yıla bakan biriyimdir, forumlardaki kullanıcıların çoğu da bilir zaten...Ancak, burada yazdıklarınız, yorumlarınız, kelimelere ve grafiklere koyduğunuz çizgilere yansıyan psikolojiniz yaptığım analizlerde bana yol gösteriyor her zaman...Çok şey öğreniyorum sizden...Bu karşılıksız paylaşımlarınızdan dolayı hepinizden Allah razı olsun...

• Aslı onelle tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Bu kadar basit ... Yani amaç ben dahil bu başlığa içerik sağlamaya çalışanların , gönüllü olarak yapmaya çalıştikları şeylerin , bizimle birlikteliklerine inandığımız insanlardan geri dönüşlerini alabilmek. Egolarımızı tatmin etmek anlamında değil bu beklenti. Tam aksine hepimizin sarf ettiği sözlerden gerçek hayatlarımızda nasıl kişiler olduğunu bir çoğunuz aşağı yukarı zaten anladınız. Aylardır iç içeyiz. Ben kendimi ayırıp çok açık söylüyorum. Sevgili barbarostan ve SADIKTAN dostlarımın onları ilk farkettiğim zamandan beri ego yarıştırma çabasında olmadıkları için onlarla beraber yürüdüm ve buraya kadar geldim. Yani ego yarışı olsa bu başlıkta ben olmazdım. Heee bi şeyleri ispat için bak yazdık ,tuttu, gördün mü falan yazıyoruz. Abi onu yazmadan zaten bi şeyleri işaret etmemiz mümkün değil. Bi şeyleri ispat edecez ki akıllara kazınsın. Bu bi ego yarışı olarak algılanmamalı. 15 yıllık forum hayatımda şöyle diyebilirim bu iş başka bir tarzda ve bundan daha mütevazi yapılamaz. Bu başlık burada varoldukça katılımcılar için samimiyet ve paylaşımlar açısından gerçekten büyük bir fırsat ve kazanç.Bugün içeriğini kimin sağladığının önemi yok .Yarın yazacak katılımcıların şimdiki içerik sağlayıcılarla aynı mantıkta ilerlemesi önemli. Bugün beğeni butonuna basmak bir şey söyleme cesaretinde olmasanız bile o kişinin yazısını okuduğunuzu , ona kıymet verdiğinizi, onu desteklediğinizi , ortak fikirler paylaştığınızı , ondan birşeyler aldığınızı vesaire vesaire birçok anlama gelecek ve hiç olmazsa içerik sağlayıcılara boşa kürek çekilmediğini düşündürecek .Ama asıl mesele katılımcı olmanız ve üye olarak size faydalı olan mekanlara ve kişilere sahip çıkmanız. Ben de bir çoğunuz gibi bu başlığa sadece katılımcıyım. Başlık sahibi değilim. Ama başlığa kendi başlığım gibi yazıyorum. Bundan da mutlu oluyorum. Başlık sahipleriyle telefonda ya da yüzyüze tanışmadan sonuna kadar savunmaya ve arkalarında durmaya çalıştım. Yine olsa yine yaparım. Sizin için faydalı bulduğunuz şeylere lütfen sahip çıkın. İyi şeyler çok çok az bu dünyada... Diğer başlığımızda da yazdım ; bu başlık benim evimin odası gibi ... Hangi vakit olursa olsun kapıyı açıyorum ve evimin odasında toplanmış onlarca dostumun arasına katıldığımı düşünüyorum. Böyle görmeli bütüm katılımcı ve izleyiciler bu başlığı.... Sevgiler...Saygılar...
                        Malum surecte dımdık mertce meydan okuyusunla tek bır mesajımla yanımızda burada olmanla adamlığınla seni tanımadan sevdim...

Gerçekten yılların bırımını tecrubenle teknik bilginle adamlığınla burada olman gercekten ben ve buradaki yatırımcı dostlar ıcın şansın, varlığın gercekten bizlere güven veriyor....

Ego demıs durmussun marıfet ıltıfata tabııdır abıcım.. Sen egonun kralını hak ediyorsun... Yiğidi öldür hakkını ver....

Teknıkcılerın Ronaldosu ınsallah hep beraber yurumek dileğiyle Allah razı olsun...

Yorum yap

• Aslı gorkem84 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu son düsüste cogunluk cok fena malda yakalandi ve ciddi zararda.Bu da biraz yazma sevkini kiriyor sanirim herkesin.Ama bu bir savunma olamaz tabi.Sadece kisisel gözlemimi paylasmak istedim.
                          Garanı aldım bılıyorsun 762 dustu cok dayak yedık, sonra ıkı kez 909 gıttı ınat ettım 940dan önce vermem cok dayak yedım satmadım sonra 718 dustuk....
                          Sızın moralınız ne kadar bozuksa bızımkıde o kadar bozuk.. Swap gunu bır gunde 5bın gırdı be abıcım :) Malıyetı dusurene kadar anamızdan emdığımız sut burnumuzdan gelıyor...
                          dun 760 aldım 768 satmadım 744 dustu.. oradan bırdaha aldım 752.5 oldu malıyet 750den sattım.. 743 dustu 752 kırınce 753 aldım 768 paketledım...
                          Hepsının ekran göruntusu attım.. 3kurus kazanana kadar pala canına okuyor.. Bu zulmu hergun dayak yerken dayak arasında yapmaya calsıyoruz...

Borsa algılarla oynama sanatıdır.. Insanlara moral verıyoruz neden algılarına yenık dusup en dıpte malını vermesınler dıye yoksa hepımız amatör yatırımcıyız....
                          Borsada duygulara yer yok olmamalı oyuzden sınerjı sınerjı halay dıyıp dururuz:)

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Hazırlanıyor...
                          X