Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Sadıktan ve Ertan’la Temel Teknik Geyik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hayırlı uğurlu olsun

Yorum yap

Çalı arkasından selamlar, siz değerli insanlara destek amacıyla üyeliğimizi oluşturduk, çok değerli arkadaşlar katılım göstermiş memnuniyet duydum, bizlere faydalı olabilmek adına göstermiş olduğunuz çaba için teşekkür ederim.

Yorum yap

Dostlar uye olmayan arkadaşlar için tekrar yazıyorum mutlaka uye olun yazılanları okursunuz ama grafikleri göremezsiniz....

Bu akşam saat 10a kadar uyelık işlemlerinizi tamamlayın lütfen Bu gece 10da hepınızı online olmaya davet ediyorum... Saat tam 10da herkes hazır nazır burada olsun çoşkumuza ortak olsun

lütfen..

Kimse bizi 1aylık cezayla gece gunduz emek veren ertan abıme tahrik eden adama niye ceza vermedınız diye cezalandıramaz,boyun eğdiremez, korkutamaz sindiremez..

bizi savunduğu için ceza alan arkadaşlarımız varken elimiz kolumuz bağlı duramazdık

Biz boyun eğmedik eğmeyizde . Temel Teknik Geyik grubu biz bitti demeden bitmez..

İbreti alem Temel Teknik Geyik grubunu görsün...

Burası artık hepimizin...

Yorum yap

• Markazit
          Markazit yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Sadik kardesim saol varol. Allah razi olsun. Tekrar beraber olmak cok guzel. Butun ustadlara selamlar

SADIKTAN barbaros abi ler mobil yok mu

Yorum yap

Halay varmi halayyy

Yorum yap

Yeni mekanimiz hayirli ugurlu olsun.mendillerimizi hep halay icin kullaniriz insallah.allah utandirmasin.

Yorum yap

Bu durumda ben kendi adıma analizlerimi saat 22.00 den itibaren paylaşmaya başlayacağım ... Hem o saate kadar herkes sandalyesine geçmiş olur hem de yeni üye olanlar için grafikler arkada kalmamış olur... Sevgiler ... Saygılar...

____Çizgilere____İtaat____ ( Hunharca Teknik Analiz )
              https://twitter.com/cizgilereitaat

Yorum yap

SADIKTAN topicteyiz ustad. Bereketli olsun

Yorum yap

Üstadlar, hepimiz icin hayirli ugurlu olur ins.
                  bende cali arkasindan yaklasik 3k sayfa takip ettim, twitter vs derken bende yazayim dedim. Caylak olarak size pek katkim olamaz belki ama ins sayenizde halaya mendil sallamaya, olmadi muhabbete katilmaya calisacagim ????
                  Her zaman yazmasamda emeği gecen herkesten allah razi olsun... tesekkurler, saygilar...

Yorum yap

SADIKTAN barbarostan tey tey iyi ki varsınız.

Yorum yap

bu benden malum sitenin malum adminene gelsin (emojiler güzelmiş )

Yorum yap

Yorum yap

Aslı onelle tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu durumda ben kendi adıma analizlerimi saat 22.00 den itibaren paylaşmaya başlayacağım ... Hem o saate kadar herkes sandalyesine geçmiş olur hem de yeni üye olanlar için grafikler arkada kalmamış olur... Sevgiler ... Saygılar...
                          Sn Onelle uzun vade yorumlarıyla hem teknık bilgisi hemde tecrubesıyle yanımızda olacak ınsallah...

SN Nightbirds yeni tanıstık o kısamı uzun mu ortamı nasıl bakar bende bılmıyorum....

Beni bılıyorsunuz zaten kısa vade vurkac orta vade en uzun 1-2ay....

Lagunaya mesajımız ulastı hepımızın değer verdiği değerli dostumuz...

Sn Deniz Kiraz yıne ağır toplarımızdan oda Atakımında olacak o da ınsallah gelınce bızzat hoşgeldın derız..

Yorum yap

Aslı omrtaskiran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Halay varmi halayyy
                            Yalnız halay ve şişe emojisi burada da yok en sevdiğim emojiler

Yorum yap

Aslı Hezekiel tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              SADIKTAN barbarostan tey tey iyi ki varsınız.
                              Heziekel dostum mendıl yerıne ponpon sallayacağız 40dan sonra ponponları hazır edın 23nısana ne kaldı surada

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Hazırlanıyor...
                              X