Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Sadıktan ve Ertan’la Temel Teknik Geyik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ALLAAAAAA NOOOLLUYOSSS YAAA DURMUYORDUUUUUUUUUUUUUUUU

____Çizgilere____İtaat____ ( Hunharca Teknik Analiz )
    https://twitter.com/cizgilereitaat

Yorum yap

• vakbnk pasta verebılecek varmı teksurler
      YAZDIKLARIM TAMAMEN KENDI SACMALAMAMDIR, KESINLIKLE YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR, DIKKATE ALMAYINIZ ..

Yorum yap

• Endeks saatlik son durum ...
        Açık mavi 21 EMA ve en üst yeşil çizginin üzerine atmadan güçlenme olmaz...

Yorum yap

• Gizli destek diye işaret ettiğimiz 92731 in çekim gücünü 2 gündür takip ediyoruz... Saatlerdir aynı yerde tutuyor... Resmen burasını karar noktası olarak kullanacağım diyor...

Aslı onelle tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Bist100 haftalık kapanış bazlı son durum ;

Geçtiğimiz haftanın olayı ;
          Uzun süredir yukarı dönüp triggerine yürümesini beklediğimiz MACD 'ın nihayet kafasını kaldırması ve dip oluşturması.

Önümüzdeki hafta için rakamlar şöyle oluştu;

Destekler;

93395 Senkou-span A Bulutun alt sınırı

92731 Chikou-span 'a bağlı 26 birim geride gizli destek kırmızı çizgi kijun-sen

91306 Tenkan-sen Pembe çizgi

88070 2013-2015 zirvelerinden gelen ince siyah düşen trend çizgisi .Yukarı ivemenin devamı için altında haftalık kapanış istemiyoruz.

84617 Ara destek 120bin zirvesinden gelen ince siyah düşen trend çizgisi

84165 Papazın beklediği yer , Ölüm çizgisi 2016 diplerinden gelen en alttaki kırmızı yükselen trend çizgimiz.

Dirençler;

94732 Kijun-Sen Ana direnç , üzerinde haftalık kapanış gelmedikçe bütün yükselişler tepki olarak kalır... Üzerinde kapanışlarda 103093 direncine gitmek ister. 103093 e kadar olan aradaki dirençlerin anlamı kalmaz. 103093 e ulaşmak için her şeyi yapar.

96288 Ara direnç 2016 Aralık dibinden gelen ince siyah yükselen trend çizgisi. Dikkat edilirse bu çizgi aşağı kırıldığında yeni dip arayışları için ciddi şelaleler yaşanmış . Bu yüzden bu çizginin tekrar yukarı kırılımında da dip arayışının artık son bulduğu düşünülebilir.

103093 Senkou-Span B Bulutun üst sınırı ( üzerinde kapanışlarda halay başı bizi diskoya götürür )

Yorum yap

• ziyablm
            ziyablm yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            teşekkürler....

• 6,33 akkiz aldım bakalım ya nasip tepik gelirse belkim bir çorba içirir
          Hayal dünyamda alım satım yaparım, hayallerim beni bağlar.
          Yazdığım hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum yap

• 8.18 / 8.24 yonca kızımız palaya paketlendi Allah bereket versin hadi akkız sende ecük depikle pala senide ister

Yorum yap

• Aslı onelle tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Endeks saatlik son durum ...
              Açık mavi 21 EMA ve en üst yeşil çizginin üzerine atmadan güçlenme olmaz...

En son düzenleyen onelle; 12-06-2019, 13:01.

Yorum yap

• Hezekiel
                Hezekiel yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                Abi buralarda tutunursak zupalady olucak ellerine sağlık bereketli kazançların olsun

• onelle
                onelle yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                GARAN'ı çalıştırmıyo ibiş.... :) ... çalıştırsa kopacaz... merkezi bekliyo...

• Hezekiel
                Hezekiel yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                Aynen abi bende karardan önce cıktım garandan karar sonrası izlerim bakalım ;)

• yoğunum bugün yardımcı olamıyorum kusura bakmayın

Yorum yap

• Yorum yap

• Yorum yap

• sn onelle

23 mayıs günümüz takası

Yorum yap

• Yorum yap

• Aslı Parachepte tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        vakbnk pasta verebılecek varmı teksurler
                        Ekran Alıntısı.JPG

Yorum yap

• Aslı araboğa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          sn onelle

23 mayıs günümüz takası

Doktor bu nee ... sömürmüşler... 17 milyona dayanmış .... yahu bu işin altından başka bi olumlu haber mi çıkacak çözemedim ben... bu kağıt borsaya açıldığından beri bu kadar yabancı girişi olmadı... nası bişi bu alım dalgası hem de zirvesinde ...

Yorum yap

• Hezekiel
                            Hezekiel yorumladı
                            Yorumu Düzenleme
                            onelle hocam aylık formasyona saldırıyorlar geçende konuştuk biliyorsun 42,5 / 44 hiç uzak değil ama tabi ytd zamanında çok kazandırdı 29 küsürde vedalaştım ki en 34.40 hedefim vardı sabredemedim işte uzun vadenin güzelliği vallahi seni hep takdir ediyorum. eski köyde de yükselişine düşüşüne takmazdın o zaman anlamıyordum ben yeniydim. ama şimdi görüyorum ki asıl kazanan sensin helal olsun abi bereketli olsun inşallah kazançların.

• onelle
                            onelle yorumladı
                            Yorumu Düzenleme
                            Hezekiel Dostum çok teşekkürler... Allah sizlere daha çoğunu nasip etsin inşallah ... Hep beraber kazanalım... Şimdi tabii dediğin gibi büyük resimde zirveye çok az kaldı. TOBO eşşek gibi gülüyo ordan... eee zirvesini kırarlarsa yine geçmişteki doğru analiz ve tercihlerim ama erken çıkışlarımdan olabilir mi acaba diye düşünüyorum... bu sinir bozucu tercihleri geçen mesajında yetkisiz abim işaret etmişti.. Çünkü teknikçi olarak cevher buluyoruz ama sonuna kadar nasiplenmek çok mümkün olmuyor. Eğer şu yaşıma kadar 2 kez bu kadar erken vedalaşmasaydım şu anki durumumu tahmin edemiyorum. Geçen Ertan Abi'ye söyledim masada sohbet ederken . Vakıf finans aldım ben.. Galip daha hisseye girmemişti. takas ve teknik analizlerinden sonra 1 liradan topladım %100 karla 2 liradan sattım. Başlığında da hergün yazdım çizdim 3-3,5tl olma potansiyeli var dedim. .. bu kağıdı önemseyin dedim. Ben 2 liradan sattım kağıt takip eden 2-3 ayda 5 liraya vurdu. Herkes vakıf finanstan bahsetmeye başladı sabah akşam . Ondan daha önce konfrut aldım . 2011 deki çıkışına grafiği açıp bakın . 2009 du sanırım 3.98 den aldım 1,5 sene bekledim 10.22 den %100 den fazla karla sattım ... Sattığım hafta dahil 3 hafta içinde kağıt 23tl yi gördü... Bu kağıtların hepsini kendi analizlerimle buldum. SIFIR tüyo.... analiz ettim aldım bekledim. ve çıkan prim skorları bu şekilde. Aynı şeyi kerevitaş için anlatmıştım hatırlıyosan. ama onda palayı duvara dayadım :))) 42 ortalamayla topladım 112 den sattım ...140 gördü maksimum sonra gümledi... Böyle bi şeyin tekrar başıma gelmesi bu yaşımda ve bu sermayemde çok koyar... O yüzden tekrar tekrar kağıdın durumunu ve kendi durumumu değerlendiriyorum. İnşallah doğru karar veririm. Dualarınızla vereceğimi düşünüyorum . Bu halimize de çok şükür. iyyiz sağlıklıyız. fırsatlar bitmez...nasip....

• Hezekiel
                            Hezekiel yorumladı
                            Yorumu Düzenleme
                            gönlü güzel abim dostum hocam hangisi olursa hitabım kalben dua ediyorum Rabbim önünü açık etsin inşallah kazancını bol etsin en doğru kararı vermeni nasip etsin başarıların daim olsun nasipten ötesi olmayacak verdiğin kararda en doğrusu olacak eminim. Değerlisin.

• Aslı Hezekiel tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          6,33 akkiz aldım bakalım ya nasip tepik gelirse belkim bir çorba içirir
                          teşekkürler akkız Allah bereket versin cümleten bereketli kazançlar dostlar.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 84 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 48 üye 36 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                          X