Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Çakılan ‘altın’ daha fazla düşecek mi?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Çakılan ‘altın’ daha fazla düşecek mi?

İşte Ağaoğlu'nun yazısı...

Krizde ‘güvenli liman’ denilen altın, 1 günde yüzde 5 değer kaybetti. Ons fiyatında 1.445 dolarlık seviye kritik. Cuma’dan kalan son satışların da bugün-yarın yapılacağını bekliyorum.

Cuma günü yurtdışında altın fiyatları yüzde 5’ten fazla değer kaybederken gün içinde en yüksek-en düşük farkı da yüzde 5.37’ye ulaşmış. Bir gün için çok büyük bir düşüş bu. Üstelik günü de 1.482 ile Cuma günü görülen en düşük yere yakın kapatmış durumda. Altındaki bu hareket doğal olarak gümüşü ve endüstriyel metalleri de vurdu. Gümüş yüzde 6’dan fazla düşerken, endüstriyel metaller yüzde 2.2’yi aşan kayıplarla karşı karşıya kaldı.
    Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu...
    hisse yorum, hisse haber, hisse analiz, hisse temel analiz, hisse teknik analiz, parite yorum, dolar yorum, euro yorum, altın yorum, vob yorum, varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi...

https://twitter.com/hisseanaliznet

http://www.facebook.com/hisseanaliz.net

Cevap: Çakılan ‘altın’ daha fazla düşecek mi?

Aslı berat1453 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    İşte Ağaoğlu'nun yazısı...

Krizde ‘güvenli liman’ denilen altın, 1 günde yüzde 5 değer kaybetti. Ons fiyatında 1.445 dolarlık seviye kritik. Cuma’dan kalan son satışların da bugün-yarın yapılacağını bekliyorum.

Cuma günü yurtdışında altın fiyatları yüzde 5’ten fazla değer kaybederken gün içinde en yüksek-en düşük farkı da yüzde 5.37’ye ulaşmış. Bir gün için çok büyük bir düşüş bu. Üstelik günü de 1.482 ile Cuma günü görülen en düşük yere yakın kapatmış durumda. Altındaki bu hareket doğal olarak gümüşü ve endüstriyel metalleri de vurdu. Gümüş yüzde 6’dan fazla düşerken, endüstriyel metaller yüzde 2.2’yi aşan kayıplarla karşı karşıya kaldı.
    ABD bostonda patlama oldu 50 $ sattılar altını nasıl bir güvenli liman bu 1335 $ şu anda ve % 10 eksi
    BEN, KEYFİM VE KAHYASI! Beni tanıyan bilir, bilen anlar, anlayan susar, anlamayan uzar!

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu anda 1 kullanıcı aktif olarak bulunuyor. Bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
    X