Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

17-18 kasim gaziantep toplantisi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı Tech tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Organizasyonda başta umutsari ağam olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Eğitim konusunda hrn52 ve osm32 hocalarıma da ayrıca teşekkür ederim.
    katılım için bizler teşekkür ederiz.. Ayaklarınıza sağlık..
    Yitirme sakın yürekliliğini
    ....
    Ve herşey iyi olacak

Yorum yap

• Aslı forumabi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      gittik, geldik, yedik, içtik, eğlendik, öğrendik, güzel insanlarla tanıştık. başta ustamız umutsari hocalarımız hrn52 osm32 olmak üzere eli emeği değen herkesten helallik talep ediyoruz. varolun, Allah bu birliği daim kılsın inşaallah...
      Helal olsun..
      katılım için bizler teşekkür ederiz.. Ayaklarınıza sağlık..
      Yitirme sakın yürekliliğini
      ....
      Ve herşey iyi olacak

Yorum yap

• Mükemmel organizasyon için başta ustamız Umutsarı'ya ve tüm emeği geçen yoldaşlara teşekkür ederim. Dönüşte telefonu otobüste unutmuşum :) Telefon istanbula gitti geri geldi. Telefonumun iadesi için emek veren Cafer ağama ve diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum.
        Resim yükleme için http://tinypic.com/yourhome.php

Yorum yap

• İyi akşamlar Bu mükemmel toplantı ve organizsyonda yedik içtik gezdik en iyi şekilde ağırlandık dostluklar kurduk arkadaşlıklar edindik heyacan yaşadık bilmediğimiz bigileri öğrendik hafızalarımıza güzel bir anı kaydettik başta Umut bey olmak üzere karşılıksız elini taşın altına koyan hocalarımıza ve arkadaşlara teşekkür ederim.Ne dilekleri varsa ise allah kabul etsin.İsimleri tek tek saymak isterdim ama bu yaşlı kadın ilk defa gördüklerini unuttuğu için haksızlık olmasın diye yazmadım

Yorum yap

• Bu muhteşem organizasyonda başta umutsari olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

Sevgi neydi? Sevgi iyilikti, dostluktu, sevgi emekti..

Yorum yap

• Hayırlı akşamlar kolay gelsin..
              Banka hesabında ki rakamlar değil,telefonundaki rakamlar önemli.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu anda 1 kullanıcı aktif olarak bulunuyor. Bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
              X