Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

HisseAnaliz.net için ne dediler??

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

Değerli hocalarımdan petkm’ in durumu, destek ve dirençleri hakkında bir yırum alabilir miyim acaba?

Yorum yap

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

selam aleykum

Yorum yap

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar bol kazanclar olsun inşallah

Yorum yap

selam aleykum

Yorum yap

Hem borsayı öğrenebileceğiniz hem de güzel dostlar kazanabileceğiniz bir ortam.

Yorum yap

uzun zamanadır twitter aleminde ağamı takip ediyordum. Artık burada da takibe devam.

Yorum yap

Şu an yeni üye oldum. İnşalla benim içinde forum içinde forum ahalisi içinde hayırlısı olsun. Herkese Selamün Aleyküm...

Yorum yap

Cümleten Selamın Aleyküm bende yeni katıldım bişeyler öğrenip bişeyler katmak istiyorum hakkımızda hayırlısı olsun.

Yorum yap

Yol gösterici eğitici işler yapan bir ekiple dolu güzel bir forum. Çok önceden üye olmama rağmen borsadan biraz uzak kaldım. Tekrar başladık bakalım hayırlısıyla. Herkese bol kazançlar dilerim.
                      STOP HAYAT KURTARIR PRENSİBİ İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİRİ...

Yorum yap

Yeni katıldık bu devirde böyle güzel insanları bir araya getiren umut ağama ve bu gruptaki tüm emekçilere teşekkür ederim. İnşallah bizimde birilerine faydamız olur. Herkese bol kazançlar

Yorum yap

Borsaya yeni başlayan ve herhangi bir bilgi sahibi olmayan kişilere tavsiyem hisseanaliz.net ve borsaokul.com sayfalarını takip etmeleri. Bu sayfaları takip ettikten sonra borsada ne kadar çok hata yaptığımı anladım. Herkesin faydalanmasını tavsiye ederim.

Yorum yap

Öncelikle benden de merhaba :) Borsaya ilgim babamın ilgisiyle başladı. 2007 senesinden beri. Teknolojiden pek anlamadığı için ben yardımcı olmaya çalıştım benimde hoşuma gitti ilgimi çekti. Şimdi buradayım. Benimde bazı twitler söylenilen şeylerin boş çıkmaması dikkatimi çekti. Herhangi bir sermayem yok. Bilmediğim terim çok. Takipteyim öğrenmeye çalışıyorum. Konum itibari ile de aslında takip açısından çok müsaitim. Buradan daha da çok istifade etmek temennisi ile. Teşekkür ederim.
                            Nice nice CAHİLLER vardır ki sen onları Rızıklanmış görürsün!
                            Nice nice ALİMLER vardır ki onların Turuku Meîşeti zor olur.
                            Şu ALİM’in MAHRUMİYYETİ; CAHİL’in MERZUKÎYYETİ...
                            Vehimleri Hayret de bıraktı.
                            Nice Nice Denizler Kadar İlmi Olan ALİM’i Dinsiz İmansız Bıraktı.

Yorum yap

SA

Borsaya 6 ay önce tüyolarla hareket ederek başladım. PAramın %65 ini yanlış işlemler ve kredili işlem yaparak kaybettim. sonra bu siteye ve Umut Sarı ağamıza rastladım ve onun sözünde ,lerlemeye çalışıyorum. Ayrı internetten tüm eğitimleri izleyerek bu işi öğrenme çabasındayım. daha yolun başındaym çok kaybım var maddi açıdan zor durumdayım ama umudum var :) Umarım en kısa zamanda güzel zamanların olduğu bölüme geçiş yaparız. Hayrlı kazançlar..

Yorum yap

Selamun aleyküm herkese hayırlı aksamlar umut sarının doğallığı sayesinde bura geldim inş fikirlerinizden yararlanırım emekleriniz icin cok teşekkürler

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 2 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 1 üye 1 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X