Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

HisseAnaliz.net için ne dediler??

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

borsada hala yaşıyorsam tek sebebi burasıdır, gelecek için birikimlerimi doğru kullanıyorsam ve ilerde de doğru kullanabilceğime inanıyorsam tek sebebi burasıdır
    burası arkadaşlık kardeşlik abilik ablalık
    burası kebab, ayran, köfte , toplantılar
    burası herkesin sana borsa oynuyor diye kötü gözle baktığı bir dünyada, seni bağrına basıp kazık atmadan sevebilcek tek yer
    burası aşk aşk^^
    yazdığım çizdiğim hiçbirşey yatırım tavsiyesi değildir.. https://twitter.com/MhmtKrkrmr

Yorum yap

Arkadaşlar öncelikle böylesine kaliteli bir forum sayfası oluşturmanızdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Devamlı pc karşısında olmamamdan dolayı forumu ara ara takip etmek zorunda kalıyorum. Burada insanların birbirine olan sevgisi ve saygısı takdire şayandır. Birlikteliğinizi reel ortamlara taşımanızı gıpte ederek takip etmekteyim. Forumdan Alanya'ya yolu düşen olursa kapımız her daim açıktır. Sevgiler saygılar..

Yorum yap

Aranıza yeni katıldım herkese Selamun Aleyküm, bol kazançlar diliyorum

Yorum yap

Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum hisseanaliz.net dostları, hicri yılımız mübarek olsun...
          "Bu forumun amacı, yıllardır ülkemizi sömüren dış finans kaynaklarına karşı küçük yatırımcıların bilgi düzeylerini daha üst seviyelere çekerek bilgi eksikliklerini gidermek ve yerli yatırımcı profilini ''bilinçli yatırımcı'' profiline ulaştırmaktır."

Yorum yap

Gruplara uye ol var. Maksati nedir ve nasil uye olunuyor?

Yorum yap

Bu ailenin bir parçası olduğum icin gurur duyuyorum foruma emek veren herkesten allah razı olsun

Yorum yap

[IMG]Tori1[/IMG]deneme

Yorum yap

• Hayırlı uğurlu olsun yeni site ağam ve tüm arkadaşlara gule gule kullanın

Yorum yap

• Çok güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık. Harika
                    Nice nice CAHİLLER vardır ki sen onları Rızıklanmış görürsün!
                    Nice nice ALİMLER vardır ki onların Turuku Meîşeti zor olur.
                    Şu ALİM’in MAHRUMİYYETİ; CAHİL’in MERZUKÎYYETİ...
                    Vehimleri Hayret de bıraktı.
                    Nice Nice Denizler Kadar İlmi Olan ALİM’i Dinsiz İmansız Bıraktı.

Yorum yap

• Yeni site hayirlu ugurlu olsun

Yorum yap

• Aslı mehmetkrkrmr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

borsada hala yaşıyorsam tek sebebi burasıdır, gelecek için birikimlerimi doğru kullanıyorsam ve ilerde de doğru kullanabilceğime inanıyorsam tek sebebi burasıdır
                        burası arkadaşlık kardeşlik abilik ablalık
                        burası kebab, ayran, köfte , toplantılar
                        burası herkesin sana borsa oynuyor diye kötü gözle baktığı bir dünyada, seni bağrına basıp kazık atmadan sevebilcek tek yer
                        burası aşk aşk^^
                        10 numara yazı olmuş mehmet abi aynı duygu ve düşünceleri taşıyoruz Allah sebeb olanlardan razı olsun

Yorum yap

• öncelikle hayırlı olsun yeni arayüz...emeği geçen herkese çok teşkkürler...gayet iyi olmuş...yeri burası mı bilemiyorum ama cepten giriş yapamıyorum...bilgi verebilir misiniz bu konuda?
                          memlüklü

Yorum yap

• Gerçekten süper olmuş.Emeği gecenlerin ellerine sağlık
                            Aradığın şeyin değeri ararken verdiğin emek kadardır...
                            .................................................. .................................................. ....
                            ÖNÜNÜ GÖREMEYENİN İLERİYİ GÖRME ŞANSI YOKTUR...

@cutehoooo

levye hayat karartmaz hayat kurtarır

Yorum yap

• Hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler..
                              Banka hesabında ki rakamlar değil,telefonundaki rakamlar önemli.

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu anda 1 kullanıcı aktif olarak bulunuyor. Bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X