Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

HisseAnaliz.net için ne dediler??

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• gerçekten güzel bi site emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

• Yaklaşık 1 yıl önce hisseanaliz.net ile tanıştım daha sonra umutsarı ağamla ve siteye emeği geçen arkadaşlardan sürekli yeni birilerini tanıma fırsatı buluyorum. Eskiden rastgele işlemler yaparken şimdi daha bilinçli ve risk yönetimi çerçevesinde işlemler yapma yolunda ilerliyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
      --Piyasaları, haklı olduğunuza ikna etmeye çalışmak çok pahalıya mal olabilir.
      --Kazancın çok uzun süreli olmayacağını varsayarak karda olan hisseyi hemen satmak, zararda olan hisseyi ise buradan döner umuduyla elde tutmak insanın doğasında vardır.

Yorum yap

• Hisse analiz.net tam bir borsa okulu herşey var burada dostluk kardeşlik HERŞEY...

Yorum yap

• Buraya sadece Umut Sarı için geldim. Inşallahh buradan çok şey öğreneceğim.

Yorum yap

• bende hi **** n*** buraya geldim oradaki 2 yüzlü tutum ve burasını öneren arkadaşlara teşekkür ederim
            öteki köy 3-5 kişininn oyuncağı olmuş umarım burada öyle bir tutum ile karşıllaşmayız

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu anda 1 kullanıcı aktif olarak bulunuyor. Bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
            X