Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

AGYO Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: AGYO Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisse yorum haber analiz

Aslı Tornadoofsoul tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla dava! İşi bitti. Ama tabi yine seans bitincr paylaştılar. Şu piyasada belki fitili ateşlerdi. Ama ben tahtada ky olduğunu sanmıyorum.
    Keske yikip millet bahcesi yapsalar. Kiraathane bilr olur!

Yorum yap

Anladığım kadarıyla dava! İşi bitti. Ama tabi yine seans bitincr paylaştılar. Şu piyasada belki fitili ateşlerdi. Ama ben tahtada ky olduğunu sanmıyorum.
      Bencede fazla bir ky yok benim kendimce dusuncem ky girmesin diye baski yaptiklarini düşünüyorum yeterince toplandi zaten... en fazla 2.20 de ky filan kalmaz ... Ama iste asil mesele kendileri ne dusunuyor o fitil ne zaman ateslenecek yoksa eskiden beri dedikleri gibi avm bitsin para kazanalim kar payi dagitalim mi diyecekler zaman gosterecek... artik bekleyerek göreceğiz cok fazla beklemeyede gerek yok bence en fazla 1-2 aya belli eder kendini yuruyecekmi buralarda devam mi diye düşünüyorum... olmadi kar payi aliriz :)

Yorum yap

Kar payı verir mi bu çakallar. Bunlar genel gider diye parayı hiç ederler. Aslında ailenin çok dürüst oldığu bilgisi aldım. Kimsenin parasıyla işleri olmazmış.

Yorum yap

Kar payı verir mi bu çakallar. Bunlar genel gider diye parayı hiç ederler. Aslında ailenin çok dürüst oldığu bilgisi aldım. Kimsenin parasıyla işleri olmazmış.
          Sevgili ortaklar, bu adam kar payi dagitmaz. Zaten alacaklarini aliyorlar. Hersey sirket ustunedir ve hayatlarini yasiyorlar. Lamborgini ye binse bile sirket arabasi.(mesela) . Durustluk yanlarindan gecmez. Patron sirketine girilmez. Cok iyi tecrube oldu.

Yada diyelim dagitti. 50 milyon faaliyet kari olsa %10u belki dagitir

Yorum yap

• ##agyo

değişen birşey yok

yatayı kırmıyor

1,80 üstünde kaldıkça

2,20 direnci

sonrası gol..

Açılır bahtımız bir gün hemen battıkça batmaz ya

Sebepler halk eder Hâlık, kerem bâbın kapatmaz ya
            Benim Hakk’a münacâtım değildir, rızk için hâşâ
            Hüdâ Rezzâk-ı âlemdir, rızıksız kul yaratmaz ya
            İbrahim Hakkı (Erzurumlu)

Yorum yap

Daha önce kaç defa anlattım bilmiyorum..Bu hissede ne speği ya hepsi günlük 20 bin TL işlem hacmi var..Adamların saatte 20 bin TL kazanç var. Bu hisseden köy olmaz AVM açılınca kiracıya bakılır gelire katkısına bakılır..2019 başı ortaya bişey çıkarsa ozaman deriz ki çok ucuz ...şimdilik çok pahalı hisse..

Yorum yap

Bist içerisinde en kalitesiz patron ve en rezil hisse bu..Gözaltı pazarındaki hisselerin bile hikayesi var. Genel müdür ne iş yapar belli değil? GMY dangalak işine hakim değil ..Yatırımcı ilişkilerine papağan koymuşlar ayni şeyi konuşuyor aylardır..o nedenle spek bu hisseye uğramaz , fiyat çok pahalı ve beklenti yok..Aktifindeki yatırımları çok kötü..

Yorum yap

Arkadaş herkes de kötülüyor. Hani spek adamları yazar ya forumlara. Artmayacağı zaman 30 lira olur diyenler. Bi ara burada da 25 30 tl diyenler vardı. Şimdi latife yapıyorum. Herkes speğin adamı da birtek benim 50 100 bin lotuma mı göz diktiniz 😂 ben vermem hacı. Yakarım yine vermem. Bundan da sağlam para yiyemezsem botsa ile işim kalmaz. Gerekirse oğlum 3 yaşında o 30 a geldiğinde bakar.

Yorum yap

Arkadaş herkes de kötülüyor. Hani spek adamları yazar ya foruĺmlara. Artmayacağı zaman 30 lira olur diyenler. Bi ara burada da 25 30 tl diyenler vardı. Şimdi latife yapıyorum. Herkes speğin adamı da birtek benim 50 100 bin lotuma mı göz diktiniz 😂 ben vermem hacı. Yakarım yine vermem. Bundan da sağlam para yiyemezsem botsa ile işim kalmaz. Gerekirse oğlum 3 yaşında o 30 a geldiğinde bakar.
                    Sadece doviz bazinda %50 kaybimiz var
                    6-7 olacak ki para kazandik diyelim.

Adam kademe kaldirmaya izin vermiyor

5 senem gitti

Lanet olsun Tarmanlarina

Yorum yap

selamun aleykum

Yorum yap

Saat 14:15 hacim 8213 patlama yapmiş bugun :)
                        halk bankasindaki zati muhterem 1 er lot ile aşaği doğru yakip ne amaçliyorsun zaten sata dönmüş göstergeleri
                        alan yok zaten merak etme satani kovalasinlar diyordum ki oyak 89 u çizdi :)

Yorum yap

1.91-2.03 arasında işlem adedi 12.664 lot yani spek filan yok..heyecan yapıp gaza gelen birisi sanırım..Yeni bir sazan daha aramıza katıldı an itibariyle :)))
                          Hoş geldin sazan kardeş hatta aynalı sazan:)))

Yorum yap

Dediğim çıktı yazana kadar 2.06 gördü geri döndü çok primli olduğunu gören yatırımcı kar ı realize etti 21.226 lot sattı ve 1.91 tl geri döndü..
                            Heyecan yok..hepsi bu işte beklentisi olmayan hissede daha iyisi kaf dağı efsanesi olur Anka kuşu gelecek hisseyi götürecek:))))

Yorum yap

Aslı Brok tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Dediğim çıktı yazana kadar 2.06 gördü geri döndü çok primli olduğunu gören yatırımcı kar ı realize etti 21.226 lot sattı ve 1.91 tl geri döndü..
                              Heyecan yok..hepsi bu işte beklentisi olmayan hissede daha iyisi kaf dağı efsanesi olur Anka kuşu gelecek hisseyi götürecek:))))
                              hadi biri heyecan yaptı girdi maliyetine hatta ufak bir zararına geri çıktı 91 e yazan muhterem pahalı bu hisse burdan satayım diye mi yazıyor :) satacaksa satsın çıksın :) çakallarla dans.... neyse hareket iyidir sıkıntı yok en azından yukardan ufak tefek alanlar buralardan da ufak tefek alırlarda azcık hacim yapar :)

Yorum yap

Aslı maviserk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                hadi biri heyecan yaptı girdi maliyetine hatta ufak bir zararına geri çıktı 91 e yazan muhterem pahalı bu hisse burdan satayım diye mi yazıyor :) satacaksa satsın çıksın :) çakallarla dans.... neyse hareket iyidir sıkıntı yok en azından yukardan ufak tefek alanlar buralardan da ufak tefek alırlarda azcık hacim yapar :)
                                aman korkma kimse girmez girmiyor da zaten kendin çalıp oynamaya devam edebilirsin

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 10 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 8 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X