Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

AGYO Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Galip arada arttırırdı bekleyene birşeyler yapardı. Bunlar parayı direk başka yollarla çaldılar. Maliyetlerü yüksek gösterip el altından avmleri peşkeş çekip belki başka mülkleri şahıslarına ucuza aldılar.

Yorum yap

• Aslı Tornadoofsoul tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Galip arada arttırırdı bekleyene birşeyler yapardı. Bunlar parayı direk başka yollarla çaldılar. Maliyetlerü yüksek gösterip el altından avmleri peşkeş çekip belki başka mülkleri şahıslarına ucuza aldılar.
      Onu diyorum ben de, 2 bedelli yapan hisse batmamıssa, arada bir olu kedi sıcraması vs yapar.
      gercekten bolesi yoktur borsada.
      adamın umrunda değil, almanyalarda fink atıyor.
      caldılar diyemem ama avm maliyetinin yuksek oldugyndan adım gibi eminim, bunlarda o kapasite yok.
      ankaranın marka avmsini işletemedi adamlar ya, becerıksızlık kotu niyetle birlesince sonuc bu.
      hepimize hergun gecmıs olsun, bakalım kac kuruslarda duracak

Yorum yap

• Bu saatten sonra benim açımdan 10 kuruş olması ile 1 lira olması arasında fark yok. İkisini de 0 olarak değerlendiriyorum. Moral sıfır ama yapacak birşey yok. Arttığında yetmedi satmadık şimdi cezasını çekeceğiz. Rlinde çok yüksek lot olanlar da kitlendi. Bana 1 olduysa onlara 50 oldu. Açıkcası 2019 ve hatta 2020 de hiç birşey olmaz. 0,01 kuruşa gelse bari en azından daha gwri düşemez. Oradan yükselmeye başlasa daha rahat çıkarız

Yorum yap

• Bende saglam var, saglam kar yapmıstım bedelli oncesi. Acgozluluk kurbanı oldum. Şimdi cok saglam zarar yazıyorum, 2.el lüks araba parasına ulastı zarar.
          fıktuf zarar ama yinede bu manasız dusıs ve hiç tepkı vermemesi adama koyuyor.bu yıl imkansız beklemeyelim, 20 bile supheli cunku belliki avm olmadı.
          cok lüks kactı ve sohretı gitmiş insanlarda.
          yapabilirlerse riva arsasını seneye birine versınler, oradan birsey gelir gs arsası projesi gibi.
          kısaca feci bi bataklıktayız.
          bazen zarar kesıp baska hisseye mi girsem diyorım

Yorum yap

• Allah herkesin yardımcısı olsun.

Yorum yap

• Atakulegyo ülkedeki muadilleri arasındaki en kaliteli şirket..çünkü sıfır borç var , duran varlıkları yatırımıda oldukça kaliteli..
              AVM ful dolu (atakule.com.tr sitesinde kat planına bknz) her AVM açılışında benzer kira desteği olur ve 6 ay kira alınmayacak vs diye bir durum yok..sadece ilk 6 ay kira alınmayıp kira bedeli diğer 6 ay içerisinde mutlaka tahsil edilecek..

ülkede herşeyin çatır çatır satıldığı dönemlerde bile bankalar yeni açtığı şubelerden 3 sene zarar yazar..nedeni görünmeyen haberleşme data hatları, konspt giydirme bedelleri , personel giderleri vs...müşteri başlangıçta az olduğu için gelir az olur gideri karşılayamaz..

Akmerkez 1993 yılında açıldı ve 1 sene sonra 5 nisan kararları ortaya çıktı ve yarısı boş kaldı o dönemde...2005 yılında 40 TL bedelle halka arz edildi şuan temettü ve bedelsizleri üzerine eklersek hisse 2.450 TL

bence haksızlık yapmayın bu işler sabahtan akşama olmaz..5 aydır aynı tipler hisseyi yerden yere vuruyor yok şu kuruş bu kuruş diyor..Bir malın sahibi malını kötülerse kimse o malı talep etmez.. Talep gelmezse tepki vermez şelale gibi düşer , vebalı gibi herkes maldan kaçar...
              En son düzenleyen Brok; 15-05-2019, 19:43.

Yorum yap

• Hisse 5 aydır aralıksız dusuyor, sen de hayal pazarlamaya devam ediyorsun.
                hisse de ısık olsa, sabah aksam kotu yazsak yine gider.
                sen o kadar hayal pompaladın noldu, gitti mi hisse.kısacq senın benım yazmamla olmuyor bu işler.
                ben gordugumu yazarım, kendım bir enayilik yaptım diye ucacak kacacak demem, batarsam da şirketle batarım.
                Avm full dolu degil( %85 dolu) ama o doluluk şirlete kar ettirmıyor.
                sıfır borcta olur tabi, 1 yıl içinde 2 kere bedelli yaptı.
                kısaca hisse ve yonetımı rezil.
                he kurbanlık gibi beklıyoruz, bakalım ne olacak...
                hayırlısı

Yorum yap

• Artık olan olmuş 1 kuruşta olsa elde kaldı hisse. 2,50 dem kuzene de vermedik hisseyi. Ancak para kasada kalıp faize konulsaydı hiç bedelli yapılmasaydı dha iyi olurdu. Avm falan saçma span oldu. Bırak karı zarar yazıyor şerefsizler. Yapacak birşey yok artık istemesek de çocuklara kaldı hisse. En kötü şirketler bile bir gün hareket yaparlar. Yüzde 6 10 düşürmeleri de artık koymuyor. Karaktersiz aileye denk geldik avm de hüsran oldu. Bedellilere katılıp sonra döndüremeyip satmak durumunda kaldığıma üzülmüştüm. Ama karlı çıktım hayret. Yanarım da 3,75 1. Bedelli öncesi malın birazını verip bedelli parası için gerekli kısmı yukarıdan satmadığıma ikinci bedellide 2,58 lerde gereği kadat sarmadığma yanarım. Sonrasan daha düşüklere satmak durumunda kaldım. Ama 2. Bölünme öncesi fiyatıyla 2 tl ye 1,60 a falan mal satmak zorunda kaldığıma üzülmüştüm keşke bi 20 30 bin lot daha satsaymışım. Benim açımdan artık tek durum unutup senelerce bekleyip ya nasip demek. Borsa defteri kapandı, artık ömürlük yatırımcı oldum. 6 aylıkda da kar edemez bunlar. Sene sonu değerlemeleri de daha düşer. Sonuçta 3.700 yatırımcı varmış şirkette. Onlar da ağlasın.

Yorum yap

• Haziranda imkansız, kule kısmına iyi musteri beklıyorlarmıs, bulurlarsa acacaklar ama kurumsal kalıtelı musterı gelmıyormus. Daha once bırıyle anlasmıslar, adamlar sozlesmeyı iptal etmıs. Kısaca kule iyi bir işletmeci beklıyor.
                    kira destegi ve dekorasyon destegi etkısı bu yıl biter.
                    seneye 3-5 kurus kar yazar( oyle 30-40 beklemeyelım derım)
                    neyse bekleyecegız ahlaklı! Patronların itibarlarına önem vermelerini.
                    neyse solemeyı unuttum, inananlara hayırlı ramazanlar...

Yorum yap

• 3.700 yatırımcı kısmına inanmıyorum. Genel kurulda söylendiyse doğrudur ama şu şekilde senelerdir unutulan ve boşverilen 1-2-3-5 ve kuruşlu lotlarladır. Tarmanlar harici 100 kişiyi geçtiğini düşünmüyorum.

Yorum yap

• Müthiş bir satış baskısı var ama sonu hayır ola. Benden nah alırsınız.

Yorum yap

• Koca kafalar kuleye Nusreti getirseler fena olmaz. Beceriksizler.

Yorum yap

• Aslı ermilit tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Koca kafalar kuleye Nusreti getirseler fena olmaz. Beceriksizler.
                            Nusrete gobek atarlar ama onu becercek adam nerde.
                            yakında ustam esnaf lokantısı diye birşne verirler ,yada mc donalds;))
                            aslında satıs baskısı yok, sen ben kızıp 50 bın satsak, yuzde 10 duser cunku alan yok hisseyi..
                            ******sız, dolmamıs, para kazanmayan bir avm. Sagda solda verımsız arsaları var, bu piayasda onları yatırıma da yonlendıremıyor.
                            ah alır, vah alır diye diye 2.5 dan 90 kurusa indi hisse..
                            cok inat zarar, deneyımlerımden biliyorum

Yorum yap

• Aslı Beterböcek41 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              yapabilirlerse riva arsasını seneye birine versınler, oradan birsey gelir gs arsası projesi gibi.
                              Riva arsasında da bir dümen dönecek ama...
                              Şirketin arsaları ile Riva Deresi arasında Tarmanların özel arazisi var. Hani MT arada drone ile çekim yapıyor veya arkadaşlarıyla yemek yerken foto çekip instagrama koyuyor ya... Orası

Yorum yap

• Şuanki satışta ilk 4 kademede 200.000 lot satıcı var..alışta ilk 4 kademede 120.000 lot alıcı var..Yamamı aynı kişiye ait..yani satış baskısı : vakıf, hsbc, ak,iş, Oyak,gedik,tacirler al ver ile aşağoya götürüyor..

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 17 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 15 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X