Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

BRISA Brisa Brıdgestone Sabancı Lastik hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

BRİSA LASTİK, GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK-ZAMAN

Brisa, Kocaeli'ndeki lastik fabrikasında çalıştırmak için geçici
    işçi alınacağını açıkladı.
    Zaman Gazetesinin haberine göre, Geçici işçilerde meslek
    yüksekokulu, teknik lise, endüstri meslek lisesi ve lise mezunu olma
    şartı aranıyor. Ayrıca adayların İzmit tesislerine yakın servis
    güzergahlarında ikamet etmesi de isteniyor. Adayların
    www.sabanci.com/kariyer internet adresi üzerinde yer alan 'üretim
    işçisi' ilanına başvurmaları gerekiyor.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?hab...ci-isci-alacak

Foreks Haber Merkezi
    kopyaladıklarım 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 104.,107. ve 115. Maddelerinde de belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz .

Yorum yap

Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
      hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
      hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

https://twitter.com/hisseanaliznet

http://www.facebook.com/hisseanaliz.net

Yorum yap

hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
        hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

Yorum yap

Yorum yap

96,50 üzerinde takip etmek faydalı olabilir..

Yorum yap

101/103 ve 110 seviyelerinde dirençleri var...

Yorum yap

Bu kağıt da bugün sağlam duranlardan.
                Yukarı gitmek istiyorum ne olur beni bırakın der gibi.
                2 gündür güzel para girmiş.
                inşallah gitmez.
                Göz koyduklarımdandır kendisi
                Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum yap

Yorum yap

Brisa için yabancı pozisyonlarındaki değişim

"Brisa hissesinde 08/10/2010 tarihinde yabancı payı yüzde 12.29 seviyesinde bulunuyor.

Hissede Citibank Yabancı'nın payı yüzde 10.64 seviyesinde bulunurken, T.Ekonomibank Yabancı'nın payı 0. seviyesindedir.

Deutsche Bank A.Ş. (Yabancı)'nın hissedeki payı ise yüzde 1.65 seviyesinde bulunmaktadır.

Brisa hissesinde yabancıların dağılımı (08/10/2010)

Yabancı Payı: 12.29
                    Citibank Yabancı: 10.64
                    T. Ekonomi Bank. Yabancı: 0.
                    Deutsche Bank A.Ş. (Yabancı): 1.65"
                    Aradığın şeyin değeri ararken verdiğin emek kadardır...
                    .................................................. .................................................. ....
                    ÖNÜNÜ GÖREMEYENİN İLERİYİ GÖRME ŞANSI YOKTUR...

@cutehoooo

levye hayat karartmaz hayat kurtarır

Yorum yap

BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SAN. VE TİC. A.Ş. / BRISA [] 23.11.2010 11:39:15

Finansal Duran Varlık Edinilmesi

Ortaklığın Adresi:Sabancı Center Kule 2 Kat:3 4.Levent-İstanbulTelefon ve Faks No.:0212 385 84 50 - 0212 385 84 55Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su:0262 316 57 00 - 0262 316 40 40Yapılan Açıklama Güncelleme mi?:HayırYapılan Açıklama Düzeltme mi?:HayırYapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?:HayırKonuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi:-Özet Bilgi:Bandag Lastik Mamülleri Ticaret Limited Şirketi Ortaklık Paylarının Satınalınması.

Edinime İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi:23.Kasım.2010 / 549 nolu YK kararıEdinilen Finansal Duran Varlığın Ünvanı:Bandag Lastik Mamülleri Ticaret Limited Şirketi Edinilen Finansal Duran Varlığın Faaliyet Konusu:Lastik Kaplama İşiEdinilen Finansal Duran Varlığın Sermayesi:187,700.00 TLFinansal Duran Varlığı Edinme Yolu:Ortaklık Payı Alımıİşlemin Tamamlandığı/Tamamlanacağı Tarih:Rekabet Kurulu izni sonrası.Edinme Koşulları:-Edinilen Payların Nominal Tutarı:187,700.00 TLBeher Payın Alış Fiyatı:3,600,000.00 USD : 7,508 Adet = 479.49 USD/Adet Toplam Tutar:3,600,000.00 USD Edinilen Payların Finansal Duran Varlığın Sermayesine Oranı (%):% 100Edinimden Sonra Finansal Duran Varlıktaki İştirak Oranı (%):% 100Edinimden Sonra Sahip Olunan Oy Haklarının Finansal Duran Varlık Toplam Oy Haklarına Oranı (%):% 100Edinilen Finansal Duran Varlığın Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Aktif Toplamına Oranı (%):% 0,67Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi:Faaliyet alanı çeşitlendirmeÇağrıda Bulunma Yükümlülüğünün Doğup Doğmadığı:HayırÇağrıda Bulunma Yükümlülüğü Doğuyorsa Muafiyet Başvurusu Yapılıp Yapılmayacağı:HayırSatan/Devreden Kişinin Adı/Ünvanı:Bandag AG / Hubert Brouns Ortaklığın Satan/Devreden Tarafla İlişkisinin Niteliği:İlişkili ŞirketFinansal Duran Varlığın Değerinin Belirlenme Yöntemi:PazarlıkDeğerleme Raporu Düzenlenip Düzenlenmediğiüzenlenmemiştir.Değerleme Raporu Düzenlenmediyse Nedeni:-Değerleme Raporu Sonucu Bulunan Tutar:-İşlem Değerleme Raporundaki Sonuçlara Uygun Gerçekleştirilmemişse/Gerçekleştirilmeyecekse Gerekçesi:-
                      EK AÇIKLAMALAR:
                      Şirketimiz Yönetim Kurulu 23 Kasım 2010 tarih ve 549 sayılı toplantısında,

İzmir, Çiğli, Atatürk Organize Sanayi, 10010 Sokak No.7 adresinde yerleşik, lastik kaplama işi ile iştigal eden, Bandag Lastik Mamülleri Ticaret Limited Şirketi'ne ait toplam 7,508 (Yedibinbeşyüzsekiz) adet ortaklık payının tamamının 3,600,000.00 USD (ÜçmilyonaltıyüzbinAmerikanDoları) karşılığında Şirketimizce satın alınmasına karar verilmiştir. Ortaklık payı alım işlemlerinin gerçekleşmesi gerekli yasal izinlerin alınmasına bağlıdır.
                      Fazla ciddiye almayın şu hayatı; Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.

Necip Fazil'a sormuşlar: - Üstad, özel arabaniz yok mu?
                      Şair aninda cevap vermiş : - Ona en son bineceğiz.

Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa, konu kapanmıştır.

http://hisseanaliznet.blogspot.com
                      Hisseanaliz Net | Facebook

Yorum yap

Kap : Brısa brıdgestone sabancı lastık san. Ve tıc. A.s. / brısa [] genel kurul toplantısı yapılmasına ılıskın yonet

kap : Brısa brıdgestone sabancı lastık san. Ve tıc. A.s. / brısa [] genel kurul toplantısı yapılmasına ılıskın yonetım kurulu kararı 20110309 17:39:06

genel kurul toplantısı yapılmasına ılıskın yonetım kurulu kararı
                        ---------------------------------------------------------------------------------------------

ortaklıgın adresı : Sabancı center kule 2 kat:3 4.levent-ıstanbul
                        telefon ve faks no. : 0212 385 84 50 - 0212 385 84 55
                        ortaklıgın yatırımcı/pay sahıplerı ıle ılıskıler bırımının telefon ve faks no.su : 0262 316 57 00 - 0262 316 40 40
                        yapılan acıklama guncelleme mı? : Hayır
                        yapılan acıklama duzeltme mı? : Hayır
                        yapılan acıklama ertelenmıs bır acıklama mı? : Hayır
                        konuya ılıskın daha once yapılan ozel durum acıklamasının tarıhı : -
                        ozet bılgı : 2010 yılı olagan genel kurulu'nun tarıh, yer ve gundemının belırlenmesı

---------------------------------------------------------------------------------------------

yonetım kurulu karar tarıhı : 09.03.2011
                        genel kurul toplantı turu : Olagan
                        olagan genel kurul toplantısı ıse aıt oldugu hesap donemı : 2,010
                        tarıhı : 30.03.2011
                        saatı : 10:00
                        adresı : Sabancı center, hacı omer sabancı holdıng konferans salonu

sırketımız yonetım kurulu 09.03.2011 tarıh ve 560 sayılı toplantısında,

gundem:

2010 yılı olagan genel kurulu'nun tarıh, yer ve gundemının belırlenmesı

gorusme ve kararlar (asagıdakı bır madde gorusulerek karara baglandı.)

asagıda yazılı gundem maddelerını goruserek gereklı kararları almak uzere sırketımız ortaklarının olagan olarak turk tıcaret kanunu'nun ılgılı maddelerı geregınce 30 mart 2011 carsamba gunu saat 10:00'da sabancı center, hacı omer sabancı holdıng konferans salonu'nda toplantıya cagrılmalarına oybırlıgı ıle karar verıldı.

Olagan genel kurul gundemı

1) acılıs ve baskanlık dıvanı secımı,
                        2) genel kurul toplantı tutanagı'nın baskanlık dıvanı'nca ımzalanması hususunda yetkı verılmesı,
                        3) 2010 yılı faalıyet ve hesapları hakkında yonetım kurulu ve denetcı raporlarının okunması ve muzakeresı,
                        4) 2010 yılı bılanco ve kar/zarar hesaplarının okunması, muzakeresı ve tasdıkı ıle yonetım kurulu'nun kar dagıtımı ıle ılgılı teklıfının gorusulerek karara baglanması,
                        5) yonetım kurulu uyelerı ve denetcılerın sırket'ın 2010 yılı faalıyetlerınden dolayı ıbra edılmelerı,
                        6) yıl ıcınde bosalan yonetım kurulu uyelıklerıne artan surece vazıfe gormek uzere secılen uyelerın gorevının tasvıbı,
                        7) gorev surelerı sona ermıs olan denetcılerın secılmesı ve gorev surelerı ıle ucretlerının tesbıtı,
                        8) sırket'ın 2011 yılı malı tablo ve raporlarının 2499 sayılı sermaye pıyasası kanunu uyarınca denetımı ıcın yonetım kurulu tarafından secılmıs bulunan bagımsız denetleme kurulusu'nun onayı,
                        9) t.c. Sanayı ve tıcaret bakanlıgı'ndan alınan ızne ıstınaden sırket ana sozlesmesı'nın maksat ve mevzuu 4.maddesı ve sermaye ıle ılgılı 6.maddesının degıstırılmesıne karar alınması,
                        10) verılmıs olan temınat, rehın ve ıpoteklerın ortakların bılgısıne sunulması,
                        11) yonetım kurulu baskan ve uyelerıne turk tıcaret kanunu'nun 334 ve 335'ıncı maddelerınde yazılı muamelelerı yapabılmelerıne ızın verılmesı.

bu haberın kap 'ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk'ı *****yınız!
                        http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...spx?ıd=145475
                        Bir Sistemin Nasıl Çalıştığını bilmiyorsan, o sisteme zarar veremezsin

"Poker masasında ilk yarım saatte yolunacak enayinin kim olduğunu anlayamazsanız, o enayi sizsiniz demektir."

Yorum yap

HOCAM BARİ yorumunuda yap ALLAH rızası için hisseyi etkilermi yukarı konyada etkilemişti yukarı

Yorum yap

Aslı xanthos tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Kap : Brısa brıdgestone sabancı lastık san. Ve tıc. A.s. / brısa [] genel kurul toplantısı yapılmasına ılıskın yonet

kap : Brısa brıdgestone sabancı lastık san. Ve tıc. A.s. / brısa [] genel kurul toplantısı yapılmasına ılıskın yonetım kurulu kararı 20110309 17:39:06

genel kurul toplantısı yapılmasına ılıskın yonetım kurulu kararı

ortaklıgın adresı : Sabancı center kule 2 kat:3 4.levent-ıstanbul
                            telefon ve faks no. : 0212 385 84 50 - 0212 385 84 55
                            ortaklıgın yatırımcı/pay sahıplerı ıle ılıskıler bırımının telefon ve faks no.su : 0262 316 57 00 - 0262 316 40 40
                            yapılan acıklama guncelleme mı? : Hayır
                            yapılan acıklama duzeltme mı? : Hayır
                            yapılan acıklama ertelenmıs bır acıklama mı? : Hayır
                            konuya ılıskın daha once yapılan ozel durum acıklamasının tarıhı : -
                            ozet bılgı : 2010 yılı olagan genel kurulu'nun tarıh, yer ve gundemının belırlenmesı

yonetım kurulu karar tarıhı : 09.03.2011
                            genel kurul toplantı turu : Olagan
                            olagan genel kurul toplantısı ıse aıt oldugu hesap donemı : 2,010
                            tarıhı : 30.03.2011
                            saatı : 10:00
                            adresı : Sabancı center, hacı omer sabancı holdıng konferans salonu

sırketımız yonetım kurulu 09.03.2011 tarıh ve 560 sayılı toplantısında,

gundem:

2010 yılı olagan genel kurulu'nun tarıh, yer ve gundemının belırlenmesı

gorusme ve kararlar (asagıdakı bır madde gorusulerek karara baglandı.)

asagıda yazılı gundem maddelerını goruserek gereklı kararları almak uzere sırketımız ortaklarının olagan olarak turk tıcaret kanunu'nun ılgılı maddelerı geregınce 30 mart 2011 carsamba gunu saat 10:00'da sabancı center, hacı omer sabancı holdıng konferans salonu'nda toplantıya cagrılmalarına oybırlıgı ıle karar verıldı.

Olagan genel kurul gundemı

1) acılıs ve baskanlık dıvanı secımı,
                            2) genel kurul toplantı tutanagı'nın baskanlık dıvanı'nca ımzalanması hususunda yetkı verılmesı,
                            3) 2010 yılı faalıyet ve hesapları hakkında yonetım kurulu ve denetcı raporlarının okunması ve muzakeresı,
                            4) 2010 yılı bılanco ve kar/zarar hesaplarının okunması, muzakeresı ve tasdıkı ıle yonetım kurulu'nun kar dagıtımı ıle ılgılı teklıfının gorusulerek karara baglanması,
                            5) yonetım kurulu uyelerı ve denetcılerın sırket'ın 2010 yılı faalıyetlerınden dolayı ıbra edılmelerı,
                            6) yıl ıcınde bosalan yonetım kurulu uyelıklerıne artan surece vazıfe gormek uzere secılen uyelerın gorevının tasvıbı,
                            7) gorev surelerı sona ermıs olan denetcılerın secılmesı ve gorev surelerı ıle ucretlerının tesbıtı,
                            8) sırket'ın 2011 yılı malı tablo ve raporlarının 2499 sayılı sermaye pıyasası kanunu uyarınca denetımı ıcın yonetım kurulu tarafından secılmıs bulunan bagımsız denetleme kurulusu'nun onayı,
                            9) t.c. Sanayı ve tıcaret bakanlıgı'ndan alınan ızne ıstınaden sırket ana sozlesmesı'nın maksat ve mevzuu 4.maddesı ve sermaye ıle ılgılı 6.maddesının degıstırılmesıne karar alınması,
                            10) verılmıs olan temınat, rehın ve ıpoteklerın ortakların bılgısıne sunulması,
                            11) yonetım kurulu baskan ve uyelerıne turk tıcaret kanunu'nun 334 ve 335'ıncı maddelerınde yazılı muamelelerı yapabılmelerıne ızın verılmesı.

bu haberın kap 'ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk'ı *****yınız!
                            http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...spx?ıd=145475
                            Aslı okko tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            HOCAM BARİ yorumunuda yap ALLAH rızası için hisseyi etkilermi yukarı konyada etkilemişti yukarı
                            haberi bidaha oku okko

"Poker masasında ilk yarım saatte yolunacak enayinin kim olduğunu anlayamazsanız, o enayi sizsiniz demektir."

Yorum yap

Brısa'nın 2010/12 aylık konsolıde net karı 56.684.522 tl (2009: 39.062.477 tl)

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 4 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 4 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X