Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A Ş hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cok azda olsa karla kurtuldum bu cenabetten ama daha asagiya gelmemesı için 11.30 üzerinde kalıcı ardında 12 seviyesine gelebilmesi kazım

Yorum yap

• Hissede 3 4 kişi kaldık galıba ben keremc ninja asbuzu
      En son düzenleyen Redd; 02-03-2019, 14:57.

Yorum yap

• İnfo nun alımları ilginc ama bir gün önce kaldırdı cuma alıcı gelmedı malın kafasına yedı

Yorum yap

• Bakalım yarın ola hayrola

Yorum yap

• Diger köyde yazamıyorum benım uyelik askıda kaldı sanırım adım gecmis ama ben işlerinden dolayı katılamaz katılacak arkadaslar bende temsil etsın sımdılık tskler

Yorum yap

• Birde sayın keremc bendede bır umut var bedelli yanına bedelsiz gıbı bırsey olur vede pasanın halka arzı bunun uzerinden olacaksa neden olması ama hala tereddütler var kım ne derse desin ytd degıldır benım aklım bana bır yetmezken

Yorum yap

• İnfo bugünde destekledi tahtayı günlük oynardı ama elinde 50 bin oldu bir bildiği veya duyumu var genel kurul bitsin bakalım ne çıkacak abdullah beyin 500 bin lot maliyeti dolar ve faizi işin içine katarsak 20 tl gibi rakam hesabı çıkıyor ortaya bekleyen çorbayı içer birde bugün dikkatimi iş bankası iştirakleri ve kendi artı idi hayırlısı bakalım
                ytd

Yorum yap

• Genel kuruldanda bı haber cıkmadı beklemeye değecek bırsey yok gıbı bırde bedellidende haber yok

Yorum yap

• Bedellidende bi haber yok bakalım ne olacak

Yorum yap

• Hiç şirketi arayan varmı bedelli için acaba

Yorum yap

• Suan sert bır hareket gebe gibi rsı macd dıp bakalım ne olacak

Yorum yap

• Sankı haber gelecek ytd degıldır...

Yorum yap

• Bedelli açıklandı ama bı ok. Oldugu yok

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 6 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 1 üye 5 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                            X