Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A Ş hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yazdıklarım sadece beni bağlar ytd degıldır.

Yorum yap

• Bedelli kesin tarıh ve bedelli işi tam bitmeden gitmeyecek anlasıldı

Yorum yap

• Çok baskı var bırde piyasa kotuye dönünce tamamen işler tersine gidiyor ytd degildir

Yorum yap

• Şimdide tacirler baskılamaya calısıyor 2 gündür satıcı olan o

Yorum yap

• tasfiye
            ad
            1. 1.
              katışıksız bir duruma getirme, arıtma, temizleme.
            2. 2.
              TİCARET TERİMİ
              bir ticaret kuruluşunun batması, kapanması gibi nedenlerle hesapların kesilerek ortada kalan maldan ve paradan alacaklılara paylarına düşen miktarın verilmesi işlemi.

Yorum yap

• Sözlük anlamıdır bende anlamadım sayın nınja

Yorum yap

• Kesinlikle ytd degildir birde bunlar bedellidende sonra Paşabahce yu halka arz edeceklerini söylerlerse sasırmıyacagım

Yorum yap

• Bende bu şirketi tasfiye edecekler, yani dükkanı kapatacaklar diye anlıyorum sayın redd, bu işin halka arzla mutlaka bir ilgisi var, ama bize yaretmemek için bir gayret var sanki

Yorum yap

• Bakalım ama sıkıntı yok kottan cıkacam derse roketler

Yorum yap

• Ama yinede ytd degıldır yazalım

Yorum yap

• Bugun endeks eksi ikende kagıdın artı gezinmesi enteresan bir dolap donuyor olabılır bilmedigimiz

Yorum yap

• Dolap değilde spk kararı yaklaşıyor diyelim, artık 3 vakte kadar bir sonuç olmalı, örnek başka bir şirkete baktım, 3 haftada spk onayı gelmiş, bunda 4 hafta oldu sanırım

Yorum yap

• Birde yanlış anlaşılmasın, illaki onay gelicek diye 1 şey yok sanırım, ret de yiyebilir

Yorum yap

• Aslı Redd tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bakalım ama sıkıntı yok kottan cıkacam derse roketler
                              Belli bir oranı yakalamadan kottan çıkma kararı veremezler, %90 gibi yüksek bir rakam olmalı sanırım, şu anki ortaklık payıyla mümkün gözükmüyor, ama tasfiye , işte herşey burada saklı, burada bişey olacak ya, hayırlısı bakalım

Yorum yap

• Şişecamın da esas sözleşmesine baktım, orda da benzer maddeler var, belki de yanılıyorumdur, fazla anlam yüklememek de gerekebilir

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 10 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 1 üye 9 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X