Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

DENCM Denizli Cam Sanayii Ve Ticaret A Ş hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Bedelli haberi ile aslında bir belirsizlik ortadan kalktı kağıt 10.5... üzerinde güzel aslında burdan güç toplayarak hızlı bir harekete gebe gibi duruyor ben daha önce intemde bu şekilde bedelliyi yakalandim ama ozaman bedelli oncesi ralli yapmisti kağıt 11 TL'den 35 TL diye hatırlıyorum tabiki burda aynısı olacak diye birşey yok teknik ve temel anlamda bizden daha iyi anlayan yada fikir belirtmek isteyen arkadaşlar varsa sevinirim bir deli gibi hisseder oldum kendimi bakıp durmayin yazın yazandan para almıyor hisseanaliz.net yönetimi

Yorum yap

• Yonetcilerde ilgilenmiyor artık siteyle gerçi sizde haklısınız site çökmek üzere nerdeyse

Yorum yap

• Yeni teşvik haberi gelmiş hayırlı uğurlu olsun inşallah

Yorum yap

• Benim hiç ümidim yok.. yine yanlış yatırımlar yapacaklar veya zarar göstererek bizi yakacaklar

Yorum yap

• Yanlış yatırım değil şimdi nereye yatırım yapacaksa yazmış zaten bu firin büyük ihtimalle çalışmıyor kapasite arttırımı yapılacak olabilir tabiki bu benim görüşümdür beni bağlar 37+9=46 milyon girecek kasaya yaklaşık sermayesi kaç para zaten

Yorum yap

• Belkide önü açılacak kağıdın yatırım ilişkilerinden ogrenirsem sizlere haber veririm burası vasıtasıyla fırın şuan çalışmıyorsa eğer iyi olur birde bundan sonra 3 ay vadeli alacakları parayı vade 1 aylık olarak düzenlendi bence güzel haberler gelecek birde kar gelirse harika olur ama bilinmez tabiki yinede

Yorum yap

• Bedelli konusuna gelince bedellide kağıda derinlik Katara bukadar agresif hareket ettirmek güçleşir

Yorum yap

• Benim asıl beklentim kağıdın kar açıklaması ve belki temettü verecek seviyeye gelmesi eğer gelirse herşey çok güzel olur ozaman Paşabahçe halka arzı olur belki başka türlü zor halka arz

Yorum yap

• Yanlış hatırlamıyorsam 2 yıl öncede fırınları yenilemişti.. hatırlayan var mı?

Yorum yap

• Ben hatırlamıyorum böyle birsey yaklaşık 3 yıldır bu şirkete ortağım benden habersiz kimse böyle birşey yapamaz:)

Yorum yap

• Firinla ilgili sordum 5 yılda bir fırınlar yeniden yapılması gerekiyormuş yoksa camın kalitesi bozuluyormus bir fırın maliyeti 37.1+9=46 ise bu işten çok para kazanmak lazım isimiz zor eğer bu teşvik işi olmazsa işimiz çok zor birde biri takas paylaşmış isteyenler Twitter dan bakabilir

Yorum yap

• 16.092019 30.09.2019 tarihleri arasında bedelli sermaye artırımı SPK tarifindan onaylanmıştır
                          hayirli uğurlu olsun

Yorum yap

• Bedelli. Bölününce şimdi ortalama fiyat nasıl hesaplaniyor acaba bilen varmi

Yorum yap

• 11.52+1.5/2.5=5.21 ogrenebildigim kadarıyla ama mantığını anlamadım yani kısacası pazartesi kağıt 5.21 olacak bedelliden gelen ruhcanlari 6.31 fiyattan satilabilecek

Yorum yap

• Amankesin değildir belki hespata yanlışlık olabilir

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 6 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 6 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X