Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

EKGYO emlak konut gayrimenkul hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• EKGYO.JPG

Yorum yap

• ekgyo bence en iyi alım yeri 0.55 0.35 krş en dip 0.25 olarak buraları bekleyeceğim yeni alım için ekgyo için endeks önemli değil endeks yükselirkende düşebilen bir hisse yani en baba hisseler çöp olmuş bu ne iş yapıyorda 1.70 fiyatı bence şu ortamda çok pahalı gercekten para krizde kazanılır o yüzden 0.55 krş ve 0.35 krş benim için en iyi alım yeri olacaktır 5 sene bekler şuan ki fiyatlardan satarım ky anca böyle para kazanır fırsat kollayacak yoksa yem olacak heleki ekgyo ky düşmanı ise zaten şansı yok bence anca en dipten alırsa gyo lardan para kazanır gyolar ky düşmanıdır adamı sürüm sürüm süründür
      ekgyo niye bu fiyatlardan fırsat veriyor madem dip ise dimi yani mantık olarak buralardan ucuz alğısı oluşturuldu ama bence buralar şu ortamda ekgyo için çok pahalı durumda 0.55 krş bekliyorum ben anca burdan alan para kazanır bence bu seferki krizde çok ucuzlayacak hisseler o yüzden nakitte kalıp ek alım yapmayacağım zaten çünki sadece banka hisseleri hareket yapıyor genel bir yükseliş yok buda bence krizin ayak sesleri

Yorum yap

• Takasmatik günlük pasta rica etsek paylaşırmısınız teşekkürler.

Yorum yap

• Sayın Takasmatik günlük pastayı paylaşabilirmisiniz.

Yorum yap

• Takas yokmu efendim

Yorum yap

• benim ek alım için düşündüğüm fiyat 0.55 0.45 krş aralığıdır çok fırsat verdi buralardan demeki daha düşecek çok yeri var bu benim düşüncemdir benim gözümde ekgyo ederi 0.70 0.55 0 45 krş fiyatlardır çünki şu ortamda bile gidemiyorsa yakında patırtı gürültü başlar o zaman ne yapacak gyo sektör çöp fiyattan alınmaz ise para kazandırmaz şuanki fiyatlardan baya ky yüklediler zamanı geldimi şuanki fiyatlardan bence ky satmak için sıraya girecek yoksa başka açıklaması yok bu işin krizi buralarda karşılayacak galiba ben bunu çıkardım az daha aşyalarda olabilir yani 1.50 1,40 arası krizi karşılayacağı yer diye düşünüyorum 0.70 0.55 kadar bekleyeceğim anca buralardan alım yaparsak para kazanırız yoksa boşa kürek çekip dururuz benim düşüncem böyle
              En son düzenleyen bilo; 07-11-2018, 21:34.

Yorum yap

• Günlük pasta varmiydi

Yorum yap

• EKGYO.JPG

Yorum yap

• EKGYO.JPG

Yorum yap

• bişey diyecem nerde gördünüzmü oooo ekgyo yabancı çok fena alıyor ala ala piyasada mal kalmadı diyenleri gördünüzmü nerdeler bişey diyecem onlara adamların maliyeti belkide 0.50 belkide dahada altı alsa ne olacak hareket yoksa yeni alımda yok gelirse 0.55 krştan ek alım yaparım çok şükür tüm paramı kaptırmadım bunlara krizi bekliyor bakalım nerde karşılayacak yaklaşan krizi ben böyle düşünüyorum

Yorum yap

• gelll bekliyorum gel aşyalara gel zaten yukarı gidemiyon bari gelde çökelim 0.55 krş alım için bekleyeceğim seni ekgyo bu sefer krizde para kazanacağım galiba adam olaydıda yukarı gideydi gidemiyorsa gelecek demektir bence
                        En son düzenleyen bilo; 08-11-2018, 22:22.

Yorum yap

• niye halkb ayrışıyor arkadaş biz bu dava yüzünden halkb daha fazla düştük o zaman biz niye bugün düştük böyle sacmalık olmaz bu haksızlık abd dava ekgyo daha fazla etkilendi şuan bu fiyatlardaysak bu zarrap davasından dolayı buralardayız iyi bişey varsa ortada o zaman ekgyo neden yükselmiyor ama düşerken önde koşuyordu resmen soygun abd davada olumlu bişey varsa bu en çok ekgyo yaramalı o zaman
                          En son düzenleyen bilo; 08-11-2018, 22:24.

Yorum yap

• valla 55 krş gelirmi gelir tabi italyada şuan hisseler hep çöp adam gibi banka kalmadı hep battı kalanlarda çöp fiyatta zaten gyo hisseleri saymıyorum italyada durum bu şuan kriz orda bu gelecek kaçarı yok ekgyo da uçan kaçan yok harekette yok paramı niye kaptırayım bunlara beklerim fırsat gelirse golü atarım yoksa paramızı alıp bizi oyalayıp duruyor boşuna faiz getirisinden oluyoruz ekgyo niye tutayım hareketi görürsem gelirim yoksa 0.55 krş beklerim alım için benim düşüncem bunlar

Yorum yap

• bilo ne içiyon '

Yorum yap

• Takasmatik günlük pasta paylasabilirmisiniz teşekkürler

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 5 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 3 üye 2 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X