Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: GSRAY hisse yorum haber analiz

chelsea geçen sezon 899 bin

juventus 452 bin

real madrid 1 milyon 650 bin adet forma satmış ....

global dünyanın şartlarına ayak uydurmalılar..real madrid 1,65 milyon adet formayı ispanya'da satmıyor... 100 tane çinli çocuk ile boşuna sahaya çıkmıyor... sende biraz vizyonlu ol....

ek not: yukarıda tarık çamdal efendiyi unutmuşum.. o da takdir edersiniz ki acilen gönderilmeli... 4,5 milyon euro bonservis verenlerin yüzü kızarmalı ...
    Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .

Lord Kelvin

Yorum yap

kynkca ; adam kar edeceğiz diyerek geldi , döneminde dünya zarar etti .... döneminden itibaren bugüne ( son bilançoya kadar edilen ) zararlar 147 milyon euro... ah'lar vah'lar boşuna değili.. ah gsray'ım derken mübalağa yapmıyordum...

neyse kynkca buralardan 3 aşağı 5 yukarı dönmeli diye umut ediyorum.... sen bakabildin mi pc başına geçip detaylı bir şekilde teknik açıdan ....

Lord Kelvin

Yorum yap

Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        kynkca ; adam kar edeceğiz diyerek geldi , döneminde dünya zarar etti .... döneminden itibaren bugüne ( son bilançoya kadar edilen ) zararlar 147 milyon euro... ah'lar vah'lar boşuna değili.. ah gsray'ım derken mübalağa yapmıyordum...

neyse kynkca buralardan 3 aşağı 5 yukarı dönmeli diye umut ediyorum.... sen bakabildin mi pc başına geçip detaylı bir şekilde teknik açıdan ....
        1.61 desteğimiz burayı kıracağını düşünmüyorum. İlk etapta bir kıvılcım lazım. Bu UEFA’nın resmi olarak Galatasaray’a yaptırımların açıklanması olabilir. Galiba Büyük cezaların gelmesi bekleniyordu ve bunun için baskıladılar. Rsi’nin yukarı çıkarken fiyatın aşağı çekilmesi sonucu oluşan pozitif uyumsuzluk dikkat çekiyor. Rsi ben yukarı gideceğim derken fiyat baskısı devam ediyor. Adx indikatörüne bakınca ise düşüşün yavaşladığını gösteriyor. 07.06.18 tarihinden itibaren rsi pozitif aynı şekilde de adx 54 ten 40’a kadar düşmüştür 150 dakikalıkta. 60 dakikalıkta da buna yakın değerler var.

Saatlik böyle görünüyor. Nakitte olsam Fiyat olarak kaçırılmayacak bir fiyat benim için. Al bekle fırsatı ama trend olarak çıkışta mı? Değil. Telefondan görebildiğim kadarıyla 78 geçmesi lazım sonrasında 93 ve 2.03

Bir acemi çalışmasıdır. Ytd
        20/02--19/04

Yorum yap

kynkca neredesin , haber gelmiş sen yoksun
          İnşallah hayırlı olur. Düşüşe kalıcı tepki olur ve yükselmeye başlar. 2/2.20 arasında kalsa bile yeter. 😀
          20/02--19/04

Yorum yap

Sosyal medyada milletin sırtından para kazanan sözde üstadlar gsrayı yazmaya devam ettikçe bu hisseden bi cacık olmayacak.
            Bu yavsaklar yüzünden hisse bu hallere düştü kimde ne kadar nakit var bilinmiyor adam 500 binle borsada kökü gitsede sıkıntı olmaz diyor üastad denilen sosyal medya manipülasyoncusu yazıyor adam atlıyor.üstad önceden aldığı malı gelen geçene çakıyor malı kaptıran spek bastıkça basıyor.ky da malını sıkı sıkı tutuyor olan sen ben gibilere oluyor.bu düzenin fişi çekilmedikçe bizler kendi kendimizin değil baskalarının sağlamaya çalıştığı rantın kurbanı oluyoruz

Yorum yap

şuan sosyal medya üzerinden rant elde eden yavsakların yap*****rı manipülasyonlarla alakalı verileri topluyorum.hepsine kol gibi sokturmadan da bu işten vazgecmicem. Hele birtanesi var hem bankasyaya destek tweetleri atacak hemde milleti düdükleyip rant sağlayacak

Yorum yap

Kynkca sagol....

Lord Kelvin

Yorum yap

Sadece o twitter da o erif degil en az 3 isim gordum ben..bir tanesi 4 hedef veriyordu ,gecen baktim tam tersi konusuyor .utanmaz 2 grafik yazip 4 hedefi veriyordun..
                  Peki ya trende tengriye kizip guzellemeler yapip simdi tam tersi konusanlara ne demeli ..

Sesame street'in gazmanlarina ornegin.. 2-3 kisi kaldi gunde 2 sayfa zor ilerliyor ....

Lord Kelvin

Yorum yap

• ##GSRAY

Yorum yap

Sadece o twitter da o erif degil en az 3 isim gordum ben..bir tanesi 4 hedef veriyordu ,gecen baktim tam tersi konusuyor .utanmaz 2 grafik yazip 4 hedefi veriyordun..
                      Peki ya trende tengriye kizip guzellemeler yapip simdi tam tersi konusanlara ne demeli ..

Sesame street'in gazmanlarina ornegin.. 2-3 kisi kaldi gunde 2 sayfa zor ilerliyor ....
                      S.a üzgün abi uzun bir aradan sonra baktım yine burdasın artık GS topigi deyince akıllara sen geliyorsun bu aralar biste dalmayi düşünüyorum ama sanki seçimlere kadar zamanı var gibi senin keyifler nasıl abi kediler filan umarım hepsi iyidir bizim dayı firar oldumu yoksa hala buralardami endeksle ilgili ongorun nedir abi salarmi yoksa fiseklermi şimdiden herkese iyi bayramlar saygılar

Yorum yap

Aslı SATO17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        S.a üzgün abi uzun bir aradan sonra baktım yine burdasın artık GS topigi deyince akıllara sen geliyorsun bu aralar biste dalmayi düşünüyorum ama sanki seçimlere kadar zamanı var gibi senin keyifler nasıl abi kediler filan umarım hepsi iyidir bizim dayı firar oldumu yoksa hala buralardami endeksle ilgili ongorun nedir abi salarmi yoksa fiseklermi şimdiden herkese iyi bayramlar saygılar

Aleykum selam kardesim ,gecen halini hatirini sordum ama gormedin herhalde ..heekes iyi cok sukur torunlari cocuklari evde biraktim 2 gün ana baba bayram ziyareti icin sehir disindayim... dayin cezali ...valla bir ongorum yok kardesim duzelir diye umut ediyoruz ...artik biktirdi

Lord Kelvin

Yorum yap

Artik global dunyanin sartlarina ayak uydurmalilar ...stratejik ortakliga yonelmeliler ..

Lord Kelvin

Yorum yap

Cumleten iyi bayramlar ...nice bayramlara gsraysiz ama

Lord Kelvin

Yorum yap

Aleykum selam kardesim ,gecen halini hatirini sordum ama gormedin herhalde ..heekes iyi cok sukur torunlari cocuklari evde biraktim 2 gün ana baba bayram ziyareti icin sehir disindayim... dayin cezali ...valla bir ongorum yok kardesim duzelir diye umut ediyoruz ...artik biktirdi
                              Abi görmedim görsem muhakkak yazardım eskisi kadar olmasa da takipteyim ama şuan sanki her hisse biraz tehlikeli gibi dibin dibi var sanki artık işin içine siyaset giriyor sanki seçimlerde ikinci tura kalırsa sıkıntı uzun sürecek gibi tabi bu işler tahminle olmuyor abi büyükler ne derse o oluyor saygilar

Yorum yap

Aslı SATO17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Abi görmedim görsem muhakkak yazardım eskisi kadar olmasa da takipteyim ama şuan sanki her hisse biraz tehlikeli gibi dibin dibi var sanki artık işin içine siyaset giriyor sanki seçimlerde ikinci tura kalırsa sıkıntı uzun sürecek gibi tabi bu işler tahminle olmuyor abi büyükler ne derse o oluyor saygilar

Seçimden sonra piyasalar düzelir inşaAllah .sıkıntı yok ülkemiz önderliğinde islam aleminin yükselişinin başladığı günlerdeyiz,tarihe taniklik ediyoruz yani..benim tahminim ilk turda iş biter reis rahat kazanir

Lord Kelvin

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 11 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 9 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X