Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: GSRAY hisse yorum haber analiz

Bugün geçmiş sayfaları okudum taaaaaa 2012 li yıllardan kimler gelmiş kimler geçmiş .... buraları okuyorsa benim iflas sevdalı dedektif kardeşim umarım iyidir., buraları okuyorsa selam versin arada ... ( kendisiyle takılırdık birbirimize )

markler abi uzun süredir yok , meltem de yok.............. umarım herkes iyidir

neyse müsadenizle ersan abi ile iyi geceler dileyelim

ALLAH rahatlık versin

Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .

Lord Kelvin

Yorum yap

Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      https://www.sporx.com/mustafa-cengiz...SXHBQ718963SXQ

cesteni kardeşim 55-56 saat oluyor hala daha henry ile görüşmeler sürüyor herhalde
      Abdürrahim bey akşam antremana çıkacak dedi yanılmıyorsam ama çıktı mı bilmiyorum. Henüz bir açıklama da düşmüş değil ama sanmıyorum bir aksilik olsun.

Yorum yap

Uzgun abi gercekten her gun olmasada bedelliye katilip sonra hep aldim sampiyonlukla 3-4 de cekerler dedim cekmediler bende su an alima devam ediyorum alimlar 1.700 lira 1.800 lira capimiza gore devam ediyoruz abi 2.400 lira verdim 2450 lira verdim sampiyonluk haftalarinda adam goturmedi kendi tasarrufu simdi neguzel 1560 liraya bugun aldim he sen dicen masallah ama toplasan bi araba parasi yapmiyor abi neyse daha bir araba param car sabirla soros taktigi uyguluyorum duserken aliyorum benim icin gsray 3 un alti dusuk oldugu icin azar azar aliyoruz iste capimiza gore uzgun abi maliyet asagi indikce seviniyorum birde su ortamda ulkeme katki yapiyorum kendi capimda dolar degil gsray aliyorum kotumu yapiyorum abi ytdddddd

Yorum yap

Simdi sen dicen paylasma millete ne ama ben spek e oynuyorum benim aldiklarimi yassin bi kenara onlari ancak cinliler ikinci teklifi yapinca iki hafta sonra vercem geriye ytddddddd hayel mayel hayali bile guzel surda stat sponsorlugu seneye bitiyor turk telekomla 1 sene sak diye gecer

Yorum yap

Aslı Kızgın tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Uzgun abi gercekten her gun olmasada bedelliye katilip sonra hep aldim sampiyonlukla 3-4 de cekerler dedim cekmediler bende su an alima devam ediyorum alimlar 1.700 lira 1.800 lira capimiza gore devam ediyoruz abi 2.400 lira verdim 2450 lira verdim sampiyonluk haftalarinda adam goturmedi kendi tasarrufu simdi neguzel 1560 liraya bugun aldim he sen dicen masallah ama toplasan bi araba parasi yapmiyor abi neyse daha bir araba param car sabirla soros taktigi uyguluyorum duserken aliyorum benim icin gsray 3 un alti dusuk oldugu icin azar azar aliyoruz iste capimiza gore uzgun abi maliyet asagi indikce seviniyorum birde su ortamda ulkeme katki yapiyorum kendi capimda dolar degil gsray aliyorum kotumu yapiyorum abi ytdddddd

bereketli olsun kardeşim .... son cümleni ayakta alkışladım ... cesteni kardeşim , kynkca gibi eskiler ve trendcim hatırlar ; burada çok döviz sohbetleri ,dolar sohbetleri ettik ...

dolar'a ,dövizin yükselişine karşı önlemler alınması gerektiğini çok yazdım ... dövizin çıkacağını tahmin ettik ama 1 dolar 1 euro almadım almam ....

Lord Kelvin

Yorum yap

Aslı Kızgın tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Simdi sen dicen paylasma millete ne ama ben spek e oynuyorum benim aldiklarimi yassin bi kenara onlari ancak cinliler ikinci teklifi yapinca iki hafta sonra vercem geriye ytddddddd hayel mayel hayali bile guzel surda stat sponsorlugu seneye bitiyor turk telekomla 1 sene sak diye gecer

kızgın ;hikaye lazım kardeşim ; önce uefa belli olsunda......

Lord Kelvin

Yorum yap

Mustafa Cengiz'den sözleşme tepkisi
                Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Hedefim futbolculara sadece galibiyet primi vermek. Fransa Milli Takımı, Dünya Kupası’nda şampiyonluğa gidiyor, galibiyet primi 17 bin Euro. Biz, maç başı 25 bin Euro veriyoruz.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda güncel konulara değinen bir konuşma yaptı.

ONYEKURU İLE ANLAŞMA

Üç maç üst üste mağlubiyet alıp görevi devretmezsem, hedefim futbolculara sadece galibiyet için prim vermek. Fransa, dünya şampiyonluğuna gidiyor, galibiyet primi 17 bin Euro. Biz, 25 bin maç başı veriyoruz. Zamanında böyle anlaşılmış! Yeni transfer edilenlerin maç başı veya puan başı ekstra ödemelerini en aza indirebilmek için gayret gösteriyoruz. Onyekuru ile de sadece galibiyet primi olacak şekilde anlaştık. İnşallah arkadaşları 'Sen ne yaptın!' demez.

21 MİLYONDAN 43 MİLYONA

5.5 ayda 40 milyon Euro'ya yakın düşürdük borcu. Mağazacılıkta satışlarımız 21 milyondan 43 milyona çıktı. Geçen sezon Ocak-Mayıs ayı arasında 6.8 milyon TL zarar ederken,biz 5.5 ay içinde 3.4 milyon TL kâr elde ettik. Ayağında ayakkabı olmayan, cebinde otobüs parası bulunmayan taraftarlarımız forma almaya koştular.

AMATÖR BRANŞLAR

Kapatacağız diye bir şey yok, amatör şubelerde gerçekten çok büyük sıkıntımız var. Gelirgiderfarkında 188 milyon dolar açığımız var. UEFA'da bizi eleştirdiler. 'Futboldan elde edilen geliri, futbola vermelisiniz' dediler. Hayır, biz sporcu yetiştirme geleneğimizi bırakamayız. Bir tekfutbolda 10 yılda bir futbolcu yetiştiriyoruz... Arda Turan ve Emre Çolak gibi, ama o da bize yar olmuyor.

KOMBİNE 40 BİNDE DURACAK SPONSORLUK

Basketbolu sponsorluklarla kurtarabiliriz. Galatasaray, dünyanın en önemli ve saygın markalarından biridir. Elimizden geleni yapıyoruz ama sponsorluğu kendi camiamızdan çıkarmalıyız. Sponsorluk konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Onları saklandıkları köşeden çıkartmaya çalışıyoruz.

KOMBİNE

Antrenmanına 30 bin seyirci gelen bir takımız, dünyada böyle bir takım yok. Biz şu an dünyanın belki en pahalı kombinesini dünyanın en değerli taraftarına satıyoruz. Kombine satışlarını da belirli bir seviyeye (40 bin) gelince durduracağız, bilet satışından geçen sezon 32 milyon TL gelir elde ettik.
                http://www.***********.com/haber/mus...epkisi/1324772

Lord Kelvin

Yorum yap

sende verdin donk'a puan başına sayın başkan.... 15 bin euro 3 puanda gidecek..

üzgün ;sayın başkandan'da önden gidiyor 2,5 yıldır eleştiriyoruz. selçuklar tarıklar hala takımda veya sözleşmelerde indirimler hala yok.... üzgün olsa şu an tam disiplin devredeydi... icraat var mı .. yok

Lord Kelvin

Yorum yap

Aslı cesteni tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Abdürrahim bey akşam antremana çıkacak dedi yanılmıyorsam ama çıktı mı bilmiyorum. Henüz bir açıklama da düşmüş değil ama sanmıyorum bir aksilik olsun.

cesteni kardeşim ; başkanın açıklamalarına göre anlaşılmış kap'ta yok ama

Lord Kelvin

Yorum yap

Abdürrahim bey akşam antremana çıkacak dedi yanılmıyorsam ama çıktı mı bilmiyorum. Henüz bir açıklama da düşmüş deÄŸil ama sanmıyorum bir aksilik olsun.

Lord Kelvin

Yorum yap

https://www.sporx.com/ndiayeden-stok...SXHBQ719046SXQ

ndiaye efendi bildin mi şimdi kıymetini gsray'ın... ingiltere demek disiplin demek , futboluda sert ...

Lord Kelvin

Yorum yap

https://www.sporx.com/onyekuru-trans...SXHBQ719052SXQ

Lord Kelvin

Yorum yap

adam maher boşta , bernard boşta .........gencecik adamlar

Lord Kelvin

Yorum yap

Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              evet okudum ben de. bernard bonservis gibi imza parası istiyormuş, shaktar yine 1 milyon euro'ya genç bir çocuk almış, 3 sene sonra 50'ye satarlar.

Yorum yap

evet okudum ben de. bernard bonservis gibi imza parası istiyormuş, shaktar yine 1 milyon euro'ya genç bir çocuk almış, 3 sene sonra 50'ye satarlar.

cesteni kardeşim ; ben maç başılara falan takık bir adamım ... oyuncu değişikliğine bile fark varken karşı olan biriyim... ama 3-5 ne istiyorsa verilip bu adam alınmalı 40-50-60 milyon eurolara satarsın bunu 2-3 yıla 25 yaşında inanılmazda hücum gücünü artırır

Lord Kelvin

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 15 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 5 üye 10 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X