Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Zengin taraftarların kulübe bakışı açısıyla böylebir finansal projeyi başarırsa fener başarır diyorum.
  Onlar başarırsa bizimkiler de mecburen feneri takip etmek zorunda kalır. Bizimkiler rezil olmamak için ellerini ceplerine atmak zorunda kalır diyeceğim ama bizimkilerin pişkinlikleri ve yüzsüzlükleri beni tereddüte düşürüyor ama yine de iyi şeyler olacağına inanıyorum.
  Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
  hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
  hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.


  https://twitter.com/hisseanaliznet

  http://www.facebook.com/hisseanaliz.ne

  Yorum yap


  • Bol kazançlı bir hafta dilerim.
   Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
   hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
   hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.


   https://twitter.com/hisseanaliznet

   http://www.facebook.com/hisseanaliz.ne

   Yorum yap


   • Aslı Süvari tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    https://m.haberturk.com/fenerbahceni...r-2369314-spor
    Fenerbahçe’nin tarihi projesini HABERTÜRK açıklıyor!

    Fenerbahçe'de seçim sürecinde ve göreve geldiği günden bu yana mali duruma dikkat çeken, bu konuda çalışmalar yapan Ali Koç ve yönetimi, kulübü zor durumdan kurtaracak projenin detaylarını belirledi. Hayata geçirilmesi için teknik ve tanıtım hazırlıklarının kaldığı projeyi HABERTÜRK açıklıyor!

    Fenerbahçe Başkan Ali Koç’un “Kurtuluş Savaşı” olarak tanımladığı mali seferberlik kapsamında kulübü zor durumdan kurtaracak projenin detayları belirlendi. Start vermek için sadece teknik ve tanıtım hazırlıklarının kaldığı tarihi projeyi ilk olarak HABERTÜRK açıklıyor...

    Fenerbahçe'de kulübün maddi açıdan içerisinde bulunduğu çok zor durum başkan Ali Koç tarafından sık sık dile getirilmiş ve verilerle ortaya koyulmuştu. Habertürk'ten Ahmet Selim Kul'un haberine göre kulübü bu durumdan kurtarmak yeni yönetimin birinci önceliği olurken, bugüne kadar başkanın bireysel fedakarlıkları dahil pek çok adım atıldı. Fakat bu adımların en önemlisi ve en kritiği başkan Ali Koç'un son camiaya sesleniş programında açıkladığı üzere 7'den 70'e tüm camianın katılımıyla gerçekleşecek bir kampanya olacak.

    Her ne kadar başkan o programda camianın her bireyinin elini taşın altına koyacağı bir kampanyadan bahsedince, daha önceki yıllarda Galatasaray'ın yaptığı gibi bir yardım kampanyası veya Beşiktaş'ın 'Feda' kampanyası gibi bir proje akıllara gelse de özellikle başkan Ali Koç bu konuda oldukça hassas... Kesinlikle "yardım" ve "bağış" üzerinden bir kampanya yapmayı düşünmeyen Sarı-Lacivertlilier bir fon oluşturarak düzlükten çıkmayı planlıyor.

    ÖZEL SERMAYE FONU KURULACAK

    Fenerbahçe yönetimi, 'Özel Sermaye Fonu' (Private Equity) kurarak kulübün finansman ihtiyacını karşılamayı düşünüyor. Bu fon tipinde ana ortaklar ilk sermayeyi oluşturup fonu kurduktan sonra, sınırlı sorumlu ortakların (taraftar) fona katılımı ile fonun sermayesi artırılabiliyor. Bu fonlardaki yatırım süresi 5-7 yıl arasında olurken yatırımcılar vade sonunda dilerse anapara ve kazançlarını kurulacak yeni fona aktarabilecekler. Fonlar, büyük veya küçük ortak olarak yatırım yapabilir. Fonun büyüklüğü ve yatırım tutarları değişken olabilirken fon oluştuktan sonra fonun belirlediği strateji ve kriterler doğrultusunda yatırım yapılmakta. Örneğin bu fon, Fenerbahçe hisselerine yatırım yapabileceği gibi farklı alanlarda getirisi yüksek mecralara da ilgi duyabilir.

    "KURTULUŞ SAVAŞI" OLARAK NİTELENDİRİLİYOR

    Kulübün sürekli ve acil nakit ihtiyacına ihtiyacı olduğu için ve bu nakit akışıyla anca kulübün kurtuluşunun mümkün olacağı için bir fon oluşturularak bu şekilde Sarı-Lacivertli kulübün darboğazdan çıkarılması hedefleniyor. Bu konuyla ilgili siyasilerden ilgili kurumlara pek çok görüşme gerçekleştiren Sarı-Lacivertli yönetim, Fenerbahçe'nin Kurtuluş Savaşı olarak niteledikleri bu dönemin en önemli projesi olarak bu fonu görüyorlar.

    FONA KATILMAK İSTEYENLER ÜÇE AYRILACAK

    Proje kapsamında oluşturulacak fona katılmak isteyen bütün herkes 3 genel gruplandırmaya ayrılacak. Bu gruplandırmalar fona katılım bedellerine göre olacak. Bu bedeller ise 20 TL-100 bin TL, 100 bin TL-1 milyon TL ve 1 milyon TL ve üstü olarak belirlendi. 20 TL ile 100 bin TL'lik fona katılacak olanlar düzenli katılım sağlayabilecek. Diğer iki grup ise sadece 1 kerelik katılımda bulunacak.

    EN YÜKSEK GRUP İLE ALİ KOÇ BİZZAT İLGİLENECEK

    Bu 3 kategoriden en yüksek dilim olan 1 milyon TL ve üzeri katılımcılarla bizzat başkan Ali Koç ilgilenecek. Bu gruba katılabilecek iş adamları ve camia fertleriyle görüşmeleri yine Ali Koç yapacak. Özetle birinci fon katılımcısı grubun sorumlusu başkan Ali Koç olacak. 100 bin TL ile 1 milyon TL arasındaki fon yatırımcıları grubuyla Burhan Karaçam, 3. grupla ise Şaban Erdikler ilgilenecek.

    HEM YURT İÇİ HEM DE YURT DIŞINDA SEFERBERLİK OLACAK

    Oluşturulacak bu fon, Fenerbahçe hisselerine yatırım aracı olarak kullanılacak. Fenerbahçe Kulübü başta başkan ve yönetimi olmak üzere oluşturulacak bir ekiple neredeyse tüm Fenerbahçeliler'in bu fona katılım sağlaması için kapılarını çalacak. Yurt dışında kıta kıta, yurt içinde il il, hatta bazı şehirlerde mahalle mahalle sorumlular olacak ve bu fona destek olmaları için tüm bilgileri insanlara aktaracak.

    TANITIM KAMPANYASINDA ÜNLÜ İSİMLER YER ALACAK

    Bu fon kampanyasının tanıtımını ve ******larını Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk, Berna Laçin gibi çok önemli kişiler bizzat yapacak. Bu noktada çok görkemli ve ses getiren bir ****** kampanyasının hazırlıkları sürüyor. Bu projenin ****** ve tanıtımını ise Başkan Ali Koç’un “Fenerbahçeliyiz” seçim kampanyasını yürüten ekip yürütecek.

    Projenin şu anda teknik altyapısı, proje temsilcileri ve ******-tanıtım çalışmaları hazırlanıyor. Kısa bir süre içerisinde projeye start verilecek. Futbol takımının da bu süreçte iyi sonuçlar alması ve projenin coşkulu bir şekilde başlaması hedefleniyor.

    FON NEDİR?

    Fon, Sermaye Piyasası Kurulu'nca yetkilendirilmiş kurumların yatırımcılardan topladığı birikimlerle riski dağıtmak amacıyla içerisinde birden çok hisse senedi, devlet tahvili, döviz, değerli maden ya da faiz getirili değerli kâğıt olacak şekilde çeşitlendirerek oluşturduğu portföydür.


    fener bu işi yapar ,becerir ,üstesinden gelir..

    boş laf yok fenerbahçe'de..


    başkanları cebinden parayı çıkarıyor


    arkadan dolanma , boş egolu laflar falan yok

    helal olsun
    Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


    Lord Kelvin

    Yorum yap


    • Aslı Süvari tarafından gönderilmiş Mesajı göster
     https://m.haberturk.com/yazarlar/ser...ti-ile-oynuyor

     Yusuf Namoğlu MHK'sı toplumsal fay hattı ile oynuyor

     Galatasaray - Trabzonspor maçının müsabaka kritiğini yarın yazacağım. Ancak Cuma gününden bu yana Fenerbahçeli'lerin; geçen hafta artık dayanılmaz hale geldiği için yürüyüş yapan Erzurumluların; ve bu akşam itibariyle de Trabzonsporlular'ın tepkisi artık duyulmayacak gibi değil.

     Ligin 2. yarısının ilk haftasında ve bugün Galatasaray maçında Trabzonsporlular'ın haklı isyanları arşa çıktı.

     Sezonun 2. yarısının başından bu yana Fenerbahçe'ye açık operasyon var ki Kayseri'de Alper Ulusoy bu operasyonu taçlandırdı. Ligden düşmeme adına insanüstü gayret gösteren Erzurumsporlular da geçen hafta yürüyüş yaptılar.

     Şimdi, bu ülkede ne yazık ki FETÖ'nün yarattığı en büyük fay hatlarından biri de Trabzon ve Fenerbahçe futbol takımlarının üzerinde kurulan gerilimdir. Hatta 7 Haziran seçimleri öncesi yapılan Fenerbahçe'ye bariz suikast girişimi de bu fay hattını kırmaya yönelikti.. Şimdi ligin 2. yarısında, sürekli bu fay hattı kaşınıyorsa; Erzurum gibi bir şehir ilk kez futbol nedeniyle ayaklanıyorsa buradan ne çıkarmak gerekir?

     Yusuf Namoğlu MHK'sı sadece futbol dünyası açısından değil; toplumsal açıdan da çok tehlikeli olmaya başladı. Türkiye'de her kurum siyasetin üzerinden yük alması gerekirken MHK ve dolayısıyla TFF artık siyasi yük oldu. Her hafta ama her hafta bir fay hattı üzerinde oynama oluyorsa ben buna tesadüf diyemem.

     MHK ve başkanı Namoğlu Türk toplumsal hayatı ve siyaseti için de ciddi yük haline gelmiştir. Bu kurum ya değiştirilmeli ya değiştirilmelidir.. Bu aynı zamanda bir gerekliliktir.


     evet ,serdar bey çok doğru analizlerde bulunmuş...     var 'da var var var ama nasıl var


     yahu önündeki ekrandan bile penaltıları , kırmızı kartları göremiyorlarsa ben bunda kötü niyet ararım


     18 takımın hiçbiri diğerinden ayırt edilmeden ne görüyorlarsa vermemeliler


     ingiltere'de veriyorlar takımına bakmadan

     dakika 5 de atıyor hakem , 85 dakika daha var aman büyük takım aman taraftar demiyor


     yapamayacaklarsa mhk yı bana versinler onu da ben yapayım ne diyim adamlar maç bile yönetemiyor


     hakemlerin kötü

     takımların kötü

     takımların doğru yönetilmemiş yıllardır


     sonra neden dünya kupasında yokuz


     Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


     Lord Kelvin

     Yorum yap


     • Aslı Süvari tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      UEFA başkanının açıklamaları neden spor endeksine yansımadı anlamış değilim. Tamam türk futbolu en sert kışını yaşıyor. Tabiri caizse yerde metrelerce kar var. Ama etrafa bakınca baharın habercisi bissürü kardelen var. Bu kardelenler neden hiç görülmüyor da kış daha da şiddetlenecekmiş gibi davranılıyor.


      süvari kardeşim gözden kaçırılan , çok ama çok önemli bir noktayı yakalamışsın


      mustafa cengiz'in divan'da konuşmaları , financial fair play gsray hakkında çıkan haberler hissenin düşmesinde etken rol oynamışlardı


      aynı man***** bu geçen benimde paylaştığım esneklik haberinin olumlu yansımasını beklenirdi


      demek ki tahtayı kontrol edenler olumsuz görüşleri kullanmış

      olumluları kullanmamaktan yana takdir haklarını kullanıyorlar intibası oluştu bende


      bölünmüş fiyatlarla şimdiye kadar görülmemiş fiyatlara düştü

      bu da bende soru işareti oluşturuyor şahsen


      2,53 nere güç bela 1,49 nere


      yazık günah
      Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


      Lord Kelvin

      Yorum yap


      • endeks 104.394 kapatmış


       dolar euro faizler 7-8 yılda geldiği noktalar belli


       kaybeden devamlı gsray yatırımcısı olmuş..
       7-8 senedir gsray 1

       4-5 senedir halkb 2

       endeks 104.394

       halkb'ın basiretsiz yönetimini de ayrıyetten kutluyorum


       Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


       Lord Kelvin

       Yorum yap


       • gsray bu saatten sonra 4 olsa 5 olsa neye yarar


        enflasyon farkını maliyete ekledin mi kurtuluş yok

        orasını geçti zaten millette


        1,49 rakamını gördüm bugün ( epeydir bakmıyordum 2-3 aydır )

        şok oldum


        ALLAH sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın
        Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


        Lord Kelvin

        Yorum yap


        • ekonominin e sinden anlamayan adam bugün hava atıyor..

         2 sene önce aldığı arabayı bugün aldığından çok daha yüksek fiyata satabileceğinden bahsediyordu


         bir gsray hisse fiyatına bak bir halkb hisse fiyatına


         yazıklar olsun dersem suç işlemiş olabilir miyim ?

         olmam herhalde

         koca bir yazıklar olsun
         Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


         Lord Kelvin

         Yorum yap


         • bist ,dolar ,euro, altın ,bono yukarıda kapatmış

          petrol fiyatı düşüyor

          Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


          Lord Kelvin

          Yorum yap


          • bir joseph yam çıkaramadık ...


           joseph yam üstadı, ustayı ,büyük ustayı birkez daha saygıyla anıyorum...


           Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


           Lord Kelvin

           Yorum yap


           • barton biggs bile üstad joseph yam'ı takdir etmişti...

            hedge fonların hong kong borsasındaki manipülasyonunu hamleleriyle savuşturmuş ve gereken dersleri vermişti...
            Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


            Lord Kelvin

            Yorum yap


            • https://www.galatasaray.org/haber/ku...plantisi/43486
             Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


             Lord Kelvin

             Yorum yap


             • üzgün adam and ur big fans will never forget u , sir joseph yam.


              Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


              Lord Kelvin

              Yorum yap


              • https://www.sporx.com/fatih-terimden...SXHBQ762598SXQ               fatih terim bu konuda haklı.. rıdvan boş boş konuşmasın

               bu işin milliyetçiliği olmaz


               yabancı sınırı olduğunda gördük

               ayağına top yakışmayan tarık çamdal 4,5 milyon euro bonservis

               mehmet topallar

               ozan tufanları gördük vs vs               hoş yabancı sınırı yokken de , üstelik 9 ay sonra sözleşmesi bitecek emre akbaba isimli futbolcuyada 4 milyon euro bonservis verdi bunlar ama ...


               iş bilen ,finans ,matematik bilen için yabancı sınırı olmamalı..


               ucuza kaliteli ,genç düzinelerce futbolcu bulunur güney amerika'dan ,afrikadan               feghoulilere,belhandalara, muslelara verilen dünya yıllık ücret ayrı ama yabancı sınırsız olmalı


               selçuk efendi 2,95 milyon euro9 25.000 euro maç başı alacak adam mı

               bu parayı avrupa'da herhangi bir takımdan alsın

               kendimi boğaz köprüsünden atarım

               kuru lafları bırak eyyyy rıdvan
               Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


               Lord Kelvin

               Yorum yap


               • rıdvan dilmen sen fransa'da italya'da vergiler ingiltere'de vergiler ispanya'da vergiler ne kadar haberin var mı ?

                messi ronaldo hangi cezaları aldılar

                ronaldo bıktı en sonunda çekti gitti , 18,8 milyon euro'ya uzlaştı bu yaz                selçuk, yerliler kemiksiz para alıyor


                1,5 -2 milyon euro hangi yerli avrupa'da net kemiksiz kazanabilir


                bırakın masalları rıdvan , oturduğun yerde konuşarak para kazanıyorsun


                gsray beşiktaş fener kar etme amacı gütmeli lamı cimi ası bsi egosu yok


                Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .


                Lord Kelvin

                Yorum yap

                Unconfigured Ad Widget

                Collapse

                Neler Oluyor

                Collapse

                Şu Anda 22 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 1 üye 21 ziyaretçidir..

                Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

                Hazırlanıyor...
                X