Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Topu topu 180 bin lot işlem oldu

sadece bir kişide bir ky’de olan miktar kadar yani belki daha da azı

Yorum yap

• Yarın bilanço aciklanmazsa tahta kapanirmi

Yorum yap

• Aslı mk_79 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yarın bilanço aciklanmazsa tahta kapanirmi
        he ya kapanır. çok korkmuş gibisin. dün mü girdin bu hisseye.

Yorum yap

• 6. yılımıza giriyoruz. kappanırsa kappansıııııııııııııın. çok ta tınnnnnnnnnnnnnnnnnn.

Yorum yap

• yeni yetme bebeler gibi yorumlar, 6 yıldır kervanda köksalmış yatırımcıya yakışmıyor. daha anlamadınız di mi?

Yorum yap

• kimbilir belki de biz 6 yıllık yatırımcıyı korkutmak için arada 1 böyle tipler çıkıyor da olabilir. artık 6 yıldır emek vermiş yatırımcıyı da kendileri gibi kandırılabilecek bebe falan mı zannediyorlar.
              En son düzenleyen hasson34; 08-11-2018, 22:28. Sebep: ilave

Yorum yap

• Dün girdiysen hangi veriler ile girdin. ne işin var başka hisse mi bulamadın. Yok 6 yıldır zaten buradaysan, 6 yıl boyunca beklerken zaten kod dışını göze almadın mı? 6 yıldır bekleyen tüm ky bunu göze almış. anlayamayan ağlaklar da kağıdı baskılayarak kendilerini nimetten sanırlar. Fakat biz biliriz ki onlar zavallılardır. Çünkü bizim gibi alın terini kendilerine peşkeş çektirmeyecek kadar gözünü karartmış adamın hasları ky ler var karşılarında.

Yorum yap

• lafa bakar mısınız " yarın bilanço açıklanmaz ise tahtası kapanır mı? " senin hayalin korkularla dolu. bu nasıl 1 hayal. kervanda yatırımcı olacaksan gözünü karartacaksın. Önce bunu öğren sonra kevn da yatırımcı ol. dedim ya heralde baya bir yenisin. şayet çok yeni isen senin kalbin bu kervanın hareketlerine dayanmaz

Yorum yap

• Memsa clkho da senin gibi tipler yazıyordu.tahta kapanınca hepsi ortadan kayboldu.4 yıldır bu tahta dayım.600 bin koruma var Maliyet 0.33

Yorum yap

• Tahta kapanır ise senin için çok kötü olur. O konuda haklısın. bizinm gibilere ne bakma sen. tedbirini al. 4 yıldır kapanma korkusu yaşamadın ama yarın için korkular sardı seni. Elbette tedbirli olmak gerekir senin açından. Üstelik Kod dışı olursa zaten üzerine soğuk su içeceğim. ne yani kod dışından sonra burada senin gibiler ile boş boş çene mi yapacağı. dedim ya sen daha anlamamışsın. kod dışı falan çok ta tinnnnnnnnnnnnnnnn. yiyosa çıkarsın kod dışına. o çakal mıdır tilki midir artık hangi ağlak ise. hazır danıştaydaki çağrı için mahkemeyi de kazanmışken üstüne kod dışı iyi gider. zaten kod dışına atılmak için danıştay mahkemesini o dadar ciddiyetle takip edip kazanmışlardı.

Yorum yap

• kod dışı durumunda benim gibi fesihe katılmayanlar avuç yalayacaklar. ben buna hazırım ya sen ? madem o kadar lotun vardı neden fesihçiler ile birlik olmadın. sonra böyle korkularınla yüzleşirsin işte. sana kimse garanti veremez. 4 yıldır buradaysan bunu sen de biliyorsun. boş boş kendini de kandırma. zararda değilsin. İnşallah sana göre uygun olacak bir yerden kurtarırsın.

Yorum yap

• kod dışına çıkması kime yaramayacak. ilk olarak benim gibi fesihe katılmayanlara ve tahtacı beyefendiye ve 300 milyon lotun sahiplerine. 50 milyon lot civarı fesihe katılan ky zaten kendileri için öyle ya da böyle belli bir fiyattan ayrılma haklarını kullanacaklar. demek ki kod dışı zuntacının ve 300 milyon civarı lot sahibinin züppeeeeeeeeer işine geliyormuş. o halde diyorum ya önden buyursunlar. kapı orada.

Yorum yap

• Ya arkadaslar delinin biri kuyuya taş atiyor sizde cikarmaya calisiyorsunuz neyin kafasini yasiyorsunuz anlamadim mk79 diye biri yaziyor sizde tartisiyorsunuz diger koydede birini yakalamislar onu tartisiyorlar aralara sızan birileri var elbet ortalıgı karıstirmaya calisiyorlar. İsmail arkadasa guvenilmesi gerek sirket bu olusumu dagitmak istiyor daha once yaptigi gibi,ben fesige katilamadim lakin onlara sonuna kadar guveniyorum.sirketin neden bir adim atmadigini sorgulamak lazim seve seve spk yla uzlasmak zorunda cagri davasindan sonra halen sirketten cıt yok bu kan emicileri kosede tutmak icin dava sonuna kadar savunulmali gk dan sonrada ayber arkadasada dedigim gibi bunlarin kanu bozuk biri gider biri gelir köpek bk yemekten vazgecmez diye ata sozu var cukkkkk diye oturuyir
                            En son düzenleyen tarikakalp; 09-11-2018, 00:39.

Yorum yap

• Screenshot_2018-11-09-09-56-57-360_foreks.android.png

Yorum yap

• Orospuluk için alt kademeye satış yazanın da....

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 84 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 16 üye 68 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X