Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı DeepAnaliz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ceylanın zamanında da aynı taktik ve strateji izlendi. Borçlar yapılandırıldı, Türk Lirasına çevrildi. ödemeler başlayınca, göz altından çıkış beklentisiyle de beraber hoop 0,60 dan 7 liraya ;) Dostlar doğru yerdeyiz merak etmeyin. Bu zamanlarda dipte çökmüş hırpalanmış hisseyi alacaksın :) Sabır sabırrr
    İcra filan boş bunlar. Yakında hepsini çözerler ne yatırımcının gücü kaldı ne de onların

Yorum yap

• Ben nelere şahit oluyorum, olmayacak şeyler oluyor. Bunların arkası kuvvetli, arkalarında . . . var bunlara hiç birşey olmaz. Spk bile birşey yapamadı.

Yorum yap

• Aslı tayko tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben nelere şahit oluyorum, olmayacak şeyler oluyor. Bunların arkası kuvvetli, arkalarında . . . var bunlara hiç birşey olmaz. Spk bile birşey yapamadı.
        Tamam arkaları kuvvetli iyi yere dayanmışlar ama kafa ve zeka olayı biraz kıt anlaşılan oda irsidir muhtemelen biraz kafası çalışan insan önce güzel haberlerle hisseyi götürür yeni yatırımcıyla eskisini değiştirir elindeki potansiyel hisseler ile kazandığı paralarla borçları çok rahat kapatır. Ne davalar kalır nede borclar ama tek bildiği yalan dolan tescilli hırsızlık olan şahıslara bu saatten sonra hic birşey anlatılmaz ve inanılmazda
        alışmış kudurmuştan beterdir.
        can çıkar huy çıkmaz. vb çoğaltmak mümkün
        Bizim bundan sonraki tek hedefimiz SPK EYLEMİNE ve fesih davasına odaklanmak.
        Bunlar ancak bundan anlar.
        RIZKI VEREN HÜDA'dır

Yorum yap

• bunlar nasıl insanlar nasıl insafa gelecekler hiç bilmiyorum koca bi haftayı daha harcadılar yazık yazık

Yorum yap

• Aslı muratordulu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            bu icra işi Aaerbank icrasımı ki ? şirket bir kap acıklaması yapsada öğrensek y.t.d
            evet alaman bankaaası koymuş cok yakında lara nında icraya düştüğünü duyarız (hani gızz alamanlara boşamı gitdiydin:))..y.t.d

Yorum yap

• Özet Bilgi
              Aareal Bank AG tarafından başlatılan icra takibi nedeniyle Kervansaray Bursa Termal Oteli'nin icra marifetiyle satışa çıkarılması hakkında,
              İlgili Şirketler
              []
              İlgili Fonlar
              []
              Özel Durum Açıklaması (Genel)
              Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
              Evet (Yes)
              Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
              Hayır (No)
              Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
              10.02.2016, 10.04.2016, 30.06.2016, 29.08.2016, 29.08.2016, 28.10.2016, 27.12.2016, 24.01.2017, 31.01.2017
              Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
              Hayır (No)
              Bildirim İçeriği
              Açıklamalar
              Şirketimizin 31.01.2017 tarihli Özel Durum Açıklamasında belirttiği üzere Kreditör bankalardan biri olan Aareal Bank AG tarafından "İpoteğin Paraya Çevrilmesi Yolu İle Takipte İcra Emri" ne ilişkin yapılan takip ile ilgili olarak; Şirketimizin aktifine kayıtlı bulunan Kervansaray Bursa Termal Otel, Bursa 7. İcra Dairesi tarafından İcradan tekrar satışa çıkarılmıştır.
              Kervansaray Bursa Termal Otel için 04.03.2019 tarihinde saat 10:00'da Bursa Adalet Sarayı A Blok Zemin Kat'ta yer alan 1 Nolu İcra Satış Odasında açık artırmalı satış ihalesi gerçekleştirilecek olup, ihalenin sonuçlanmaması durumunda 2. Satış 29.03.2019 tarihi saat 10:05'te gerçekleştirilecektir.

Sayın, Pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Yorum yap

• Tekrar eskiye döndük.her ay bu haberler tekrarlanır şimdi.sonra ihale iptal olur.1 yıl sonra hissenin fiyatı gene 30 kuruş.allah belanızı versin

Yorum yap

• Areall bank bunca zaman neyi beklemiş kervan borcunu ödemediyse icraları neden agırdan alıyor. Acaba bunlar borcu yapılandırdıda onudamı ödemedi.

Yorum yap

• Bu hisse nezaman yükselir, fesihçiler davayı kazanır, büyük ihtimal kazanacaklar. Zeynep hisseleri toplu olarak alınca hissede ky kalmaz ozaman yükselir.

Yorum yap

• Sayılgan ailesine özel mesaj
                      Allah sizi varya oyle bir duruma düsürşürsünki cocuklarınızın ihtiyacı olduğu halde elinizden hiç birşey gelmesin bir ekmeğe muhtaç etsin çocuğunuź sizden birşey isdediği zaman elinizden hiçbirşey gelmesin hayat çok uzun gözükse bile okadar ķısadır ki inişli çıkışlı oldu halde bugün herşeyi alabilseniz bile ah ah o ekmeğe öyle bir muhtaç kalasınızki allah size yardım göndermesin ki bu kadar insanın üzülmesine sebeb oldunuz ve onun elemanlarına ve benim tanıdığım borsaya ilk gün girdim ve borsa hakķında fazla bilgim olmadı halde sayın pezevenk barış barmen gül bana ısrarla al dediği insanada bunlardan daha peter etsinn allah onun öyle bir duruma düsur sunki benim cocugum aglarken onun çocuğu bir ömür boyu gülmesin allahtan tek isdediğim tek şey budur sizin ar namus şeref gurur şahsiyet die birsey yok sadece para kazanma hırsı evet kazanın ama akıllı olunn az beyniniz gelişsin o gun ben aselsan alsaydım bugunun degeriyle 250 bin olurdu ama şimdi peçetee kagıdi daha degerli dedim ya allah sizi paranız olsa bile verem kanser etsin paranız ona yetmesin

Yorum yap

• kervn.PNG

https://twitter.com/misisipi1923
                        #BorsaOfisi

Yorum yap

• Aslı muratordulu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          gidin şirket yönetiminin tamamı hakkında suc duyurusunda bulunun:)) masalıbırakın:)) .y.t.d
                          Tabi sayin Murat Ordulu evinde kosesinde otursun...isine gelince hisse 6 lara gidecek desin cani isteyince durum kotu desin. Isini gorsun...

Sonra buradan millete masali birakin suc duyurusunda bulunun desin...

Buyurun sayin Murat Ordulu biz variz...siz neredesiniz??

Yorum yap

• Bu termal otelin satisi ile ilgili bir iki sey yazmak istiyorum...

Bu otel sirketin mulkiyetinde... Cok degerli bir otel...gecen iptal edilen icradan satisti takip eden arkadaslarimiz onlarca alici geldi icrayi zor iptal ettirdiler demisti.

Yani bu otel bu fiyatlardan sudan ucuz...cok buyuk bir olay, duzen yoksa...(bodrum oteli ornegi)

3 marta kadar aarealli halletmeleri ya ikna edecekler ya da anlasacaklar baska careleri yok...

Yorum yap

• Aslı tayko tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Areall bank bunca zaman neyi beklemiş kervan borcunu ödemediyse icraları neden agırdan alıyor. Acaba bunlar borcu yapılandırdıda onudamı ödemedi.
                              ARTIK YUMURTA KAPIYA DAYANDI SORUYUN CEVABI AŞAĞIDA Kİ HABERDE YAKINDA LARANIN İCRA HABERİDE DÜŞER (YAPILANDIRMA YOK OLACAKSA MARTA KADAR OLACAK OLMAZSA OTELE SOĞUK SU İCSİN.)Y.T.D

Kervansaray Holding'e ait 7 otelden biri olan Bursa'daki 5 yıldızlı Kervansaray Termal icradan satışa çıkarıldı. Satış bedeli, ihale tarihi ve diğer ayrıntılar haberimizde...

Kervansaray Yatırım Holding’in kredi kullandığı Alman Aareal Bank AG, 64,6 milyon Euro’luk alacağı için geçtiğimiz yıllarda icra takibi başlatmıştı. Bu kapsamda 2017'de Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi Kükürtlü Mahallesi, Çekirge Meydanında, Eski Kaplıca ve 5 yıldızlı Kervansaray Termal Otel binası icradan satışa çıkarılmıştı. Ancak Bursa Kültür Varlıkları Koruma Kurulu’nun izninin alınamaması ve yapılan istinaf başvurusunun sonucunun beklenmesi nedeniyle otelin satışı durdurulmuştu.

Muhammen bedel 73 milyon lira, ihale 3 Mart'ta

Satışla ilgili gerekli yasal prosedürün tamamlanmasının ardından Bursa Kervansaray Termal Otel ve eski kaplıca, Bursa 7. İcra Müdürlüğü tarafından yeniden satışa çıkarıldı. Kervansaray Termal Otel için 4 Mart 2019 saat 10.00'da Bursa Adalet Sarayı A Blok Zemin Kat'ta yer alan 1 Nolu İcra Satış Odasında açık artırmalı satış ihalesi düzenlenecek. İhale için muhammen bedel 73 milyon 8 bin lira olarak belirlendi.

198 oda ve 500 yataklı

Kervansaray Termal Bursa, Çekirge’de termal yatırımların yoğun olduğu bölgede yer alıyor. 1988 yılında faaliyete geçen otel 9 bin metrekare alan üzerine kurulu. 198 oda, 13 süit odaya sahip tesis 500 yatak kapasiteli. Kervansaray Termal’de termal havuz, açık yüzme havuzu, sağlık ve spor kulübü, solaryum, sauna, konferans salonları, restoranlar, barlar, diskotek bulunuyor. 2018 yılının ilk dokuz ayı içerisinde Kervansaray Termal’de çalışan ortalama personel sayısı 117.

Yorum yap

• hala palavra sıkıyorsun firiko:)) ne den iptal olmuş okuda öğren:)) y.t.d

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 28 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 6 üye 22 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X