Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Vay be gözlerim yaşardı

  Yorum yap


  • O tabana yazana bile küfretmeyecem o yüzden

   Yorum yap


   • Bu hapis cezası gerçekse vay bunların haline. Bunlara içerdeki her gün eziyet. Dilekolay 2 yılı aşkın zaman. Sen şaşalı hayatından bukadar zamanı açgözlülüğün yüzünden feda et. Yap*****rı için deymezdi bence. Zaten şirket kontrollerinde ne isterlerse yapıyorlar. Cin gibi gözüküyorlar ama bunlar harbi ..............

    Yorum yap


    • Şu 250 milyon muhabbeti vardı. O ne oldu acaba?

     Yorum yap


     • kaçmıştır çoktan yada yoldadır ulkeyi terketmek üzeredir, işin güzel tarafı o dönemde mağdur olanlar şimdi dava açıp zararlarını tanzim yoluna gidebilirler

      Yorum yap


      • Kanımca ödül gibi ceza olmuş....

       Yorum yap


       • İdam edilse yüreğim soğumaz,çocuklarımın hakkı 7 yıldır geri gelmiyor,Allah sizin belanızı versin soysuz köpekler

        Yorum yap


        • Ne diyelim Alma mazlimun ahini cikar aheste aheste ceza iyide yatirimcinin zarari ne olacak.Allah yeni yonetime akil fikir ihsan etsinde bize bu cukurdan onlar bari cikarsin.Ibretlik bir hisse hatirimci icin adam kendi sirketini ve yatirimcisini al asagi etmek icin elinden geleni yapti.Hisseyi batirabilirdide ancak bazi iyi niyetli yatitimci dostlari sayesinde ayakta kaldi.Insaallah yeni yonetim bu oyunlara ortak olmaz.Iyi gunlerde iyi yazilar yazabilmek dilegiyle.

         Yorum yap


         • Nerede yatar acaba....Çamaşır ve tepsi de börekler ziyarete gitsek... :)))))))))

          Yorum yap


          • Simdi is zt.hanimda Sayilgan soyismini temizler yada aldiklari ahlarla rahat uyuyamazlar.Adam yillarimizi caldi Kendini bitirdi.Demekki dunya hirsi boyle bir sey varlik icinde rezillige bak oysaki mal varligi hepimize yeter.ytd.

           Yorum yap


           • merdo
            merdo yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            50.000 lotla yeni yonetime benden tam destek 5 yil daha parami kullanin ama fakirin gecmis 7 yillik hakkini iade edin.Allah yeni yonetimle beraber bol bol kazanmayi nasip etsin.ytd.

          • Bu cile ne zaman dolacak,eller bayram yapti bizim bayram ne zaman.
           En son düzenleyen merdo; 16-05-2019, 09:33.

           Yorum yap


           • Mahkeme suçlu buluyor spekülasyon yaptın dıyor.. Eee bu herife inanan ky nolcak. O dönem hisse alanlar...

            Yorum yap


            • Beter olun serefsiz ler. .... bir taş suya kalsaniz, bir damla şu vermem.....sokaktaki köpek kadar değerini yok..... bravo yargıya. ..daha bu artçı .... Depremin habercisi....bayramda bu kadar insana çift bayram yapmazsaniz...Bu vebali altından kalkamazsiniz.... Allah en büyük acıyı tattirsin size... benim Tüzün kuru... çok ta umrumda değil. ...5 yıl da beklerim...10 yıl da...ben gariban insanların coluk çocuğuna üzülüyorum. .. ve bunların sayısının da az olmadığını biliyorum....Allah belanı zi versin...aynaya bakıp yüzünüze bile bakamayacaksiniz...YTD

             Yorum yap


             • Ünlü iş adamı Selim Sayılgan cezaevinde
              http://www.sabah.com.tr/gundem/2019/...nde-1557995030

              İflas eden Ceylan Tekstil'i satın alarak ismini Kervansaray Yatırım Holding olarak değiştiren Selim Sayılgan, grubun elinde bulunan 7 oteli halka açık şirket ile birleştirip yeni şirketin sermayesini 588 milyon liraya yükseltmişti. Daha sonra da 588 milyon adet hisseyi borsada satmaya başlamıştı. Bu hisseleri satarken de otellerden birini İranlı yatırımcıya satacağını kamuoyuna açıklamıştı. O tarihte İranlı ortaklık bahanesiyle hisse satışına zemin oluşturulduğunu haberleştirmişti. Daha sonra da İran ve Türkiye büyükelçiliklerine, DEİK başta olmak üzere İran ile ilgili bilgi alınabilecek birçok kanaldan İranlı işadamı Mirahmed Shoseu ile ilgili bilgi talebinde bulunmuştu. Türkiye'de 300 milyon liraya yakın yatırım yapacak kişinin İran'da tanınmadığı ortaya çıkmıştı.

              TUTUKLANDI

              Daha sonra da SPK, Selim Sayılgan hakkında manipülasyon suçlamasında bulunmuştu. Savcılık tarafından iş adamı Sayılgan hakkında, 6362 Sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'na muhalefet suçundan dava açılmıştı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde yapılan yargılama sonrası Sayılgan, 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, sanığın eylemini zincirleme işlemesini de dikkate alarak cezayı arttırdı, 3 yıl 1 ay 15 gün hapis ve 125 gün adli para cezası ile cezalandırılmasına hükmetti. İyi hal indirimi uygulanan Selim Sayılgan'a verilen hapis cezası 2 yıl 7 ey 7 gün hapis ve 104 gün karşılığı idari para cezası olarak belirlendi. Mahkeme, ceza miktarını dikkate alarak hükmün açıklanmasının geri bırakılması, erteleme ve seçenek yaptırımların uygulanmamasına karar verdi. Sayılgan mahkeme kararı sonrası tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sayılgan'ın hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen birden fazla ceza yargılaması ve soruşturması devam ediyor.

              Yorum yap


              • Haznedarlı
               Haznedarlı yorumladı
               Yorumu Düzenleme
               Bilirkişi bu haberleri okuyordur herhalde. Raporunu bu gelişmelere göre hazırlasın, küçük yatırımcının mağduriyeti son bulsun.

             • Doğru mu bu ya

              Yorum yap

              Unconfigured Ad Widget

              Collapse

              Neler Oluyor

              Collapse

              Şu Anda 98 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 13 üye 85 ziyaretçidir..

              Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

              Hazırlanıyor...
              X