Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• isim yok. Tek isim benim için Selim Bey.
    En son düzenleyen hondahayatonda; 14-08-2019, 15:04.

Yorum yap

• Aslı hondahayatonda tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      isim yok. Tek isim benim için Selim Bey. Ben sizi okudum dertlerinizi anladım. İlk önce yatırımcıların dertlerine derman olunmalı. Bunu çok çok iyi anladım. Şu kim bu kim olmaz . İsim de kullandığı nick te sahibini hukuken bağlar. ankarabebesi diyorum kim üzerine alınırsa alınsın umrumda değil.
      Sizi anlıyorum , üzülüyorum. Keşke bende çözüm olsa da dertlerinizi sona erdirsem. Benim yazılarımı bu kadar niye önemsiyorsunuz? :Hayırdır. Dün benlen dalga geçenler şimdi yazılarımı neden önemsiyor? Rica ediyorum, bana soru sormayın. Ben yeri ve zamanı gelince an an takip ettiğim her şeyi size gerektiği kadar yazmaya çalışacağım. Sizin de hakkınız çok yenmiş. HAkkınızı teslim edecek doğru platformlar oluşmalı. Bu hissede yatırımcılar yıllardır cezalandırılmış. Bu tersine dönmeli. Şu kimdir bu kimdir beni ilgilendirmiyor. Yazdıklarım belki hayal ürünü :))))))))))))) kim üstüne alınıyorsa da yapacak bir şey yok:))))))))))))))))))) Sizin verdiğiniz tepkilere empati ile bakınca sizi haklı buluyorum. Emekleriniz ziyan olmuş. Bakış açım empati yapıyorum son 2 haftadır çok değişti. İnsan olan da vicdan olur , ben vicdansız biri değilim. Yazdıklarımı resim formatında yapıştırman sana bir fayda sağlamaz. Sen sadece oku bence. Sana tavsiyem budur.
      :)))))))))))))

yav honda

gündüz gece demiyorsun

burada uğraş veriyorsun bir emek harcıyorsun :))))

Ne yapayım işsiz olduğumdan yazıyorum

:))))

cevap yazıyorum diye kendini önemseme

boşver :)))

Yorum yap

• Aslı hondahayatonda tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        isim yok. Tek isim benim için Selim Bey. Ben sizi okudum dertlerinizi anladım. İlk önce yatırımcıların dertlerine derman olunmalı. Bunu çok çok iyi anladım. Şu kim bu kim olmaz . İsim de kullandığı nick te sahibini hukuken bağlar. ankarabebesi diyorum kim üzerine alınırsa alınsın umrumda değil.
        Sizi anlıyorum , üzülüyorum. Keşke bende çözüm olsa da dertlerinizi sona erdirsem. Benim yazılarımı bu kadar niye önemsiyorsunuz? :Hayırdır. Dün benlen dalga geçenler şimdi yazılarımı neden önemsiyor? Rica ediyorum, bana soru sormayın. Ben yeri ve zamanı gelince an an takip ettiğim her şeyi size gerektiği kadar yazmaya çalışacağım. Sizin de hakkınız çok yenmiş. HAkkınızı teslim edecek doğru platformlar oluşmalı. Bu hissede yatırımcılar yıllardır cezalandırılmış. Bu tersine dönmeli. Şu kimdir bu kimdir beni ilgilendirmiyor. Yazdıklarım belki hayal ürünü :))))))))))))) kim üstüne alınıyorsa da yapacak bir şey yok:))))))))))))))))))) Sizin verdiğiniz tepkilere empati ile bakınca sizi haklı buluyorum. Emekleriniz ziyan olmuş. Bakış açım empati yapıyorum son 2 haftadır çok değişti. İnsan olan da vicdan olur , ben vicdansız biri değilim. Yazdıklarımı resim formatında yapıştırman sana bir fayda sağlamaz. Sen sadece oku bence. Sana tavsiyem budur.
        Gerçek hayatta da öyleyim

biri yanlış ,yalan konuşunca cevap vermeden duramıyorum

benimki bir nevi refleks

Yorum yap

• Söylediklerinin arkasında duramıyorsan

korkuyorsan

sileyim resimleri

sorun değil yani

Yorum yap

• SON İKİ HAFTADA NE DEĞİŞTİ HONDA BİZMİ

GÖREMİYORUZ. HAHHAH VALLA ÇOK KOMİK

ADAMSIN BURDADA YEMLİYECEK MİLLETİ

BULDUN VAYBE 2 HAFTADA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ

KERVANDA VAYBE BUKADAR YATIRIMCI KÖR

BİR TEK SENİN GÖZLERİN DOĞRU GÖRÜYOR PES

DAHA FAZLA BOŞ YAPMA HONDA BURDAN

SELOYA DESTEK ÇIKMAZ AMA 1.50 YE GETİRSİN

OZAMAN DESTEK KERHENDE OLSA DÜŞÜNÜRÜM

VE KERVAN DOSYASI BENİN İÇİN SONSUZA KADAR

KAPATILIR BİR DAHA İSMİNİ BİLE ANMAM

Yorum yap

• hondahayatonda
              hondahayatonda yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              1,5 TL az 3 TL iste hatta 10 TL iste 2 haftada değişen benim düşüncelerim. İyi okumamıssın yazımı. Yatırımcıların sıkıntılarını son 2 haftada daha iyi anladım demiştim.
              En son düzenleyen hondahayatonda; 15-08-2019, 01:21.

• Bak ss ve zt patron nasıl olunur varsa üç kuruşluk haysiyetiniz ibret alın...
            Screenshot_2019-08-13-16-31-43.png

Yorum yap

• HONDA TOYOTA MAZDA SENİN AĞZINDA ÇIKANI KULAĞIN DUYMUYOR HERALDE BAK ÖNCE TAHTA KERVAN 0.24 KURUŞ ÖNCE TAHTAYI DESTEKLEYECEK SONRA KAYIP 250 TRİLYONU ŞİRKETE SOKSUN ARİLEBANK NE OLDU ONUDA SÖYLESİN YOKSA AĞZIYLA İKİSİDE KUŞ TUTİYMİŞ BENİ İLGİLENDİRMİYOR. KERVANI YÜKSELECEK OKADAR SANKİ BİZİZ KERVNIN SAHİBİ HAYRET BİRŞEYSİN BANANE YA YÜKSELTSİN SATARIM ÇIKARIM SSSİİİİHHHİİİĞĞĞRRİMMM BORSASINI AMGGG YA YILLARIM GİTMİŞ AMG
              En son düzenleyen Beşiktaş1903; 14-08-2019, 15:40.

Yorum yap

• forumdaki çakalların karın ağrısını öğrenmiş oldum. ss in tek derdi, yönetimi tekrar devralmak. eğer çağrı, zt de olduğu gibi yargıya taşınırsa babasının paylarına blokaj geleceğini öğrendim.

bu durumda ss yönetimi kaybedecek. vah ss cim vah düştüğün zor duruma bak. onun için demek bu forumlarda adamların takla atıyor. e alma mazlumun ahını gelir aheste aheste. şimdi eğer yönetme gelmek istiyorsan tıpış tıpış ky nın önde gelenleriyle anlaşarak uygun bi yerden çağrı yaptıracaksın. yoksa ablan öpecek seni:))

Yorum yap

• Beşiktaş1903
                  Beşiktaş1903 yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  EEEEE OOOZAMAN YAKINDA ŞENLİK BAŞLAR HADİ HAYIRLISI

• hondahayatonda
                  hondahayatonda yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Selm Bey son üç yılda çok değişti. Canı cok yandığından olgunlaştı. Yaş ilerledikçe insanlar değişebilir , normaldir. Tabir-i Caiz se küllerinden doğacak. Doğdu. Farklı bir insan oldu. Daha makul, uzlaşmacı. Daha profosyonel bir anlayışla gelecek. Beyfendinin çocukları büyüdü. Aile nedir ? Bunu daha iyi anlıyor. Yatırımcıların ailelerini de düşünüyor. empati yapıyor ,artık. Ayakları yere basıyor. Eski esip gürlemesi yok. Son 3 yılda yaşadıkları onu olgunlaştırdı. Hepiniz için iyi olanı tespit edecek yüreğe sahip. Yeter ki olgunlaşsın herşey. Biraz daha zamana ihtiyac var. Çok az bir zaman.

• Beşiktaş1903
                  Beşiktaş1903 yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Yani hayrına yapmıcak ne yapacaksa hondammazdamtoyotam bak şirket elinden uçiii diye savaşacak selo yoksa yatırımcı için çalışmıcak mazdam benim hahhaha

• VAYBE HONDAMMAZDAMTOYOTAMMM HACCA UMREYEDE GİTMİŞMİ TÖVBE İÇİN VAYBE SELOYU ÖVENDE GÖRECEKMİŞ BU GÖZLER BE VAYBE HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

Yorum yap

• hissenin yükselmesini istiyorsun bu bir değişim, Hissenin yükseleceğine inanıyorsun Selim beyin değişeceğine inanmıyorsun. Selim Bey değişmeden hisse nasıl yükselecek? Kendi kendinizle çelişiyorsunuz.

Yorum yap

• HONDAM MAZDAM TOYATAMMM ÖNCE HİSSE

ÖNCE KERVAN ÖNCE HABER BAK KERVAN 0.24

KURUŞ GERÇEKLER TAHTADA LAF CANBAZLIĞINA

GEREK YOK ÖNCE FİYAT GİTSİN SONRA SENİN VE

SELONUN PALAVRALARINI KİM DİNLER DİNLER

SELO İÇİN BİR 3 SENE DAHAMI BEKLEYELİM

TAHTADA TAHTA KALKAR BEN GİDER SEN VE SELO

BİRBİRİNİZ YÖNETİN ŞİRKETİ YETER DA 7 YIL YA

BUNLARIN PALAVRASI BİTMEZ BENİM İÇİN BORSA

BİTMİŞTİR.

Yorum yap

• Aklınız körelmiş. Gerçek şu: Sizi kurtaracak olan nefret ettiğiniz ise mantık çizgisinde değilsiniz i ilk önce fiyat gitsin ne demek? kim götürecek? Adam yönetime gelmeden fiyatı götürsün istiyorsun. , ablası 2 yıldır 3 yıldır yönetimdeydi ne yaptı? istediğini aldın mı? Hala yönetimde buyursunlar hanımefendi yapsın yapacağını. Siz de ki şu; fiyat yükselsin bir de 1.5 TL ye . satayım gideyim. MAliyet düşürseydin veya stoplos yapsaydın. Biraz suçu kendinizde arayacaksınız. Hem hisseler hem de yönetim aynı kişide olursa düzelir daaaaaa. Sen birden 1.5 TL ye gitsin istiyorsun galibe:))) Gözaltı pazarından çıkmadan nasıl olucak 1,5 . Yazdıkların gerçeklikten kopuk olmayacak.
                      En son düzenleyen hondahayatonda; 14-08-2019, 19:10.

Yorum yap

• Hondahayatonda yorumladı
                          14-08-2019, 15:13
                          ''Selm Bey son üç yılda çok değişti. Canı cok yandığından olgunlaştı. Yaş ilerledikçe insanlar değişebilir , normaldir. Tabir-i Caiz se küllerinden doğacak. Doğdu. Farklı bir insan oldu. Daha makul, uzlaşmacı. Daha profosyonel bir anlayışla gelecek. Beyfendinin çocukları büyüdü. Aile nedir ? Bunu daha iyi anlıyor. Yatırımcıların ailelerini de düşünüyor. empati yapıyor ,artık. Ayakları yere basıyor. Eski esip gürlemesi yok. Son 3 yılda yaşadıkları onu olgunlaştırdı. Hepiniz için iyi olanı tespit edecek yüreğe sahip. Yeter ki olgunlaşsın herşey. Biraz daha zamana ihtiyac var. Çok az bir zaman.''
                        • SS DEĞİŞTYSE; ŞİRKETTEN ALDIĞI PARAYI DA YERİNE KOYMUŞ OLMASI GEREKİR.
                        • BU BİLANÇODA PARANIN ŞİRKETİN KASASINA GİRDİĞİNİ GÖRELİM O ZAMAN.
                        En son düzenleyen Haznedarlı; 14-08-2019, 19:50.

Yorum yap

• Beşiktaş1903
                          Beşiktaş1903 yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          GÖRELİM OZAMAN HONDAM MAZDAM

TOYUTAM SANA SÖZ BENDE SELİM BEY

DİYECEĞİM VE BEN SELOYU TUTACAM HADİ

BUYUR AÇIK ÇEK TOYUTAM MAZDAM

• hondahayatonda
                          hondahayatonda yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Yönetime gelmeden sen olsan o parayı koyarmısın yerine. Üstelik mücadele ettiği ablası yönetimde. Ne diyecek? Abla al şu 250 milyonu kasaya geri koyuyorum mu diyecek. Ablası götürür parayı giderayak. Ablası dava açtı kardeşine kapta açıklandı.Kasaya para geri dönse hisse fiyatı yükselmedikten sonra ilaç olur mu sana. Hiç kimseye ilaç olmaz. Biz öncelikli olarak paramızı kurtarmanın peşine düşeceğiz. Şu anda ablası yönetimden gideceğim diye hiç bir şey yapmayacak. Bel ki de zarar verecek. Şu anda tehlike yönetimden gelir. Siz adam için nefret söylemlerinizi yazarken buraya ablası holding gelirlerini başka başka şirket hesaplarına aktarıyor.

• BEN GERÇEKTEN KOPUĞUM HACİM

HONDAMMAZDAM SELO GÖTÜRDÜĞÜ 250

TRİLYONU GETİRSİN ÖNCE KAPTA HABER YATIRSIN

YOKSA EKİME SONRASIDA FİĞİKKME KADAR

SONRA GENEL KURUL ÇAĞRISI SONRA ARİEL BANK

SONRA BEN GİDER KİM BEKLERSE BEKLESİN BANA

FARK ETMEZ BEKLER SONUNA KADAR ALACAĞIMI

ALIRIM YAKINDA ZEYNOMDA SIKIŞTIRIR BEN SENİ

TUTUYORUM ZEYNO TAHTADA GÜÇ GÖRELİM

ARTIK SELO GELMESİN SIRF CİNSLİK OLSUN DİYE

SENİN İNADINA ZEYNOYA OY VERİRİM HONDAM

Yorum yap

• hondahayatonda
                          hondahayatonda yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Şu ANDA SİZ ABLASINA ÇALIŞIYORSUNUZ. ABLASI KİM BİLİR NELER YAPIYOR HOLDİNGTE. GİDERAYAK NELER YAPACAK. Ah ki vah lar size.,ver oy zeyna na oysun zeynan seni..:))))))

• İSTERSEN HONDAM TOYUTAM NE GÜZEL YAPTINIZ

DİYE ÖDÜL VERELİM SELOYA NASIL OLUR VALLA

SÜPER OLUR
                        ​​​​​

Yorum yap

• hondahayatonda
                          hondahayatonda yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          SELO sana ne verdiyse ödül olarak sen de ona onu ver.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 49 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 6 üye 43 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                      X