Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

KRATL - Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler hisse yorum hisse analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: KRATL - Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler hisse yorum hisse analiz

##KRATL

Yorum yap

Hiç bir gelişme yok mu arkadaşlar. bir watsapp grubu kuralım bence de. Bu kadar mağdur var kimseden ses çıkmıyor. Şirketten mesajlara da cevap gelmiyor artık. MAŞALI arkadaşımız biraz ümitlendirdi bizi. inşallah kısa zamanda yatırımımızı kurtarırız.

Yorum yap

Whatsup grubu kurmak şimdilik gereksiz. Şirket uzun süre somut bir adım atmayacak. Geri alım da zaten 2023'e kadar 5 senelik bir süreçte olacak. Yani hemen alım yapmayacak. Kottan atılalı neredeyse 2 seneye yaklaştık, ama tek bir banka ile bile anlaşma olmadı. Şirket toplu anlaşma istiyor ama bankalar buna yanaşmıyor. Birkaç sene daha bekleyeceğiz.

Yorum yap

Arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm...

Kamil beyle görüşüyorum..

şahsi olarak muazzam bir çaba içerisindeler..

Kolay değil..bunca zaman olmuş koskoca şirket..

Kasim 16 da mahkeme var..benim beraat alacağindan şüphem yok..

Inşallah beraat olursa 12 ayliklardan sonra bankalar ile anlaşilir diye ümit ediyorum..

Yeni bir gelişme olursa haber ederim..

Whatsapp grubu kurmayi da gerekli bulmuyorum..

Tahta bir açilsin yemeğe bile gideriz..
          MÜLK ALLAH'INDIR..

Yorum yap

Aslı maşali tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm...

Kamil beyle görüşüyorum..

şahsi olarak muazzam bir çaba içerisindeler..

Kolay değil..bunca zaman olmuş koskoca şirket..

Kasim 16 da mahkeme var..benim beraat alacağindan şüphem yok..

Inşallah beraat olursa 12 ayliklardan sonra bankalar ile anlaşilir diye ümit ediyorum..

Yeni bir gelişme olursa haber ederim..

Whatsapp grubu kurmayi da gerekli bulmuyorum..

Tahta bir açilsin yemeğe bile gideriz..

teşekkür ederiz.

Yorum yap

• Macuka
              Macuka yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Kratl da son durum ne bilgisi olan varmi

• bugün mahkeme var sanırım. bir sürü mağdur var. kimsecikler ortada yok. mahkeme sonucu durumu ne kadar etkiler bilmiyorum.

Yorum yap

• Arkadaşlar mahkeme sonucu ne oldu. Olumsuz bir şey mi var. Bilen paylaşabilir mi.

Yorum yap

• Mahkeme 22 Kasım'da, 16 Kasım yanlış tarih

Yorum yap

• 2 nisan 2019da tekrar dinlenecekmiş tanıklar... :) ne komik bir ülkede yaşıyoruz..

Yorum yap

• ya bu spk ne işe yarar.bu kadar mağdur var içeride paraları yandı,pul oldu.biz mağdurlara ne spk dan nede şirketten en ufak bir haber,bilgi yok.nasıl bi şey bu ya.nasıl bir uygulama,insan kafayı yiyecek.hiçbir yerden açıklama yok.nasıl bir şey bu ya.

Yorum yap

• Bizden başka parası pul olan yok galiba,hiç kimsede tıss yok.bizim mahkeme ile ne işimiz var ya.bulsunlar bir orta yol versinler bizim hakkımızı üç aşağı beş yukarı,nerdeyse 2,5 yıl olacak.
                      Yatırım yapacak başka hissemi kalmadı da bu a.k kağıdını alarak kendimizi rezil ettik.ahhhhhh

Yorum yap

• 12 Haziran 2017'de tahtası işleme kapatılan, 28 Aralık 2017'de kottan atılan MEMSA 1,5 sene sonra 03 Ocak'ta tekrar işlem görmeye başladı, yani istenince oluyor. Bizimki ise 2 sene oldu. Tabii bizimkilerin böyle bir derdi yok. Nasıl olsa rahatları yerinde.

Yorum yap

• Hayır şunu anlamıyorum. Burada yazan 3 5 kişiyiz . bu kağıda yatırım yapan mağdurlar nerede. ? Başka platformlar varmı? Ben mi bilmiyorum anlamadım. ? Şirketten haberde yok. Sanırım tek bilgi önümüzdeki nisanda ki mahkeme. elimizden bir şey gelmiyor.

Yorum yap

• Hayır mahkemeyle bizim işimiz ne. Adam zaten dışarıda. Elini kolunu bağlayan mı var.Bir insan gerçekten şerefliyse kimseyi mağdur etmez. Üstelik emniyete alıp sakladığını iddia ettiği altın stokları gayet güzel değer kazanmış. Ya sat bir kısmını borçlarını kapat gir tekrar borsaya.Yada sat bir kısmını yap çağrını milletin parasını öde.

Yorum yap

• Bu ne sesizlik.yokmu olumlu bir haber.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 4 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 1 üye 3 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X