Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

KRATL - Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler hisse yorum hisse analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• kratl ortakları;ne oluyor,ne gidiyor,neyi bekliyoruz,geleceğimiz nedir,ne zaman hissenin karşılığını alacağız.bu geri zkalı karaktersiz hırsız heriflerden ses seda yok.ne zamana kadar bekliyeceğiz.birşeylerin yapılması gerekmiyormu???eyyyyyyy SPK,senin görevin nedir arkadaşyaklaşık 3 sene oldu,yatırımcılar ne yapması gerekiyor,yatırım için borsaya yaptığı yatırımın karşılığını almasınmı,mevta mı olması gerekiyor,bumu bekleniyor.Ya Rabbim bari bunların başına İlahi adalet gelsin,inşallah...

Yorum yap

• zeki
      zeki yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Hayret ya 4 sene geçti be utanmaz arlanmazlar,hala bir ses yok...Bari İlahi adalet versin bunların cezalarını...

• Haziran ayında hayırlı bir haber gelirmi arkadaşlar.

Yorum yap

• Bu ay sanırim toplantı olacaktı.

Yorum yap

• Bugün mahkemesi olması lazım. İnşallah suçsuzdur. Beraat eder. Biz de paramızı kurtarmak için umutlanırız. Bu ülke benim için ölmüştür. Allah saf temiz garibanların yardımcısı olsun.

Yorum yap

• Mahkeme 10 ekime ertelenmiş. Masak ve bilirkişi raporlarını tamamlamamış. Onlar bekleniyormuş. 4 ay ertelendi.

Yorum yap

• Biz boşuna mı bekliyoruz acaba!.Paramızı geri alabilecek miyiz?Benim umudu git gide tükeniyor.Yasal olarak ne yapabilirim hiç araştırmadım.Ama artık bir avukat bulup yol haritası çizmek gerekiyor sanırım.Yada bir süre daha mı beklesek.Bilemedim.Bu işten anlaya arkadaşlar fikrini yazarsa memnun olurum.

Yorum yap

• Mustafaatar
              Mustafaatar yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Ben mahkeme olayına hazırım toplanalım verelim kaç kişi toplanırsak farketmez

• Hayırlı olsun herkese şirket internet sitesini de kapatmış.

Yorum yap

• Şimdi ne olacak...

Yorum yap

• SPK ya şikayette bulunsun herkes cimer’den

Yorum yap

• İlgide kayıtlı başvurunuzda özetle Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler Kuyumculuk Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket) pay sahibi olduğunuz söz konusu Şirket paylarının Borsa İstanbul A.Ş. (Borsa) kotundan çıkarıldığı belirtilerek mağduriyetinizin giderilmesi talep edilmektedir.

Öncelikle, işlem sırası kapatılan paylara ilişkin olarak Kurulumuz tarafından uygulanan herhangi bir tazmin müessesesi bulunmamaktadır.

Öte yandan, “Merkezi Kayıt Kuruluşunun Kuruluş, Faaliyet, Çalışma ve Denetim Esasları Hakkında Yönetmelik”in “Üyeliğin geçici durdurulması veya iptali” başlıklı 24 üncü maddesinin beşinci fıkrasında “Üyeliği iptal edilen ihraççı bir üyenin MKK nezdindekayden izlenmeye devam olunan sermaye piyasası araçları bulunması durumunda, söz konusu sermaye piyasası araçlarının MKK nezdinde kayden izlenmesinin sonlandırılması için Kurulun uygun görüşü alınır.” hükmü yer almaktadır.

Bu bağlamda, Şirket’in payları 28.11.2005 tarihinden itibaren kayden izlenmekte olup, söz konusu payların fiziki olarak tarafınıza iade edilerek yatırım hesabınızın kapatılması için önce Şirket’in Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) üyeliğinin MKK tarafından sonlandırılması, daha sonra ise şirketin pay senetlerinin kaydileştirilmesinin sonlandırılması gerekmekte olup; hali hazırda Şirket’in MKK üyeliği devam etmektedir. Bu itibarla, söz konusu hesaplarınızın kapatılması için portföyünüzde bulunan Şirket paylarının üçüncü kişilere satılarak yatırım hesabınızdan çıkarılması ya da Şirket’in MKK üyeliğinin ve paylarının kaydileştirilmesinin sonlandırılarak fiziki payların tarafınıza teslim edilmesi gerekmektedir.

Bununla birlikte 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (SPKn) 81 inci maddesi uyarınca kurulan MKK, SPKn’nun 13 üncü maddesi uyarınca kaydi sermaye piyasası araçlarına ilişkin hakları izlemekte olup, Merkezi Kayıt Kuruluşunun Kuruluş, Faaliyet, Çalışma ve Denetim Esasları Hakkında Yönetmelik’in 28 inci maddesi çerçevesinde ücret ve komisyon tahsil etmektedir. Bu çerçevede mevcut durumda yatırımcı hesap bakım ücreti olarak, saklama bakiyelerinin piyasa değeri 100 TL ve üzeri olan hesaplardan günlük 0,007 TL hesap bakım ücreti alınmaktadır. MKK Ücret ve Komisyon Esaslarına www.mkk.com.tr adresinden “Bilgi Merkezi/Tarife” bölümünden ulaşılması mümkündür.

Yorum yap

• Mustafa kardeşim özetlersen ne anlam çilaralım bu cevaptan.

Yorum yap

• Kısacası şirket isterse hisselerinizi alabilir yada siz hisselerinizi üçüncü kişilere satma hakkınız bulunmaktadır.

Yorum yap

• Üçüncü kişiler zatel almaz.Şirkette niye alsın ki.Kısacası işimiz yaş gibi...

Yorum yap

• Arkadaşlar mahkemen olumlu sonuclanip aklanmadan borsaya tekrar açılması mümkün değil. Bu saatten sonra ben olsam ben de mahkemeyi beklerim. Şirket sahibi hisse fiyatımız 1.48 dememiş miydi. Sabredin diyor daha ne desin. Elimde bir hayli hisse var ve sabretmek zorundayım ben de. On ekime az kaldı bakalım bu sefer olacak mı. Ayrıca hissemi 0.50 fiyatlardan kimseye satmam. Hatta satan olursa bu fiyattan söylesin bana alım. Bunda çok ciddiyim. Hemen virmanlatalım.

Yorum yap

• ibo1534
                            ibo1534 yorumladı
                            Yorumu Düzenleme
                            Ben bir miktar satabilirim

• HCLK arkadaşım içimize su serptin.Sanırim mahkemeyi beklemek en doğrusu.Bekleyelim ekimi de ...

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 3 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 1 üye 2 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                          X