Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Haydi hayırlısı....

Yorum yap

• 2017 yılına ait mali tabloların birkaçı açıklanmıştı yanlış hatırlamıyorsam....

Yorum yap

• Arkadaşlar tahtanın açılmasına hiç bukadar yaklaşmamış.....hiç bukadarda uzaklaşmamıştık.....

bir ay içerisindeki çabalar bunu belirleyecek..... İlk kez bu ay için şirket yönetimine destek veriyorum...

Yorum yap

• Gönderim Tarihi:21.12.2017 16:58:24
          İlgi: 24.05.2017 – 06.07.2017 – 19.07.2017 – 16.11.2017 tarihli açıklamalarımız

Şirketimiz Yönetim Kurulu, şirketimizin 2016 ve 2017 Yılları mali tablolarının bağımsız denetim çalışmalarının yürütülmesi amacıyla çeşitli bağımsız denetim firmaları ile görüşmelere başlamış olup, herhangi bir firmanın belirlenmesi takiben, genel kurul toplantısı çağrısında bulunulması planlanmaktadır. Gelişmeler bilahare duyurulacaktır.

bu bildirimde hem 2016 hemde 2017 yılına ait mali tabloların hazırlanmasından bahsediyor.... ama toplantı gündeminde sadece 2016 yılı bulunuyor...2017 yılı için denetçinin belirlenmesinden bahsediyor...

Yorum yap

• Yorum yap

• bu ay içerisinde hem 2017 hemde 2018 yılına ait mali tabloları açıklanabilirmi.... aslında üretim yok...değişen pek birşeyde yok....bir günlük iş ....NİYET önemli

güzelim bol zamanı yedi...şimdi kıvır.....

Yorum yap

• Kurul kararına ait bildirim

Yorum yap

• Dava icin hangi yolları izlemeliyim.

Yorum yap

• Aslı ayşeyılmaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Dava icin hangi yolları izlemeliyim.
                    WhatsApp grubuna katılırsanız detaylı bilgi paylaşılır.katılmak isterseniz özel den telefon numarasını yazabilirsiniz
                    SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
                    SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

• WhatsApp gurubunda beni de eklemenizi rica edecm

Yorum yap

• Aslı demokrat76 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

WhatsApp grubuna katılırsanız detaylı bilgi paylaşılır.katılmak isterseniz özel den telefon numarasını yazabilirsiniz
                        Ozelden yazdım size. Teşekkür ederim

Yorum yap

• Aslı ayşeyılmaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Ozelden yazdım size. Teşekkür ederim
                          Evet aldım mesajı fakat watsapp kullanmıyor sunuz gibi görünüyor

Yorum yap

• Yorum yap

• Günaydın Arkadaşlar...
                              Yine bir gaz alma operasyonu olmuş gibi,umarım bu kez bizi yanıltırlar...!!!
                              Ama olgu ve olayları değerlendirirken içinden geçtiğimiz süreci de hesaba katın.
                              Karşınızdaki adamı tanıyorsunuz,diyeceğim:ama aşkın gözü kördür.
                              Biz bekleme taraftarı değiliz de,mecburiyetten ne kadar bekleriz bilmiyorum.
                              Ne diyelim,size de,bize de kolay gelsin...:))
                              AVCI OL,AV OL:AMA AVCIYA YARDIM EDEN KÖPEK OLMA...!!!
                              GERÇEKÇİ OL,OLANAKSIZI İSTE...CHE

Yorum yap

• Aslı karot43 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Günaydın Arkadaşlar...
                                Yine bir gaz alma operasyonu olmuş gibi,umarım bu kez bizi yanıltırlar...!!!
                                Ama olgu ve olayları değerlendirirken içinden geçtiğimiz süreci de hesaba katın.
                                Karşınızdaki adamı tanıyorsunuz,diyeceğim:ama aşkın gözü kördür.
                                Biz bekleme taraftarı değiliz de,mecburiyetten ne kadar bekleriz bilmiyorum.
                                Ne diyelim,size de,bize de kolay gelsin...:))
                                kaç aydır boşa geçen heba edilen bir zaman var.yazık gerçekten şu düzenbazlara fesih davası ile dur diyemedik ya.keşke şu anda dava görülüyor olsaydı belki kayyum bile atanırdı ki leasing şirketlerinin eliyle hortumlama bir nebze durmuş olurdu.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 38 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 36 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X