Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Doktor ne demek istemiş böyle?
    Mensa volta birşeyler satmış galiba...İplik kumaş falanmı sattıki ne satmış olabilir.
    O tarihlerde volt varmıymış 2019 da hala yokken...

Yorum yap

• Aslı lidaki tarafından gönderilmiş Mesajı göster

2017 bilançosunda bir süprizle karşılaşabilirmiyiz demokrat hocam...
      2018 3. Çeyreğe kadar açıklandı sanırım 1 nisan da 2018 yıllık var.belki de seçim sonuçlarına göre bilanço açıklayacak yoksa yetişemediği için ek sure aldığına kim inanır.
      aslında faaliyet açıklamak zorunda olduğunu cok iyi biliyor verilmiş sözler vardır muhakkak.lakin bistten şöyle bir uyarı alsam da fiyata baskılayıp biraz daha bedava dan hisse alayım derdi de var.sermaye ve faaliyet uyarısı birlikte gelse tadından yenmez değil mi leş kargaları.?hatta belki spk ya biste bu konuda yalvarma bile var lütfen bizi uyarın artik.
      SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
      SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

• Aslı demokrat76 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

2018 3. Çeyreğe kadar açıklandı sanırım 1 nisan da 2018 yıllık var.belki de seçim sonuçlarına göre bilanço açıklayacak yoksa yetişemediği için ek sure aldığına kim inanır.
        aslında faaliyet açıklamak zorunda olduğunu cok iyi biliyor verilmiş sözler vardır muhakkak.lakin bistten şöyle bir uyarı alsam da fiyata baskılayıp biraz daha bedava dan hisse alayım derdi de var.sermaye ve faaliyet uyarısı birlikte gelse tadından yenmez değil mi leş kargaları.?hatta belki spk ya biste bu konuda yalvarma bile var lütfen bizi uyarın artik.
        2018 12 aylıkta yazacaktım :)

Yorum yap

• Sn.demokrat76 saygı değersin,büyüksün.

Yorum yap

• Hissesi en çok olan yatırımcı siz olmalıydınız Sn.demokrat76

Yorum yap

• Aslı TALAZKADİR tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hissesi en çok olan yatırımcı siz olmalıydınız Sn.demokrat76
              1 milyon virmanla olsun abi:)

Yorum yap

1 milyon virmanla olsun abi:)
                Hisseler benim değil ailemin lidaki hocam.

Yorum yap

• Aslı TALAZKADİR tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hisseler benim değil ailemin lidaki hocam.
                Onun için al sat yapmıyorum,satarsam yerine fazlasıyla alım yapıyorum.

Yorum yap

• iki ineğiniz var, devlet ikisinide alıyor,birini vuruyor, diğerini sağıyor ve sonra sütü atıyor.
                  En son düzenleyen lidaki; 15-03-2019, 01:14.

Yorum yap

iki ineğiniz var,devlet ikisinida alıyor, birini vuruyor, diğerini sağıyor ve sonra sütü atıyor.
                    Başkan paylaşmış twitter da...Bürokrasi başlığıyla
                    En son düzenleyen lidaki; 15-03-2019, 01:15.

Yorum yap

• İlk almaya başladığımda,şirketi ballandıra,ballandıra anlatıyorlardı.nerden bileyim bunların üç kağıtçı olduğunu.

Yorum yap

• Halil Bezmen in, Mensucat Santral AŞ.den zararım var, belkide ondan.

Yorum yap

• Daha düne kadar dürüst olduklarını düşünüyordum,demokrat76 nın yazıları gözümü açtı.fikrimi değiştirdim.

Yorum yap

• Bunların Parsadan dan farkları yok,o sözleriyle insanları kandırıp paralarını aldı,bunlarda sözleriyle kandırıp,yatırımcının paralarını aldıl.İnşallah sonlarıda Parsadan gibi olacak.

Yorum yap

• Hayırlı sabahlar,hayırlı Cumalar,iyi bir hafta sonu kapanışı olur dileklerimle.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 144 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 32 üye 112 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X