Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 88.PNG

38.000 AD 019 DAN
    SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
    SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

• Şirketi arıyorum telefona bakmıyorlar,cevap vermiyorlar.

Yorum yap

• https://youtu.be/tK5ASJDuM7Q
        Sn.talazkadir e gelsin...

Yorum yap

• Aslı TALAZKADİR tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Şirketi arıyorum telefona bakmıyorlar,cevap vermiyorlar.
          ALLAH bilir mensayı aramışsındır abi.Faikin çalıştığı yerleri arasana berna ,yeşim ve bilmediklerimiz.

Yorum yap

• Aslı lidaki tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            https://youtu.be/tK5ASJDuM7Q
            Sn.talazkadir e gelsin...
            ...SÜPER....

:))

Yorum yap

Şirketi arıyorum telefona bakmıyorlar,cevap vermiyorlar.
              Moral bozmak gibi olmasın ama hisselerinizin üstüne bir bardak soğuk su için. Ben öyle yaptım. Çünkü burası Adaletin olmadıği ve Soyguncuların itibar gördüğü. Soyulan ve ezileninde yaşam hakkı olmadığı bir ülke maalesef. Allah kurtarsın. Ytd

Yorum yap

• Aslı lidaki tarafından gönderilmiş Mesajı göster

ALLAH bilir mensayı aramışsındır abi.Faikin çalıştığı yerleri arasana berna ,yeşim ve bilmediklerimiz.
                Faik Ulutaşın kesinlikle memsa ile alakası yok artık. Kendi haline bırakmış ve asil diğer çalıştırdığı yerlerle ilgilidir. Memsa fabrikası yansa adamın umrunda degil. Eeeeee zaten elinde lotuda yok. Ytd

Yorum yap

• mk_79
                  mk_79 yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Ayber hocam kervanda bilirkişi raporu ne zaman açıklanır

• Şirket santrali arıza yapmış,2 gün arıza devam edecekmiş,faik den temettü alacağım bu zamana kadar beklerim 2011 den beri bekliyorum,beklerim.

Yorum yap

• ayber06
                  ayber06 yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  Daha santralini yola sokamayan iş bilmezlikten faaliyet beklemek büyük bir hayal maalesef... Güzel Ülkemin tesisleri hangi amaçla kullanılıyor...Yalnızca Yatırımcıyı soymak.YTD

• 173.98 bin işlem mal topluyorsun,batıracam satmıyacam spek efendi

Yorum yap

• Kendin çalıp kendin oynuyorsun kendi satış ve alış ların üzerinden işlem yapıyorsun spek

Yorum yap

• Forumun tadı tuzu kalmadı,herkes mesaj kutusundan kendi arasında mesajlaşıyor,beni faikin adamı olarak görüyor,ben şirketin adamıyım,şirketten yanayım.

Yorum yap

• Benimle kimse özelden mesajlaşmıyor.

Yorum yap

Forumun tadı tuzu kalmadı,herkes mesaj kutusundan kendi arasında mesajlaşıyor,beni faikin adamı olarak görüyor,ben şirketin adamıyım,şirketten yanayım.
                      Ben görmüyorum abi...Onlar gayserili istesende olamazsın...Ancak oy zamanı tatlı söz ve yalan sarfederler, canlıyı göstermezler sana..
                      Özeli kullanan biri var ama cevap alamıyor.
                      İstersen üstad demokrata sor...

Yorum yap

• TALAZKADİR
                        TALAZKADİR yorumladı
                        Yorumu Düzenleme
                        Teşekkür ederim sağolun paranoyaklığım tuttu sağ olun

• Keşke GK olabilseydi en azından bu sefer belki Faik Ulutaşa karşı birlik olunabilirdi. Ama buda (GK) eğer olursa tabiii başka bahara ytd

Yorum yap

• Hedefimiz tahsisliyi yaptırmak olmalı,taşın altına ellerini koysunlar benim hissem daha çok baba oğuldan.

Yorum yap

• ayber06
                          ayber06 yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Hisselerin çoğunluğu kendi adamlarında denilmiş investte. Bu yüzdende tahtayı tekrar açtırdı. Diye yazılmış. Eskiler daha iyi bilirler bunun gerçeklik payı nedir?

• TALAZKADİR
                          TALAZKADİR yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Kendi adıma konuşuyorum Sn.ayber06 benim kesinlikle Ulutaş larla bi ortaklığım yok veya herhangi bir anlaşmam yok

• ayber06
                          ayber06 yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          Talazkadir hocam sizi kastetmiyorum zaten kendi kapısının ardındaki kendi adamlarını kastetmişler. Zaten inşallah öyledirde ellerinde çok lotları vardır inşallah..eğer ellerinde yeterli lot yoksa durum vahim.YTD

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 28 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 4 üye 24 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                      X