Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• cngzsn’ nin invest versiyonu frt Ity belki de kendisi

Yorum yap

• demokrat76
      demokrat76 yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Çok dikkatlisiniz :)

• zeynotella
      zeynotella yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      okudunuz mu ? aynısı değil mi ;)) enterasan olan ben yazdıktan sonra cngzsn çevrimdışı oldu.

• zeynotella
      zeynotella yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      tekrar gelmiş :)

• Mübarek Kurban Bayramınız Kutlu,İbadetleriniz kabul olsun

Yorum yap

• Kurban bayramınızı tebrik ediyorum, herşeye kadir olan yüce Rabbimiz bizleri doğru yoldan ve adaletten ayırmasın, zulme ve haksızlığa uğramaktan, bizleri korusun. sağlık, sıhhat, afiyet, huzur içinde bu bayramı ve nicelerini geçirmeyi bizlere nasip etsin inşallah.

Yorum yap

• Hayırlı bayramlar

Yorum yap

• Aile olarak,biz bu hisseye varımızı yoğumuzu yatırdık,Faik; ayrılmak yok,temetdü alana kadar bekleyecez,al sat yapıp rantda elde etmeye çalışmıyoruz,ayrıca seni çekiştirmelerimize katlanmak zorundasın,mazin bunu yapmamıza müsaade ediyor.

Yorum yap

• https://www.youtube.com/watch?v=OWtv...&start_radio=1

Yorum yap

• Faik;geçmişini öğrenmek için demokrat76 hocanın yazılarını okumanı tavsiye ederim.

Yorum yap

• Lütfen Yönetim Şunu Atın Şurdan Saçma sapan paylaşimlarindan biktik artik gınaaa geldi artık.
              Burada yer alan yatırım bilgi, yorum grafik,şahsi analiz ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Yorum yap

• Bayram sonrası herkese birlik beraberlik sabır ve anlayış diliyorum.
              Ne diyordu sn.demokrat ;
              EYLÜLDE AŞK BAŞKADIR...
              Önümüzdeki günlerin mağdur edilenlerin bir nebze olsun rahatladığı günler olması dileğiyle.
              Diğer kanı bozuk soyu bozukların hırsızların avcıların ve köpeklerininde süründüğü günler olsun.

Yorum yap

• Burada yer alan her tartışma ve sataşmanın kime hizmet edeceğini ununtmayalım ve son verelim.
                Özelden mesajlaşarak hislerinizi paylaşabilirsiniz.Aksi halde sonuçları en başta beni ve diğer istifade ekmek isteyen arkadaşları üzecek.
                Son kez uyarıyorum lütfen.

Yorum yap

• Lütfen Saygıdeğer Yönetim Zararlı Virüsü Atarmısınız,Midemiz Bulandı Artık,Küfürbaz Hayriyi Geçti Ne Kadar Ağzī Pis Her Şeyi Virüs.Hiçmi Güzel Kelime Çıkmaz Ağzının İçinden...
                  Burada yer alan yatırım bilgi, yorum grafik,şahsi analiz ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Yorum yap

• Kimseyle çekişme içinde değilim

Yorum yap

• Konuyu kapatın arkadaşlar ve yarınki beklentimiz ne ona odaklanalım.

Yorum yap

• Arkadaşlar bu konuyu daha önce çok işledik hemde 9 yıl gibi uzun bir süre boyunca.inanın kimseye bir faydası yok.yatırımcıların birbirine düşme sataşma atışma kavga küfür v.s sadece zararını gördük gruplaşmalar oluştu hamza lar demokratlar karotlar doktorlar sinameler tahalar pazarcılar patroncular davacılar bekleşenler yeniler ve eskiler böylece devam eder gider.her zaman dediğimiz gibi tepki gösterilmesi gereken biri varsa yıllardır hepimizi dolandıran zat orada duruyor, karun kadar zengin yüz milyonlarca parası var ve tiyatro sergiliyor varsa edilecek bir sitem söz hakaret hak arama muhatap belli.
                        ayrıca hepimiz çok iyi biliyoruz ki bu zihniyete sahip yara*****r bizim 15-20 milyon hissemiz için bu tahtayı açmadılar geçmişte yaptığı gibi 200-300 milyon hatta daha fazla vurgun için planları tıkır tıkır işliyor ve zamanlarının daraldığını düşünüyorum.bekleyip görelim
                        SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
                        SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

• Aslı demokrat76 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Ben hala bu tablo nun ne anlama geldiğini öğrenemedin bilanço okuyabilen bunu bize izah edecek bir arkadaş yokmu forumda?
                          SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
                          SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 43 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 8 üye 35 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                          X