Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

MTRYO Metro Yatırım Ortaklığı Haber Yorum Analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı Hakanist216 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    30 a 11 bin lot yazdım aldı bende kalmadı.ytd
    düşerse 120den koyarsın yerine :)
    nasip kısmet..

Yorum yap

• Ben verdimya gidedebilir genelde verdiğim hisseler gidiyor giderse maliyeti yüksek olanlar sevinsin ben bulaşmam gibi geliyor kısmet size bol şanslar

Yorum yap

• Şaka maka Piyasa bozdu..global de vermeye başladı.paraşüt senaryosu ihtimali güçlendi.bu ikisine yarım saat daha süre veriyorum.:)hadi bakalım.

Yorum yap

• Kendimi poker masasında gibi hisseden tek ben miyim acaba :S

Yorum yap

• Aslı 10.köy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Kendimi poker masasında gibi hisseden tek ben miyim acaba :S
            Hocam poker face ol ve cool takıl..bence herşey kontrol altında..tabi sen daha iyi tanırsın bu kumarbaz ve yancılarını..
            tacirler ve deniz sabah aldığı malları 32 ye koydu tavuklarına tır*****tıyor.dışardan kimse karışmıyor..böyle olmaz.ya alacak ya verecek.invest-global hala ortada yok.

Yorum yap

• Aslı Black Diamond tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hocam poker face ol ve cool takıl..bence herşey kontrol altında..tabi sen daha iyi tanırsın bu kumarbaz ve yancılarını..
              tacirler ve deniz sabah aldığı malları 32 ye koydu tavuklarına tır*****tıyor.dışardan kimse karışmıyor..böyle olmaz.ya alacak ya verecek.invest-global hala ortada yok.
              Benden coolunu bulamazsın bunların tahtada :)
              Adamı sevmiyorum ama borsada en çok parayı da metro avgyo avtur ve vangd tahtalarında kazandım :)
              Bu hissede de iyi kar yazdım ama tekrar girmeyecektim, hata ettim :)

Yorum yap

• MTRYO.JPG

Yorum yap

• Takas çok tırı vırı bugün.

Yorum yap

• Yanlış o takas..

Yorum yap

Yanlış o takas..
                      Yani...

açıklamaya göre metro satmış bugün ama gözükmüyor üstte..
                      Açıklamalar
                      06/11/2018-08/11/2018 tarihleri arasında Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş (MTRYO) payları ile ilgili olarak 1,30-1,36 TL fiyat aralığından 506.231 adet alış işlemi ve 1,29-1,37 TL fiyat aralığından 875.613 adet satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş (MTRYO) sermayesindeki paylarımız 08/11/2018 tarihi itibariyle %19,29 olmuştur.

Yorum yap

• Açıklama yeni geldi. Kapta.. Okuyunca farkettim ben de takasta niye gözükmüyor onu soracaktım.

Yorum yap

• Aslı 10.köy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Açıklama yeni geldi. Kapta.. Okuyunca farkettim ben de takasta niye gözükmüyor onu soracaktım.
                          Hocam o takas mtryo değil.hata var.

Yorum yap

Hocam o takas mtryo değil.hata var.
                            Aynen. Maliyet 3.49 diyor bir kurumda. Heralde hisse seçildi ama indir butonuna basılmadı ;)

Yorum yap

• [QUOTE=10.köy;n3424268]

Yani...

açıklamaya göre metro satmış bugün ama gözükmüyor üstte..
                              Açıklamalar
                              06/11/2018-08/11/2018 tarihleri arasında Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş (MTRYO) payları ile ilgili olarak 1,30-1,36 TL fiyat aralığından 506.231 adet alış işlemi ve 1,29-1,37 TL fiyat aralığından 875.613 adet satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş (MTRYO) sermayesindeki paylarımız 08/11/2018 tarihi itibariyle %19,29 olmuştur.
                              DOĞRUSU BU SANIRIM... MTRYO.PNG

Yorum yap

• 11x lere salsa birçok ucuzcu ky gelirdi. Ordan da ver elini 90lar :)
                                Ky ucuzun ucuzu olduğunu unutuyor çünkü..
                                Aksiyon istiyoruz değil mi millet :)

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 7 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 5 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 15:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X