Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

AGYO Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Atakulegyo AGYO al-sat yapıp köşe olmayı hayal edenler...
    sözüme inanmadıysanız; şelale düşüşlerine hoşşşş geldinizzzzz...

Yorum yap

• Sülün Osman’a sormuşlar ; her defasında aynı numara ile insanları nasıl dolandırıyorsun?
      Cevap : Anadolu’nun kerizi o kadar çok ki , tırpanla biçsen bitmez...

Bu hisse bu hikayeye tam uyuyor.. sahipleri sülün Osman, yatırımcısı Anadolu’nun bitmeyen kerizi...

bu sitede binlerce defa yazdım..ama hala gelip parayı gömmek istiyorum diyenler bitmiyor..

para sizin istediğiniz gibi öldürün ....Endex 5 düşünce %12 düşen hisse tepki vermiyor..

neden ? Cevap : spek baskılıyor..(Anadolu’nun kerizi cevabı) neden tepki yok? Gerçek cevap: çünkü Anadolu’nun kerizi Boğaz’ına kadar malda:))))

tepki yeni kerizler gelince olur...

Yorum yap

• Fiyat hedefim: en altta 0.49 TL ile en üste 2.20 TL arasıdır..

Yorum yap

• Borsa artı %1.2 AGYO eksi %4 :))))
          maşallahhhh maşallah Anadolu’muzun bereketli toprakları yetiştiriyor beeeee....

Daha iyi günlerrrr hedef 1 TL sonra ....

Yorum yap

• Katılıyorum, bu kadar sahipsiz bu kadar basiretsiz nasıl olabilirler.
            para bu kadar mı gozunuzu kor edıyor, itibar, şeref sizler için birsey ifade etmıyormu.
            bu nasıl bir işbilmemezliktir. Guvenip yıllardır para bağlayanlarla hic mi kar bölüşmek istemezsiniz.
            iş bilmiyorsanız, düzgün adamlarla niye calısmazsınız.
            böyle marka biryer nasıl böyle rezilce yonetılır.
            ayıp ya gercekten ayıp. Ruzgarda sahipsiz yaprak gibi savruluyor.
            en kucuk rızgarı, kasırga gibi hissediyoruz.
            girmeyın girdirmeyin, bizim salaklıgımız bize ders olsun.

Yorum yap

• Sanırım bedellı gelıyor, -7 oldu bile.
              ve 5 yılın sonunda 2 bedellıye katılıp, anapara zararına gelmek üzereyım. Bedellı ıcın ucuza sattıgım arac falanı hic katmıyorum.
              gercekten haram zıkkım olsun.
              genel kurula katılamamıstım, işim cıkmazsa ay sonu gidip en aZından bagırıp cagıracagım. Belkı içim sogur.
              salaklık yapıp satmayarakta sureklı zararım artıp, baska fırsatları kacırıyorum

Yorum yap

• Son 2 günde %24 kayıp, son 1 ayda %38 kayıp var..
                bu hisse son 10 yılda üst üste 2 gün %10 artış yapmayan bir hisse....Düşüş sonrası tepki gelmemesi kronik bir vaka son 5 yıldır hep aynı...

nasıl Twitter hocalarınızın gazına gelerek yüksekten almak aptallık ise ; bu saatten sonra satmak daha büyük aptallık...
                En son düzenleyen Brok; 10-03-2020, 18:44.

Yorum yap

• --bu hisse son 10 yılda üst üste 2 gün %10 artış yapmayan bir hisse
                  --bu grafıkten mı bahsedıyoruz ? :))))))))))))))
                  Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• Su hisseyi oven ya borsa bılmıyordur yada kotu niyetlıdır.
                    genel kurula katılacak var mı buralardan?

Yorum yap

• Bedelli yapamayacagı ıcın sanırım, 1 altına indirmiyor. 1.01 yap, bedellı yap yahuu.
                      optugun yetmemıstır, tecavuz de et..
                      kuruslar senın yerın zaten.bu yonetım bu patron basla sey bekleme.
                      seneye avm yı yıkıp; 10 senede konut yaparsın oraya.
                      o da 50 dairelık falan olur ama en az bi 500 milyon harcarsın..

Yorum yap

• Kalitesiz insanların oluşturduğu yönetim..
                        Kalitesiz ve çapsız küçük işlerin adamı İsmail Tarman ve akraba evliliği ürünü oğlu Murat Tarman...

11 senedir zarar eden ve büyüyemeyen şirket...

ehval bu iken hisse tinercilerin ve Twitter kumarcılarının uğrak yeri olmuş..Lağım çukurundan bile çekim merkezi yaratılırken , gül bahçesi lağım çukuruna çevrilmiş..

Siz hala bu yapıdan bir sonuç bekliyorsanız; bence psikoloğa görünün...
                        En son düzenleyen Brok; 25-03-2020, 15:10.

Yorum yap

• Piyasalar sıkıntılı bir bedelli daha yakışır. Hadi ismail tarman senin de pamuk eller cebe. Ben şahsen isterim bir bedelli daha. Bu sefer finanse de edebileceğim. Uzun zamandır lot alamıyordum tam tersi satmak durumunda kaldım. Şimdi fiyat da süper, artık toplayabiliyorum da. Kafa belli çocuklara kalır ama bu sefer sadece agyo toplamıyorum. 3 hisse toplayacağım. Fiyatlar kalsın buralarda 3 aya bir 100 bin lot daha alayım. Herkese selam. 2 üzerinden de vermiştim şimdi geri almaya devam

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 14 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 14 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                          X