Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürün hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürün hisse yorum haber analiz

avod hisse yorum ,avod hisse haber,avod hisse analiz,
    avod hisse beklenti,avod hisse bilanço,avod hisse tüyo,avod canlı borsa,avod hisse kar,avod hisse yorum 2013.

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş. AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş., 30 Kasım - 1 Aralık 2011 tarihlerinde 2,50 TL Fiyatı İMKB Birincil Piyasa'da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile Halka arz edilecektir.

Halka arzda, 6.000.000 TL nominal değerdeki stock Halka arz edilecek olup, Halka açıklık rate% 28,7 olacaktır.

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş. için Halka arz başvurularınızı Gedik Yatırım'dan yapabilirsiniz ...

Detaylı bilgi için:

* Halka Arz Bilgilendirme Notu

* Halka Arz Sirküleri

* Halka Arz İzahname

* Kurul Kayit Belgesi

* Ek 1 Esas sözleşme
    * Ek 2 Denetim Raporları
    30 Eylül 2011 Bağımsız Denetim Raporu
    30 Haziran 2011 Bağımsız Denetim Raporu

* Ek 3 Hukuk Raporu
    * Ek 4 Güvence Raporu
    * Ek 5 Gayrimenkul Ekspertiz Raporu
    * Ek 6 Öğren Değer Tespit Raporu

Sunarız Bilgilerinize.

Saygılarımızla,

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
    Fazla ciddiye almayın şu hayatı; Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.

Necip Fazil'a sormuşlar: - Üstad, özel arabaniz yok mu?
    Şair aninda cevap vermiş : - Ona en son bineceğiz.

Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa, konu kapanmıştır.

Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
    hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

http://hisseanaliznet.blogspot.com
    https://twitter.com/hisseanaliznet
    Hisseanaliz Net | Facebook

Türkiye’nin kurutulmuş gıda sektörünün, kurutulmuş domates alanında lider şirketi A.V.O.D.’un hisselerinin halka arzı tamamlandı.

İMKB Birincil Piyasa’da sabit fiyatla talep toplama ve satış yönetimi ile arz edilen hisselerin fiyatı 2.50 TL olarak gerçekleşti.

Kısa sürede halka arz edilen tüm hisseleri satılan AVOD, 2011’in en başarılı halka arzlarından birine imza attı.

6 milyon TL nominal bedelli hissesini ihraç eden Avod, bu yolla sermayesini 15.2 milyon TL’den 21.2 milyon TL’ye çıkartacak. Halka arzın liderliğini Gedik Yatırım eş liderliğini ise Meksa Yatırım yürüttü.

2005 yılında İzmir Menemen’de kurulan Avod, Türkiye’nin ilk kurutulmuş sebze üreticisi olarak tanınıyor. Türkelli Beldesinde, 4.500 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 14 bin metrekarelik alanda üretim yapan Avod, bin metrekarelik soğuk hava deposunu da sahip.

2010 yılında HASAT Ltd. Şti.’nin yüzde 99,9 oranında hissesini alarak büyüyen Avod’un ortakları arasında yüzde 13.5 hisse oranıyla Amerikalı Sunturk Investors bulunuyor. Ege İhracatçılar Birliği verilerine göre, Türkiye’den ihraç edilen yarı kurutulmuş ve kurutulmuş domatesin %20’si AVOD tarafından ihraç ediliyor.
    Fazla ciddiye almayın şu hayatı; Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.

Necip Fazil'a sormuşlar: - Üstad, özel arabaniz yok mu?
    Şair aninda cevap vermiş : - Ona en son bineceğiz.

Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa, konu kapanmıştır.

hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

http://hisseanaliznet.blogspot.com
    Hisseanaliz Net | Facebook

Yorum yap

usta, piyasa bozuk ama genede avod için bi yorum yaparmısın 2,5 den açılmış 3 den dönmüş?
      "İnsanlar yanlış yapabilirler , yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar."

Yorum yap

painsiz ustadım avod a bir bakarmısın bugun bedelsiz açıklamasına rağmen niye duştu acaba tşkler

Yorum yap

avod hisse yorumu

Aslı altun47 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          painsiz ustadım avod a bir bakarmısın bugun bedelsiz açıklamasına rağmen niye duştu acaba tşkler
          2.60 yatay tutunmaya çalışıyor işte.
          Bedelsiz işini ben bilmem para vermiyorlar lot veriyorlar düz mantık.
          Verecekleri lotun kıymeti yoktur ondan düşmüştür.
          2.60 yatay destek 2.95te düşen trend çıkışı...

------------------------------

Yorum yap

ustad zamanın varsa bir de AVOD çizebilir misin ?
            teşekkürler

Yorum yap

avod hisse yorumu

Aslı istanbul78 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              ustad zamanın varsa bir de AVOD çizebilir misin ?
              teşekkürler
              Avodu geçen gün çizmiştim... Yeni bir hisse olduğu için çok fazla fiyat hareketi ve dolayısı ile data mevcut değil...
              Çizebileceğim en mantıklı trendler bunlar Avod için...
              Daha iyisininde çizilebileceğini açıkçası düşünmüyorum

Yataydaki 2.60a göre düşünüyorum kağıdı...
              Aşağı kırılırsa en aşağıdaki 2.10 seviyesini hedef yapar...
              Dönerse 2.60tan 2.90-2.94 arasına dikkat düşen trend direnci var...

------------------------------

Yorum yap

“İnsanlara gülümsemek; aynaya gülümsemeye benziyor! Deneyin, karşınızdakinin de gülümsediğini göreceksiniz.:) Olmadı ayna bozuktur! ;)”

“Bulanmış bir suyun durulması gibi bunalmış insanlar da durulur bir gün. Işıl ışıl olur parlarsın, yeter ki içini bulandıranlarda n uzaklaş!:)”

Yorum yap

Güzel ustalardan bir grafik alabilir miyiz :)
                  bir kar yağar ince ince
                  komandonun hali nice
                  bir operasyon var bu gece
                  vur vur dağcı komando
                  vur paraşütçü komando

Yorum yap

BİR FORUMDAŞIMIZDA AVOD VARDI.
                    GIRAFİK OLARAK 1.18 DESTEĞİ VAR DEMİŞTİK.DÜN 1.20 YAPARAK EN YAKINI OLUŞTURDU.BUGÜNDE 1.20 ALTINA GELMEZSEK STOKASTİĞİN DİPDEN DÖNÜŞÜNE GÜVENEREK TEPKİYE OYNANABİLİNİR.TEPKİNİN BOYUTUNU YİNE PATRON BELİRLEYECEK.NEREDE KY GELİRSE ORAYAKADAR ÇUF ÇUF.
                    HİSSE ALIM SATIM HABERLERİ TAKİP EDİLMELİ.

http://www.facebook.com/hisseanaliz.net

Yorum yap

Aslı nealsak tarafından gönderilmiş Mesajı göster

BİR FORUMDAŞIMIZDA AVOD VARDI.
                      GIRAFİK OLARAK 1.18 DESTEĞİ VAR DEMİŞTİK.DÜN 1.20 YAPARAK EN YAKINI OLUŞTURDU.BUGÜNDE 1.20 ALTINA GELMEZSEK STOKASTİĞİN DİPDEN DÖNÜŞÜNE GÜVENEREK TEPKİYE OYNANABİLİNİR.TEPKİNİN BOYUTUNU YİNE PATRON BELİRLEYECEK.NEREDE KY GELİRSE ORAYAKADAR ÇUF ÇUF.
                      HİSSE ALIM SATIM HABERLERİ TAKİP EDİLMELİ.
                      bence ,benim fikrimse...

bu tarz hisselere hiç bakmamak lazım..

2-3 ay önce işc 4.46dan mı ne döndü..

bak 2-3 ay sonra yine 4.46 larda..

ama şimdi bu avod ne zaman eski yerine gelir allah bilir..

belki 3 gün sonra tavan tavan olur ,belki taban taban olur..

bu kadar riske ne gerek var..benim fikrimce takasında kurumsal yabancı yatırımcı olan kağıt iyidir..

şimdilerde yeni bir dümen daha çıktı.bazı spekülatörler yurtdışı hesaplardan citi deutche alışları yapabiliyor..

o nedenle kurumsal yabancı ayrımını yapıyorum..

mesela garanti bankası takasındaki citi ile ..

atıyorum sığ dandik bir kağıdın takasındaki citi ..

aynı mantık taşımıyor..bana göre..

Aslı nealsak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Acaba diyorum not arttırımı karşılığı ımf'ye 5 milyar dolarmı verdik.tabs borç.
                      Haberler üst üste gelince acaba diyorum.
                      bunlarda para var ki borç veriyorlar dediler heralde..

ama bu notlar aslında yabancı yatırımcı cekmek açısından çok önemli..

nasıl ki biz mesela hisse seçerken gözaltı mı ulusal mı gip mi diye bakıyorsak..

mesela ben gözaltıysa kağıt..hiç teknik bile bakmıyorum direk ekrandan siliyorum..

o keza ,yabancı yatırımcı min not değeri belirliyordur kendıne..

o notun altındakı ülkeleri gözaltı pazarı gibi incelemeden bile siliyordur ekrandan..

biz şu an zannedersem borsaya uyarlasak ülke notumuzu hala gip deyiz gibi bişey.
                      UMUTSARI YI TWİTTERDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZİ TWİTTERDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                      HİSSEANALİZİ FACEBOOK DAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                      HİSSEANALİZ YOUTUBE VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN ___
                      FORUMA RESİM EKLEMEK İÇİN ___
                      HİSSELERE AİT SORULAR İÇİN ___

HİSSEANALİZİ INSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZ İÇİN NE DEDİLER ___

Yorum yap

Aslı umutsari tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        bence ,benim fikrimse...

Bu tarz hisselere hiç bakmamak lazım..

2-3 ay önce işc 4.46dan mı ne döndü..

Bak 2-3 ay sonra yine 4.46 larda..

Ama şimdi bu avod ne zaman eski yerine gelir allah bilir..

Belki 3 gün sonra tavan tavan olur ,belki taban taban olur..

Bu kadar riske ne gerek var..benim fikrimce takasında kurumsal yabancı yatırımcı olan kağıt iyidir..

şimdilerde yeni bir dümen daha çıktı.bazı spekülatörler yurtdışı hesaplardan citi deutche alışları yapabiliyor..

O nedenle kurumsal yabancı ayrımını yapıyorum..

Mesela garanti bankası takasındaki citi ile ..

Atıyorum sığ dandik bir kağıdın takasındaki citi ..

Aynı mantık taşımıyor..bana göre..

Bunlarda para var ki borç veriyorlar dediler heralde..

ama bu notlar aslında yabancı yatırımcı cekmek açısından çok önemli..

Nasıl ki biz mesela hisse seçerken gözaltı mı ulusal mı gip mi diye bakıyorsak..

Mesela ben gözaltıysa kağıt..hiç teknik bile bakmıyorum direk ekrandan siliyorum..

O keza ,yabancı yatırımcı min not değeri belirliyordur kendıne..

O notun altındakı ülkeleri gözaltı pazarı gibi incelemeden bile siliyordur ekrandan..

Biz şu an zannedersem borsaya uyarlasak ülke notumuzu hala gip deyiz gibi bişey.
                        size katılıyorum.kurumum olsa bu hiselerin alım satımınıda yasaklarım.bir kurumdayım.millet b-c gözaltı ne varsa alıp satıyor.kurumsal ve uluslar arası şirketler haricinde (petkim,thyalcatel v.s v.s) 2.50 altındaki hisseleri alıp satmamak lazım.avoduda bir arkadaş aldım demişti.belki sormaya utanıyordur.görsün diye ekledim.

Yorum yap

Avod hisse yorumu

AVOD..GÜNLÜK

HER NEKADAR GÖSTERGELERİNDE POZİTİF UYUMSUZLUKLAR VARSADA ÖNCE 1.26 ÜZERİNDE KALMALI SONRADA ŞİMDİLİK 1.27 OLAN DİRENCİNİ GEÇTİĞİNDEN EMİN OLUNMALI.SONRAKİ HEDEF ODA ŞİMDİLİK 1.34 DÜR.NEDEN ŞİMDİLİK.ÇÜNKİ AĞIRLIKLI ORTALAMAYI BAZ ALIYORUM.ONEDENLE HER İŞLEMDE DÜŞECEKTİR.

Yorum yap

Avod hisse yorumu

AVOD..GÜNLÜK

HER NEKADAR GÖSTERGELERİNDE POZİTİF UYUMSUZLUKLAR VARSADA ÖNCE 1.26 ÜZERİNDE KALMALI SONRADA ŞİMDİLİK 1.27 OLAN DİRENCİNİ GEÇTİĞİNDEN EMİN OLUNMALI.SONRAKİ HEDEF ODA ŞİMDİLİK 1.34 DÜR.NEDEN ŞİMDİLİK.ÇÜNKİ AĞIRLIKLI ORTALAMAYI BAZ ALIYORUM.ONEDENLE HER İŞLEMDE DÜŞECEKTİR.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu anda 0 kullanıcı aktif olarak bulunuyor. Bunlardan 0 üye 0 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 17,100 kullanıcı 02-12-2019 tarihinde saat 05:37 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                            X