Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ne işlem hacmi be - şimdi demezler mi normal şartlarda arkadaş siz hisseleri 2 lira dan başlayarak aşağı yukarı 2.20 - 2.30 ortalamayla sattınız ama fiyat şu anda 2.70 ler civarında.
    ben halen biriyle anlaş*****rını düşünüyorum-bir kamyon mal satacaksın ve hisse sürekli yükselecek - bu normal bir durum değil.Belli bir yere kadar götürecek birisi sonra ordan millete verecek.Bunun olması için bugünkü gibi çok yüksek işlem hacmi ve tavana yakın hareketler gerekir ki millet atlasın- şahsi öngörüm Fener maçına kadar ciddi yükseltip ordan verecekler millete.Hayırlı Cumalar bu arada
    En son düzenleyen astroman; 14-02-2020, 11:41.
    Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
    hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

Yorum yap

• 137 milyon lot hacim 2.73

2.52 üzerine nihayet yıllar sonra atabilmiş ...

kurtçuk bu prim sana gelsin artist erif

utanmaz adam

ama sende yüz yok bugün de 2.40 alındı dün bugün 2.70 satıldı yazarsın

Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .

Lord Kelvin

Yorum yap

• Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        137 milyon lot hacim 2.73

2.52 üzerine nihayet yıllar sonra atabilmiş ...

kurtçuk bu prim sana gelsin artist erif

utanmaz adam

ama sende yüz yok bugün de 2.40 alındı dün bugün 2.70 satıldı yazarsın

Tabi bugün 2.40 ın görülmediğni de yedirir böyle mallar millete
        hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
        hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

Yorum yap

• Aslı Süvari tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Derneğin 2020 yılı hisse satışları (güncelleme)

İlki

06.01.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 1.99 - 2.01 TL fiyat aralığından 1.800.000 adet (%0.33) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 06.01.2020 tarihi itibariyle %66,09 olmuştur. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

İkincisi

15.01.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,20 - 2,22 TL fiyat aralığından 4.000.000 adet (%0.74) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 15.01.2020 tarihi itibariyle %65,35 değerine ulaşmıştır. Işlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Üçüncüsü

21.01.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,20 - 2,21 TL fiyat aralıgından 4.000.000 adet (%0.74) satıs islemi gerçeklestirilmistir.
          Bu islemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Dernegi'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. sermayesindeki payları 21.01.2020 tarihi itibariyle %64,61 degerine ulasmıstır.

4.cüsü

29.01.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,34 - 2,40 TL fiyat aralığından 4.000.000 adet (%0.74) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 29.01.2020 tarihi itibariyle %63,87 değerine ulaşmıstır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

5.si

31.01.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,33 TL tutarından 500.000 adet (%0.09) satıs islemi gerçeklestirilmistir.
          Bu islemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Dernegi'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. sermayesindeki payları 31.01.2020 tarihi itibariyle %63,78 degerine ulasmıstır. Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir.

Dernek ocak ayı boyunca 5 partide toplam 14.3 milyon hisse sattı.

6.sı

03.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,40- 2,42 TL fiyat aralığından 1.000.000 adet (%0.19) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 03.02.2020 tarihi itibariyle %63,59 değerine ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

7.si

05.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,35- 2,38 TL fiyat aralıgından 3.500.000 adet (%0.65) satıs islemi gerçeklestirilmistir.
          Bu islemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Dernegi'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. sermayesindeki payları 05.02.2020 tarihi itibariyle %62,94 degerine ulasmıstır. Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir.

8.si

06.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,32 TL fiyatından 500.000 adet (%0,09) satıs islemi gerçeklestirilmistir.
          Bu islemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Dernegi'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. sermayesindeki payları 06.02.2020 tarihi itibariyle %62,85 degerine ulasmıstır. Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir

9.su

07.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,32 TL fiyatından 1.000.000 adet (%0,19) satıs islemi gerçeklestirilmistir.
          Bu islemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Dernegi'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.S. sermayesindeki payları 07.02.2020 tarihi itibariyle %62,67 degerine ulasmıstır. Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir.

10.su

10.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,15- 2,36 TL fiyat aralığından 5.526.475 adet (%1,02) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 10.02.2020 tarihi itibariyle %61,64 değerine ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir

11.si

11.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,25- 2,33 TL fiyat aralığından 2.200.000 adet (%0,41) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 11.02.2020 tarihi itibariyle %61,23 değerine ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

12.si

13.02.2020 tarihinde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY) payları ile ilgili olarak 2,36- 2,38 TL fiyat aralığından 1.000.000 adet (%0,19) satış işlemi gerçekleştirilmiştir.
          Bu işlemle birlikte Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. sermayesindeki payları 13.02.2020 tarihi itibariyle %61,05 değerine ulaşmıştır.
          İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Şubat ayında 7 partide toplam 14.726.475 adet satıldı.

Genel toplam 29.026.475 adet oldu.

adam 20 milyon euro paraya ihtiyacımız var diyordu ; sportif'ten fonlamakta bir yere kadar ..

belki de bu yüzden satıyorlardır

tabi bilemiyoruz

66.3 milyon liralık aşağı yukarı hisse sattılar

bu arada kuşlu'da neden 2.7 lerde değilde düşükten sattınız dernek 11 milyon zararda diye yazılar başlamış

Lord Kelvin

Yorum yap

• Aslı astroman tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Tabi bugün 2.40 ın görülmediğni de yedirir böyle mallar millete

bugün artıyor ya dün alındı yazar bugün sattım yazar yahu utanma yok ki adamda

dün işte yazmadı mı dün almışmış kurtçuk bugün satmışmış kurtçuk

adamda utanma yok ki küçük aklınla da satınca yeriyor alınca övüyor

adama çok sinir oluyorum en az mustafa kadar düşün

neyse Hayırlı Cumalar bereketli günler
            En son düzenleyen üzgün adam; 14-02-2020, 12:26.

Lord Kelvin

Yorum yap

adam 20 milyon euro paraya ihtiyacımız var diyordu ; sportif'ten fonlamakta bir yere kadar ..

belki de bu yüzden satıyorlardır

tabi bilemiyoruz

66.3 milyon liralık aşağı yukarı hisse sattılar

bu arada kuşlu'da neden 2.7 lerde değilde düşükten sattınız dernek 11 milyon zararda diye yazılar başlamış
              yukarda yazmıştım bu senaryoyu - bunlar biriyle anlaşmasa bu hisse gitmezdi

Yorum yap

Ne işlem hacmi be - şimdi demezler mi normal şartlarda arkadaş siz hisseleri 2 lira dan başlayarak aşağı yukarı 2.20 - 2.30 ortalamayla sattınız ama fiyat şu anda 2.70 ler civarında.
                ben halen biriyle anlaş*****rını düşünüyorum-bir kamyon mal satacaksın ve hisse sürekli yükselecek - bu normal bir durum değil.Belli bir yere kadar götürecek birisi sonra ordan millete verecek.Bunun olması için bugünkü gibi çok yüksek işlem hacmi ve tavana yakın hareketler gerekir ki millet atlasın- şahsi öngörüm Fener maçına kadar ciddi yükseltip ordan verecekler millete.Hayırlı Cumalar bu arada
                benzer görüşte olduğumu daha önce de yazmıştım. Ama film fener maçı ile bitmez. Bitmemeli. Daha uzun vadeli hedefleri olduğunu düşünüyorum.

Teknik açıdan ise 3 kritik öneme sahip bana göre.
                tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.
                -Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;
                Seni anlamayana bir dolu cümle kurmak, seni susarken bile anlayana haksızlık. -Alıntıdır.-

Boş insanı şeytan doldurur. -Alıntıdır.-

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyorda... -Alıntıdır.-

Yorum yap

bugün artıyor ya dün alındı yazar bugün sattım yazar yahu utanma yok ki adamda

dün işte yazmadı mı dün almışmış kurtçuk bugün satmışmış kurtçuk

adamda utanma yok ki küçük aklınla da satınca yeriyor alınca övüyor

adama çok sinir oluyorum en az mustafa kadar düşün

neyse Hayırlı Cumalar bereketli günler
                  uzgün abi, ben ilgileniyorum onunla, sen merak etme :)

yukselişin tadını cıkar, boşver trolleri.

Tangur tungur tengri ile çok atıştık, yalancı adamın tekidir gözümde. ama en azından bir stabil duruşu var idi. Bunlarda o da yok maalesef.
                  tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;
                  Seni anlamayana bir dolu cümle kurmak, seni susarken bile anlayana haksızlık. -Alıntıdır.-

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyorda... -Alıntıdır.-

Yorum yap

• Aslı kuscu35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    XSPOR haftalık euro bazlı grafik

200 hafta (kabaca 4 yıl) ortalaması 11600 euro
                    dibi 4400 euro.

dipten harekete başlamış gorunuyor. hedefi kanal tepesi yada 200 haftanın ortalaması olacaktır. 12000 euro. kişisel beklentim 2020 de bu değerleri görmesi.

b1SDpp29.png
                    9BiBHIiL.png şimdilik 10.000 euro seviyelerini gördük.

ukalalık yapayım biraz :)

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;

Yorum yap

XSPOR euro bazlı günlük grafik

siyah 200 günlük ortalama 4500 euro
                      mavi 500 günlük ortalama 7600 euro
                      endeks değeri, an itibariyle 7100 euro

tarihi dibi 4400 euro

diyorlar ki, satın, battı bu kulüpler, kurtulmazlar artık, yıllardır bu hisselerde bekleyenler pes etsinler, hep onlar kazansın. dipte iken söylüyorlar bunu neden ise.

benim orta vadede spor endeksinde beklentim 12000 euro. 2020'de göreceğimizi düşünüyorum.

jNHtzjTY.png
                      SFktwxvU.png

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;

Yorum yap

GS euro bazlı günlük grafik

siyah 200 günlük ortalama 0,24 euro
                        mavi 500 günlük ortalama 0,30 euro

tarihi dibi de 0,19 euro

mavinin altında takılıyor iki yıldır. üstüne geçmesi kolay olmayacaktır bence. ama üstü ayrı bir dünya. geçmesi durumunda 0,40 ve 0,50 ve 0,70 euro direnç olarak çalışabilir.

mJkV5sNZ.png
                        b5Zmb3dz.png

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;

Yorum yap

saatlik hali,

değerler üç aşağı beş yukarı aynı.

2,25 son nokta.

pujar.png
                          puzyf.png

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;

Yorum yap

benzer görüşte olduğumu daha önce de yazmıştım. Ama film fener maçı ile bitmez. Bitmemeli. Daha uzun vadeli hedefleri olduğunu düşünüyorum.

Teknik açıdan ise 3 kritik öneme sahip bana göre.
                            Elbette bitmez- bu sırf şampiyonluk potasında olmasıyla ilgili değil zaten- ama o da bu yükselişin sebebi olarak gösterilecek,Sportiflerden deli para kazandı kodamanlar-birde sırayla gittiler-öne Fener sonra Bjk Gs en son Ts ve şimdi sıra Gs da galiba diğerleri ile olan açığı kapatma sırası.Daha şimdiden bu sene sportiflerin senesi oldu -Şampiyonluk bahanesiyle hepsi sırasıyla gidecek.Konjenktürü yakalayan zengin olur bu arada .Fener - Bjk -Gs -Ts ve şimdi yine Gs alınsaymış sırasıyla bugün servet kazanılmıştı,Kısmet işte
                            En son düzenleyen astroman; 14-02-2020, 13:36.

Yorum yap

• 210.330.000 halka açık lot sayısı

196 milyon adeti geçmiş hacim

normal insan işi değil bu

2 yıllık zirveyi de tarihi hacimlerle geçti

sevinemiyorum da sevineceğim demiştim de

%30 daha gitti de kurtulalım

Lord Kelvin

Yorum yap

yukarda yazmıştım bu senaryoyu - bunlar biriyle anlaşmasa bu hisse gitmezdi

eyvallah görmemişim heyecandan , malum yıllar sonra 2.52 yi geçti

3.45 görsün sonra isterse uzaya gitsin

gerçi biz satarız bu lanet olmadık rakamlara gider bizde de bir nasipsizlik

geçen hocaya baktırdım büyü yapmışlar anneme babama kıskançlıktan onlardan bana sıçramış dedi dualar verdi de

yaş oldu 51

aile yok çoluk çocuk yok

anne baba torun göremedi

vicdan azabıyla yaşıyoruz

Lord Kelvin

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 69 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 69 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X