Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    halkb de hafif yükselmiş bugün kuşçu kardeşim ; bakalım yarın dava

artık zincirlerini kırarsa sevinirim

beşiktaş tavanlamış , boru yükselmiş,camış artıda bu gsray da primlenmiş

keyifler yerinde

MaşaALLAH
    Halkb in yolu uzun diye tahmin ediyorum abi. TH abi tam zamanında sattı yine :)

Seninkiler de iyi gidiyor, bereketini gor.
    tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.
    -Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;
    Seni anlamayana bir dolu cümle kurmak, seni susarken bile anlayana haksızlık. -Alıntıdır.-

Boş insanı şeytan doldurur. -Alıntıdır.-

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyorda... -Alıntıdır.-

Yorum yap

• Fenerin kumpas davaları var imiş temmuz başı. Geçen günkü yükseliş, önceden haber alanların etkisi ile olmuş olabilir mi? Bizim ülkede yargı kararı dahil herşey önceden bilinir sonuçta. Eğer olumlu bisey gelir ise yargıtaydan özellikle, ki o da 16 temmuz diyorlar, fener hareketli günler yaşar, gsray da artık ekurilik mı eder, eskortluk mu bilemem, eşlik etmesi yeterli olabilir.

Esas yükselişe fenerin önayak olacağını söylemiştim daha önce. Hâlâ aynı görüşteyim. Umarım gerçekleşir.artik o beklenti. Bari ali başkan o isi bitirsin.
      tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.
      -Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;
      Seni anlamayana bir dolu cümle kurmak, seni susarken bile anlayana haksızlık. -Alıntıdır.-

Boş insanı şeytan doldurur. -Alıntıdır.-

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyorda... -Alıntıdır.-

Yorum yap

• Aslı kuscu35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Halkb in yolu uzun diye tahmin ediyorum abi. TH abi tam zamanında sattı yine :)

Seninkiler de iyi gidiyor, bereketini gor.
        çok bıktırdı halkb ..

teşekkürler kuşçu kardeşim
        Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .

Lord Kelvin

Yorum yap

• Aslı kuscu35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Fenerin kumpas davaları var imiş temmuz başı. Geçen günkü yükseliş, önceden haber alanların etkisi ile olmuş olabilir mi? Bizim ülkede yargı kararı dahil herşey önceden bilinir sonuçta. Eğer olumlu bisey gelir ise yargıtaydan özellikle, ki o da 16 temmuz diyorlar, fener hareketli günler yaşar, gsray da artık ekurilik mı eder, eskortluk mu bilemem, eşlik etmesi yeterli olabilir.

Esas yükselişe fenerin önayak olacağını söylemiştim daha önce. Hâlâ aynı görüşteyim. Umarım gerçekleşir.artik o beklenti. Bari ali başkan o isi bitirsin.

fener 'in çok hakkı yendi

yoksa lugano'lu emenikeli kadro ligin tozunu attırırdı

büyük darbe vurdular

inşaALLAH

Lord Kelvin

Yorum yap

• cümleten bereketli geceler günler ...

Lord Kelvin

Yorum yap

• çok sıcak , uyulmuyor :)

bu trabzonspor yenilmeyecek takım değil , sörloth ve 2-3 adamı çıkar sıradan takım

başakşehir bunlardan kalite anlamında çok daha kaliteli ve daha iyi oynuyor

5 maçtır galip gelemeyen galatasaray umarım trabzonspor'u yener...

tek korkum açıkcası hakemler bu amatör vasat disiplinsizler yumurta kapıya dayanınca oynuyorlar

Lord Kelvin

Yorum yap

çok sıcak , uyulmuyor :)

bu trabzonspor yenilmeyecek takım değil , sörloth ve 2-3 adamı çıkar sıradan takım

başakşehir bunlardan kalite anlamında çok daha kaliteli ve daha iyi oynuyor

5 maçtır galip gelemeyen galatasaray umarım trabzonspor'u yener...

tek korkum açıkcası hakemler bu amatör vasat disiplinsizler yumurta kapıya dayanınca oynuyorlar

60 dan sonrasına bakamadım ama ankaragücü kök söktürdü bunlara , gsray başakşehir maçında iyi oynamış

izlemedik heyecandan da yazılanlar iyi oynadığı yönünde

başakşehir takımı ile stopersiz forvetsiz 1 puan bence başarı ( gsray sezon başından bu yana forvetsiz gerçi bkz para avcısı )

içime doğan gsray galibiyetiydi , ama açıkcası 4-5 -0 hezimet bekliyordum düşününce

galatasaray trabzonspor'u yenebilecek güçte ,stres faktörü de var

trabzonspor stresli olur

dediğim gibi tek korkum hakemler , bizim ligin hakemleri bu sezon facia

sezon sonu lemina belhanda falcao ile yollar net ayrılmalı

2 si sakat diğeri umursamaz faydasız adamın teki
                En son düzenleyen üzgün adam; 30-06-2020, 01:05.

Lord Kelvin

Yorum yap

• pereira kart cezalısı, macid kart cezalısı ; ekuban ve nkawakaeme yetiştirilmeye çalışıyormuş ama zor bence

gsray oynarsa yener

lütfederse şövalyeler tabi başta belhanda efendi

Lord Kelvin

Yorum yap

• Senenin yarısı gitti.
                    Gelen yeni ay bol kazançlı ve bereketli olur inşallah.
                    Bahtımız açık, Şansımız bol olsun
                    Akıl (us), İnsanı diğer canlılardan ayıran ve onu sorumlu kılan temyiz gücü, düşünme ve anlama melekesi.

Yorum yap

• beşiktaş 3.15 oldu tspor artıda , 2.96 platonik aşkımız

tspor maçını kazansınlar da inşaALLAH

Lord Kelvin

Yorum yap

• Yorum yap

• lemina da yok trabzon maçında

falcao lemina selçuk babel

nerede sakat, bitik, yaşlı adam var alayını doldurdular takıma

:))

neyse emin oynar

Lord Kelvin

Yorum yap

• beşiktaş neredeyse tavana gidiyordu eksiye düşmüş

Lord Kelvin

Yorum yap

• https://www.fanatik.com.tr/fatih-ter...iyorum-2154430

oynatmasın, marcao'nun maç eksiği var , öteki de zaten var yok farketmiyor

gsray tarihinin en fiyasko transferlerinden biri

bitik falcao'yu gönderdiler gsray'a , ultraslancıklar come to gsray dediler, tiyatrocular çakma aşıklar paraları saçtılar kontratta

ikili mücadelede yere sererim bunu o kadar bitik

dipnot: yaş 50 yi geçti , sabah akşam ovadayım, yürüdüğüm km nin haddi hesabı yok

her gece manda sütü içiyorum , çörek otu yiyorum

selçuk banko adım attırmam bunu da yere sererim

bitik yitik adama amatörler 7 milyon euroluk kontrat verdi

gsray'a faydası var diyenin futbol bilgisini sorgularım , muhattap almam

tiyatrocu ve böyyük'ün eseri transfer başarısı!!!!!!!!!!!!!
                              En son düzenleyen üzgün adam; 01-07-2020, 23:33.

Lord Kelvin

Yorum yap

https://www.fanatik.com.tr/fatih-ter...iyorum-2154430

oynatmasın, marcao'nun maç eksiği var , öteki de zaten var yok farketmiyor

gsray tarihinin en fiyasko transferlerinden biri

bitik falcao'yu gönderdiler gsray'a , ultraslancıklar come to gsray dediler, tiyatrocular çakma aşıklar paraları saçtılar kontratta

ikili mücadelede yere sererim bunu o kadar bitik

dipnot: yaş 50 yi geçti , sabah akşam ovadayım, yürüdüğüm km nin haddi hesabı yok

her gece manda sütü içiyorum , çörek otu yiyorum

selçuk banko adım attırmam bunu da yere sererim

bitik yitik adama amatörler 7 milyon euroluk kontrat verdi

gsray'a faydası var diyenin futbol bilgisini sorgularım , muhattap almam

tiyatrocu ve böyyük'ün eseri transfer başarısı!!!!!!!!!!!!!

boksör adamdan korkarım , boksör adamla 100 yaşına da gelse başa çıkılmaz,vuracağı yeri bilir ama futbolcular emekli olunca işleri bitiyor
                                bu emekliyi de gsray'a gönderdiler, fransızları külfetten kurtardılar

ultraslancıklar size diyorum , öyle abdürrahim ağabeyimiz cengiz başkanımız diye tweet atmakla gsray'lı olunmuyor

forma da almamışsınız doğru dürüst zaten sizi gibi çakma gsray aşıkları sizi

come to gsray

al sana falcao
                                En son düzenleyen üzgün adam; 01-07-2020, 23:38.

Lord Kelvin

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 47 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 47 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X