Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

IPEKE ipek dogal enerji kaynakları hisse yorum haber analiz

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• saatlikte döndüğü yer manidar..ama trend güzel
    Eklenen Dosyalar
    bir umuttur yaşamak

Yorum yap

• ıpekey.jpg
      Makdi mi bakirsiniz rsi mi. Ben aliyorum satiyorum. Geziyorum. Teyyyy teyyy teyyy
      Umut sari

Yorum yap

• Uzak durmak lazım biraz.
        2618 yapmış gibi duruyor.
        Hedefler aşağı doğru.
        Bu formasyon çok güvenilir değildir.

Burada yer alan grafik, yorum, bilgi vb. ifadeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorumlar kişisel görüşe dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

indir.png

Yorum yap

• ıpeke.png
          Yatırım tavsiyesi değildir.Acemiyim,öğrenmeye çalışıyorum, ustalarımın yorumlarını rica ederim.

Yorum yap

• pirmühendis

01-05 / 07 2019

i.JPG

Yorum yap

• ıpeke.png
              Yatırım tavsiyesi değildir.Acemiyim,öğrenmeye çalışıyorum, ustalarımın yorumlarını rica ederim.

Yorum yap

• bugünkü takas lütfen...

Yorum yap

• günlük grafikte oluşan görüntü...
                  Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan ORİON sorumlu tutulamaz...

Yorum yap

• aylık grafikte oluşan görüntü...
                    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan ORİON sorumlu tutulamaz...

Yorum yap

• 2020 yılı tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.Orion hocam ipekeyi grafikli yorumlaya bilirmisiniz.tşk.
                      Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
                      hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
                      hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

Yorum yap

• ipeke saatlik eğitim çalışmasıdır
                        Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• #IPEKE S | Ipek Dogal Enerji Kaynaklari Arastirma ve Uretim AS

Yorum yap

• Yorum yap

• Yorum yap

• Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 3 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 3 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X