Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

dışarda olupta halen uzaktan bakan varsa artık zamanı gelmedi mi, boşu boşuna beklemeyin,faydanız olsun ki sizde gönül rahatlığı ile kazanımlarınızı hakedin, patronların ne kadar art niyetli ve haberlerden de anlaşılacağı gibi dolandırıcı oldukları ortada, hiçbirşeyin umurlarında olmadığıda ortada, beklemeyin artık yarın çok geç olabilir,gelin sizde oluşuma destek verin daha fazla zaman kaybetmeyin.onların birşey yapacakları yok,bu artık kesinleşti

Yorum yap

Zeynep hisseyi birazda otuzbeşlerde tutar sonra otuz, otuzüç arasına çeker bu böyle gider. Bu hisseyi aldığımda bir çocuğum vardı şimdi iki cocugum var bu sene okula başlıycak belki büyüyünce avukat olurlarda bu sayılganlarla onlar uğraşır.

Yorum yap

• ##KERVN

Yorum yap

Zeyno bacınıza çok güveniyordunuz çok önceden şirketin başında olaydı uçuracaktı hanü nerde ulaşumda suyunda nereye gittüü zeyno bacunüźź baaaakkk ararunnn 155 si hahhahah yok yok selimle alakasu yokmuş ablasu farluymuş hani nerde bakk vallahi 😂😂😂😂

Yorum yap

30 milyon lotu 1 liradan sattınız, 75 kuruştan satmak isteyen varsa gelsin alayım derseniz 30 milyon lot mutlaka bulursunuz, yani yaklaşık 7,5 milyon karda olursunuz, buda demek oluyorki bu 30 milyon satışı sahte bir olay, hiçbir inandırıcılığı yok, böyle sahte oyunlar kuracağına yaptığın değerlemeleri azda olsa yansıt, dürüst tüccar gibi otellerinin gelirlerini arttır, devletle hiç ama hiç kavga etme, devlet sana acımaz yazar bir kenara seni, sen şimdi çağrı olayını kazanınca spk ya dava mı açmayı düşünüyorsun yani? tehdit mi ediyorsun devleti, 3 kuruş tazminat alacam derken, 10 kuruş cezaya çarparlar seni haklı olarak feleğini şaşırtır devlet senin, bir tane işini yaptıramazsın sonra devlete, otelleri öyle bir alırlar ki elinden,yada kayyum atarlar şirketlerine seni bırak içeri girmeyi yanından bile geçirmezler, akıllı olun

Yorum yap

bence hissenin teknik görünümü aşağıdaki gibidir.
              035 den tepki verirse hedef 042 dir.
              035 altına sarkarsa 025'i öptürürler.

Yorum yap

Aslı harakiri tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                bence hissenin teknik görünümü aşağıdaki gibidir.
                035 den tepki verirse hedef 042 dir.
                035 altına sarkarsa 025'i öptürürler.

Eyvallah bu teknik iyi oldu şimdi allahtan 45 50 60 lardan almadım ve söylemiştim zaten 40 tan sonra bu hisseye 5 para yatırılmaz 35 ve altına verirse yine toplamaya devam ederim maksat ortaklığımıź pekişsin zeynoşum sen git abin gelsin oda büyük icra kurulu başkanıydi vaybe cepte para oldukça almaya devam ertan gözlerinden öptüm canım hisseyi yükseltirsiniz ozman hepimizden kurtulursunuz yoksa siz nire ben ura slogan neydi ya herro ya merrooo ✌

Yorum yap

Aslı tayko tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Zeynep hisseyi birazda otuzbeşlerde tutar sonra otuz, otuzüç arasına çeker bu böyle gider. Bu hisseyi aldığımda bir çocuğum vardı şimdi iki cocugum var bu sene okula başlıycak belki büyüyünce avukat olurlarda bu sayılganlarla onlar uğraşır.

tayko diyorki:10-08-2017 13:46

Cevap: Kervn kervan hisse yorumu yorum haber

Hisse fiyatı iyice kelepir kaldı, alanı anlıyorum da satan niye bu rakamlara elindeki potansiyeli olan hisseyi verir anlamıyorum. Öteki köyde adam dört yıl bekledim satmadım dün 37 den verdim diyor.

Sayın tayqot geçen sene hisse 0.46 iken kelepir dediğiniz bir hisseye 1 yıl sonra 0.33 demeniz garip değil mi? Euro olarak geçen sene 10 cent şu an 5 cent hangisi kelepir ?

Yorum yap

Sayın ONEDAY30 Haklisiniz geçen sene beklentimiz vardi hatta ben o rakamlardan hisse sayımıda artırmıştım, bu hissede bazen artık tamam diyoruz birşeyler olacak diyoruz ama olmuyor ky mahkemeyi bile beklentiyle geri çekmişti görüyorsunuz herşey sil baştan zeynepte boş çıktı.

Yorum yap

Gonya yolundayım. Hatırlatayım dedim...

http://Yusuf & Yusuf Konya Yolundayı...rUXpJ-Yk5E</a>

Yorum yap

• ##KERVN

Yorum yap

kphol geçen sene mayısta daha 50 kuruştu, birkaç temiz haberle bugün 3 liraya geldi, bunlardaki mantık nedir anlaşılır gibi değil

Yorum yap

Aslı santai07 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            kphol geçen sene mayısta daha 50 kuruştu, birkaç temiz haberle bugün 3 liraya geldi, bunlardaki mantık nedir anlaşılır gibi değil
                            Burada da benzer bir hareket olacak ama ne zaman?

Yorum yap

Aslı ilhan1908 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Burada da benzer bir hareket olacak ama ne zaman?
                              Spk ile kavga halindeyken bu soylediginiz zor olur.

Yorum yap

En son 2016 daki bir gönderiden sonra.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 263 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 34 üye 229 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X