Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı TALAZKADİR tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kayyum atanması için SPK ya,CİMER e başvuralım.
    05.06.2020 de başvurdum KAYYUM için.... daha cevap gelmedi... 15 gün içinde cevap vermeleri gerekirdi... SPK bir hamle yapacak gibi....

Yorum yap

• adamda bir sürü şirket var birine borçlanır ödemez borcuna istinaden şirket avukatı kendine icra başlatır sonra o sıra kapanmadan başka kimse ona icra yapamaz. icra bile hikayedir. eylülde volt durumu netleşmeden açacağını spk ninde bir şey yapacağını hiç sanmıyorum. kümes tilkinin zimmetine geçmiştir tavuk ve yumurta hesabı yapmak anlamsız.hele aslan ve köpek tilkiyi muhafazasına almışsa allah yardımcımız olsun.

Yorum yap

• Bilançolarda fiyik in dediği icra borcu gözüküyormu?
        resmi kayitlarda varmidır...yoksa burada insanları icra gelecek diye yanıltıcı bilgi verenleri şikayet edin.
        bir patron bu şekilde muhatap olup haber salamaz...

Yorum yap

• Bir bakayım dedim eski mekana Demokrat Hocanın vefat haberini gördüm çok üzüldüm.samimi dürüst saygılı bir abimizdi.Allah ailesine sabır versin.mekanın cennet olsun yoldaş Demokrat

Yorum yap

• Şah
            Şah yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Demokrat bey burda gerçekleri anlatıyordu.Memsanın gözü kullağı ve yatırımcıların sözcüsü gibiydi. Dolandırıcıları ifşa ediyordu. Ne yazıkki işin sonunu görmeden aramızdan ayrıldı. Allah rahmet etsin mekkanı cennet olsun.

• https://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/714643.aspx

Volt faaliyete geçer inşallah....

Yorum yap

• 0 532 673 63 73 Faik Tel istediğinizi sorun

Yorum yap

• Aslı TALAZKADİR tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              0 532 673 63 73 Faik Tel istediğinizi sorun
              Varmı konuşan

Yorum yap

• MEMSA yı 10 yıldır onlarca kez CİMER üzerinden şikayet ettim hep gelen aynı şu aşağıdaki matbu mesaj SPK hala bir şey bulamadı bu ülkede nasıl yatırım yaparsın siz düşünün.

"İlgi başvurunuz Kurulumuz kaydına alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun (SPKn) 88'inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.
                Bilgi edinilmesi rica olunur.
                Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER'in internet adresinden takip edebilirsiniz."

Yorum yap

• Faik tellere çıkmıyor zaten teli biliniyor, kötü niyet olunca mw konuşacaktı

Yorum yap

• Metal hissesi borçlarını ödeyemeyeceği düşüncesiyle 06.07.2020 tarihinden itibaren kottan çıkarıldı... 12.06.2020 tarihli kap açıklamasından sonra memsayı bir daha açacaklarını zannetmiyorum...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/850917

Bu kaptan sonra bilancoyuda göndersen açmazlar tahtayı....
                    En son düzenleyen AlFa; 04-07-2020, 13:16.

Yorum yap

• Kurtuluş reçetesi kayyum ataması yapılmasında ulutaş lar bi çözüm üretmeyecek anlaşılan

Yorum yap

• Başvuru BilgileriBaşvuru Sayısı 2003002540 Başvuru Zamanı 27/06/2020 16:12:24 Başvuru Tipi İstek Başvuru Durumu Başvuru Yapıldı Başvuru Metni MENSA SIN.TİC.VE MALİ YAT.A.Ş ne kayyum atanmasını arz ederim. Başvuru Yolu CİMER Sayfası
                        27/06/2020 16:12:24 Başvuru Yapıldı 27/06/2020 16:12:24 tarihinde internet üzerinden başvuru alındı.
                        27/06/2020 16:12:24 Sevk Edildi 27/06/2020 16:12:24 tarihinde BİMER tarafından SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI tarafına sevk edildi.
                        01/07/2020 09:40:18 Sevk Edildi 01/07/2020 09:40:18 tarihinde SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI tarafından HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI tarafına sevk edildi.

Yorum yap

• Birazcık ardamarın varsa UTANIRSIN.....MEMSA, Kadife üretiminde bölgenin en büyük tesis değilmiydi... sen ancak 31 den anlarsın..... çapsız herif...beceriksiz.... 31 çek dur...

Yorum yap

• Lüks kadifenin sahibleri satın almazlarmı tesisi bu 31 cinin elinden acaba.....

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 38 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 36 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                            X