Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı lidaki tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sn.talazkadir kim borç vermiş mensaya?
    Voltun mensanın parasıyla kurulduğunu izmirdeki çayda kendisi söyledi...Ne oldu,mensaya geri satıldı.
    Buğday tarlaları kaç paraydı kaça mensaya satıldı...
    Mensucat kaç krş ederdi kaça mensaya satıldı.Marka değeri var ama :-)........
    Generaliden alınan oyp paraları nerede?
    Tarlaların değerlemesi neden yapılmıyor sence?
    ......................
    Anladınmı abi?
    Müteahhitten 500 bine ev alıyorsun.Evin değeri aslında 250 bin...Bankada ekspertiz değerini yüksek gösterip 500 kredi çekip müt.e veriyorsun ama tapuyu vermiyor çünkü ortada menkul yok.
    Krediyide ödeyemiyorsun.Müt.sana borç veriyor ince ince.
    Bu arada aldığı 500 oluyor 2 milyon ama sana faydası yok.Birde üstüne borçlanıyorsun ama hala tapu yok.
    KAPİŞ....

Yorum yap

• Müteahhit kim evi alan kim abi anladınmı?
      Birde emlakçılar var arada çok karışık...Ona hiç girmedim...

Yorum yap

• Doğru söylüyorsun sayın TALAZKADİR . Bindiğimiz dalı kesiyoruz. Kaç yıl oldu o dala bineli? Ve bu kadar yıldır bu dal bizleri kaldırıyorsa demek ki çok sağlam. Pekiii bize şimdiye kadar ne faydası oldu? O dal artık kırılacaksa kırılsın. Yeter artık bu Faitin bize yap*****rı. Batarsa batsınnnnn. Buraya o ite o katar küfürler yazmak istiyorum ki siz de tahmin edebilirsiniz. Artık kimse ben tahtanın kapanmasını istemediğimden Faitin dediklerinde haklı gördüğümde destekliyorum demesin. Bu kurgular , bu fırıldaklıklar hiç bitmeyecek. 10 Yıl bitmiş.EEEEE daha kaç yıl bu ……. itin dümenine kanacağız?

Yorum yap

• Diyelim ki bu kez de tahtayı kapattırdı. Hep birlikte şirketin kapısına dayanalım. Bütün makinalarını toplayalım götürüp hurdacıya satalım. Medyayı da çağırıp haber yaptıralım.

Yorum yap

• GK. öncesi, MEMSA yı YIP den çıkar, ulusal pazara geçsin seni destekliyelim Faik, yoksa bütün maddelere benden RED

Yorum yap

• Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan şanlı ordumuzun mensubu tüm ASKERLER' rimizi Allah korusun ve muzaffer eylesin. Kalbimiz ve dualarımız Kahraman Askerlerimizle .
              En son düzenleyen TALAZKADİR; 10-10-2019, 02:55.

Yorum yap

• Ve genel kurul tarihi belli oldu en önemli madde sermeya azaltımı oylaması bu adamın butalebine reddediyoruz inşallah, mutabikmiyiz arkadaşlar

Yorum yap

• Aslı Zemheri1 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ve genel kurul tarihi belli oldu en önemli madde sermeya azaltımı oylaması bu adamın butalebine reddediyoruz inşallah, mutabikmiyiz arkadaşlar
                  Faiti fesihte edeceğiz

Yorum yap

• 20191010_191634.jpg
                    SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
                    SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

• anlaşılan o ki bu uslanmaz spk nın kapısına gitti azaltım için spk red etti fakat tıfıl ın ısrarı ve araya hatırlı kişileri koyarak spk tek şartla izin verdi.eğer genel kurul da yapilacak oylamada azaltım kararı çıkarsa öyle gel başvur onaylarız.
                      geçmiş yıllarda azaltım yaparak biz yatırımcıları dolandıran bu soyguncuya izin verenin aklına şaşmak lazım.tahta kapanması tehdidi yapacak yine zaten 10 ay boyunca avare dolaşıp kuşlu da soytarılık yaparak yılın sonunu getirdi ki daha etkili tehdit yapabilsin.sende şirketin de 17 kuruşluk hissen de adamlığın da azaltımın da yerin dibine girin zibidi.
                      önünde iki seçenek var ya tahta da alım yapıp oylama için gerekli lotları toplarsın yada adam akıllı bir faaliyet başlatıp hisse kendiliğinden yürümüş olur.
                      başka seçenek görünmüyor hadi naş başka kapıya
                      SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR ASLINDA.MÜCADELE ETMEYE DEVAM ETMEKTİR....
                      SABIR AYDINLIĞIN ANAHTARIDIR.SABIR KÖLEYİ KRAL YAPAR.EN İYİ ÖRNEK H.Z. YUSUF.

Yorum yap

• Ülkemizin içinde bulunduğu durum ve cephede ülke için savaşan insanlarımızın fedakarlığını görerek bu saatlerde böyle bir konuyu gündeme almaktan haya ederek yazıyorum.50 yaşındayım hayatımın en güzel 10 yılını yedi 10 yıl daha yaşarmıyım Allah bilir. Ama bu insan benim sadece paramı çalmadı hayallerimi sağlığımı inançlarımı çaldı. bu adamda ekonomik terörist binlerce insan benim durumumda. şimdi bu adamdan gelecek iyiliği istemiyorum zaten gelecekte değil. bu insanla dünyada hesaplaşmak yerine dünyada rezilliğine fırsat verip dünya ve ahirette zilletini görmeyi arzu ederim cehennem odununu çoğaltsın. hayasını kaybetmiş insandan daha tehlikelisi yoktur.

Yorum yap

• Aslı revenge tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Ülkemizin içinde bulunduğu durum ve cephede ülke için savaşan insanlarımızın fedakarlığını görerek bu saatlerde böyle bir konuyu gündeme almaktan haya ederek yazıyorum.50 yaşındayım hayatımın en güzel 10 yılını yedi 10 yıl daha yaşarmıyım Allah bilir. Ama bu insan benim sadece paramı çalmadı hayallerimi sağlığımı inançlarımı çaldı. bu adamda ekonomik terörist binlerce insan benim durumumda. şimdi bu adamdan gelecek iyiliği istemiyorum zaten gelecekte değil. bu insanla dünyada hesaplaşmak yerine dünyada rezilliğine fırsat verip dünya ve ahirette zilletini görmeyi arzu ederim cehennem odununu çoğaltsın. hayasını kaybetmiş insandan daha tehlikelisi yoktur.
                          Aynı şekilde spk ya gönderin hocam.Olaki bir insan okur...

Yorum yap

• Hayırlı Cumalar,şu mübarek günde,hakkımızda hayırlısını ver Yarabbim.Sn.AlFa genel kurul hakkında,ne düşünüyorsunuz?sizinde görüşlerinizi alalım.

Yorum yap

• Rabb'bimiz hanelerimizden huzuru, bereketi, dilimizden duayı, gönlümüzden vatan sevgisini ve yüreğimizden imanı eksik etmesin, korktuklarımızdan emin, umduklarımıza nail eylesin, Cumanın hayrı ve bereketi üzerimize olsun.

Yorum yap

• Demokrat hocam spk nın sizi danışman olarak işe alması lazım.Memsa masasına...

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 79 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 12 üye 67 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 15,412 kullanıcı 14-09-2018 tarihinde saat 14:58 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X