Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

SODA Soda Sanayii hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Önceden öteki köyde defalarca yazdım.Şişe yönetimine her zaman güvendim.Bir karar aldılarsa kılı kırk yarmışlardır mutlaka.Şişe gurubunun amiral gemisi herşeyi SODA dır.Bunu kimse inkar edemez.Değerlemenin hakkaniyetli olacağını düşünüyorum.İnş. beni bugüne kadar yanıltmadılar yine yanıltmazlar diye düşünüyorum.Ayrıca şu kısa dönemdeki sert ve dengesiz alım satım hareketlerine dikkat edilmesi ortalığın durulması ve netleşmesini beklemek akıllıca olur.
    Soda eski hali ile beklentisi çok güçlü ve teknik olarakta çok iyi bir durumda idi.Uzun vadede beklentilerimi herkes biliyordur ve benim konumumda yani uzun vadeci pek çok Soda yatırımcısı olduğunu biliyorum.Şişe gurubu şimdi daha değerlenen ve hem Bıst içinde hemde Dünyada konum olarak çok daha albenili ve güçlü bir şirket oldu .İşte Şişe yönetiminin bence ilerisi için Şişe gurubunun selameti ve gücünü koruduğu gibi sürekli arttırıcı oranda olacak şekilde yapılacak olan değerlemenin bu yönünü önemle dikkate alacaklardır.Unutulmamalı ki Soda yoksa Şişe gurubu Topal ördek gibidir.
    Merak ettiğim Soda ya bağlı iştiraklerin özellikle Cam elyafı ve ötekilerinin grup içinde konumları nasıl olacak acaba.?Zaman herşeyi gösterecektir.Yeterki üzmesinler hisse sahiplerini özellikle Soda cılari.Yoksa sanırım iş mahkemelere düşecektir diye düşünüyorum.İnş. gerek kalmayacak Bist in daima 1 numara şirketi Şişe grubu olacaktır.Hayırlısıyla....
    En son düzenleyen yucin; 03-02-2020, 05:04.
    Almak , satmak , tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr.Ytd değil şahsi fikir ve yorumlarımdır ,,,,,

Yorum yap

• Bu zamanlar sakin olun.Hissenizi kaptırmayın şu çakal trader bozuntusu şeytan ayetlerine. Uzun vadede Soda karlı çıkacaktır bu işten.Sadece sukunetle sabırla beklemek gerek bence tabiiki.Heehhh...
      Almak , satmak , tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr.Ytd değil şahsi fikir ve yorumlarımdır ,,,,,

Yorum yap

• Milletin anasi agladi tahtada, kosele hala ayni seyleri yazip duruyor. Bot ulen onlar, ne okuz adamsin. Yazdigini okuyan yok.

Yorum yap

• Kapali sirketin tahtasina ne yaziyorsun ki. Git Sise'ye yaz. Koydular bu pis sirketin de kicina tekmeyi boyle iste.

Yorum yap

• Yakında senin Karakuşununda kıçına koyarlar artık ne istiyorsa merak etme..Sanane ulan sana dertmi g...... .......i böyle kıvranıyorsun
            Tavhl na bak sen oradada yiyecen koçanı artık kandıramıyacaksın kimseyi.Bitti senin devrin artık herkes görüyor senin ne olduğunu....Muhahahaha...

Yorum yap

• Oyun içinde oyun.Sakince sabırla bekliyorum.Kazanan Sodacılar olacak....

Yorum yap

• Aslında konumu ve gidişatı açısından SODA nın birleşme dışı bırakılması geciyor gönlümden.Ayrı bir holding ve kuruluş yönünde bağımsız bir şirket olması düşünülebilir SODA nın diye düşünüyorum.

Yorum yap

• Soda nın bu seneki temettü ve üzerinde birikmiş bedelsizleri ne olacak.? Bunun çözülmesi gerekir diye düşünüyorum.Soda nın değeri sermayesinin kat kat üzerinde ve iyi bir sermaye arttirımıda olmalı artık değilmi .? Şişe cam yönetimi ve İşbankası yönetimi.Mahkemelerden başınızı kaldıramazsınız gibi geliyor bana.Ya Soda yı birleşme dışında tutun yada vazgeçin bu işten.....

Yorum yap

• Çok güzel hareketler bunlar birden basmazlarsa tabii.

Yorum yap

• Dolar 6 tl yi geçti....

Yorum yap

• Açıklamaları beklemedeyim.

Yorum yap

• Önceden dediğim gibi dolar yükseliyor ve tl yi alıştıra alıştıra devalüe ediyorlar.Bunlar iyi günlerimiz.
                          En son düzenleyen yucin; 13-02-2020, 14:47.

Yorum yap

• Lem kem kummmeeeee. Sevgililer Gunun kutlu olsun. Inek teyzemizin de.

Yorum yap

• Ben de yazmasam it gibi suruneceksin burda yine Sevgililer Gununde bile.

Yorum yap

• En sağdaki Şişe,
                                Ona sakso çeken Soda, diğerleri Trkcm ve Anacm he: Hepsi sonuçta Soda'yı düdüklemiş oluyor.
                                En son düzenleyen 666; 14-02-2020, 14:01.

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 5 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 5 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X