Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

SODA Soda Sanayii hisse yorum haber analiz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X

• Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kangurularin Gribataklarin altinda kaldi Dede. Hastanelerdedir kesin.

Yorum yap

• Aslı 666 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Lem kem kummmeeeee. Sevgililer Gunun kutlu olsun. Inek teyzemizin de.
      Sen ne kadar adi şerefsiz bir mahlukatsın ulan ...Senin anan yada baban senden şüphe etmiyorlarmıdır acaba..?Düşündünmü acaba ben kimim diye...Tam hastasın sen tam psikolojik vakasın adi pislik.....
      Almak , satmak , tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr.Ytd değil şahsi fikir ve yorumlarımdır ,,,,,

Yorum yap

• Hey ne demiştik çokk önceden dolar demiştik...Döviz mevduatlarınün satış durumunu ayarlama manevraları demiştik.Ne dediysem o..Bunlar iyi günlerimiz.Heehhh....
        Almak , satmak , tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr.Ytd değil şahsi fikir ve yorumlarımdır ,,,,,

Yorum yap

• Geldiğimiz nokta.Dolar dediğim gibi ve daha kötü olacak gibi görünüyor.Soda birleşmeden muaf tutulur inş.Sabırla beklemedeyiz.

Yorum yap

• Bu fiatlar çağrı fiatının altında fırsat seviyeleri bence...Herkes bildiği gibi yapsın.....

Yorum yap

• Hala temennim Soda nın birleşme dışında kalmasıdir.Camları birleştirsinler..Soda ya dokunmasınlar.İş bankası yönetiminden ricamdır.Soda ya ellemeyin....

Yorum yap

• Ne yazdim 1 sene once: It gibi internetin izbe koselerinde bir kisiyi bulamadan kendi basina suruneceksin, sonra xtir olup gideceksin.

Yuzsuz kosele, bizim topigimize niye bulasiyorsun ortaklarima saldiriyorsun kac zamandir? Ben dahil herkeste bloklusun embesil.

Dursun bu yazim burda, alintilarim.

Son olarak da:
                .... , . .... , ....., gecmisini, ......, ....., ....., ..... kopekler .....

Yorum yap

• Aslı yucin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu fiatlar çağrı fiatının altında fırsat seviyeleri bence...Herkes bildiği gibi yapsın.....
                  Hocam selamlar. Yaklaşık 10 yıldır soda alır satarım. 1 yıldır uzun vade bekleyelim tekrar dedik ama şimdilik umduğumuzu bulamadık. Bugün maliyetimi 6.18. e çekebildim. Bilanço ve doların pozisyonuna da güvendiğim için inatla topluyorum. Senin öngörün nedir önümüzdeki bilanço ve malum birleşme süreci ile ilgili?

Yorum yap

• Aslı alkara26 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hocam selamlar. Yaklaşık 10 yıldır soda alır satarım. 1 yıldır uzun vade bekleyelim tekrar dedik ama şimdilik umduğumuzu bulamadık. Bugün maliyetimi 6.18. e çekebildim. Bilanço ve doların pozisyonuna da güvendiğim için inatla topluyorum. Senin öngörün nedir önümüzdeki bilanço ve malum birleşme süreci ile ilgili?

Belki biliyorsunuz ben bunu yıllardır yapıyorum ve istediğim çift hanelere bedel fiata gelene kadar devamm...İnş. birleşme olmaz yada Soda birleşme dışı kalır Soda....

Yorum yap

• Oy oy oy..Fiatlara bak fiatlara.Burası ve aşağısı tam benlik ......Heehhhh....

Yorum yap

• Vay be ....! Önceleri yazdığım bodoslamalık seviyelere geldi Soda...Kimin aklına gelirdi bu durum...Bist fabrika ayarlarına dönecek neredeyse....Heehhh...

Yorum yap

• Hadi iptal edin bu birleşme işini.Dolarda füze olmuşken Soda nın keyfini sürelim dimi ama..

Yorum yap

• Yaza kadar gerçek değerini gösterde görsün herkes senin ne olduğunu.Hadi Soda yerin buralar değil senin sende biliyorsun bunu...Heehhh....

Yorum yap

• Aslı 666 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ne yazdim 1 sene once: It gibi internetin izbe koselerinde bir kisiyi bulamadan kendi basina suruneceksin, sonra xtir olup gideceksin.
                              Ne yazdiysak o.

Yorum yap

• Muhahahahaha.....İzbe yer müdavimleri ayrılamıyor buradan.......

Yorum yap

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 6 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 0 üye 6 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 38,901 kullanıcı 18-12-2019 tarihinde saat 18:29 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X